Şimdi Ara

Yanlışlıkla kürdan yuttum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
40.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acilen doktora git, seluloz lfilerini mide asidi eritmez. Ufak bile olsa çok başın ağrıyabilir
  • çıkarken illa bir yere saplanır o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer erimezse dötünü yırta yırta çıkar.
  • Dostum sakın kusmaya çalışma boğazına tekrar getirme onu. Senin de bildiğin gibi bağırsak uzun ve ince kürdanın geçebileceği şekilde değil. Ben olsam doktora gidip midemi yıkattırırdım hayatının geri kalanı boyunca bağırsaklarında takılı her dışkılamanda canını yakacak olmasını istemiyorsan. Ama ölümcül değil kesinlikle. (Bağırsaklarını ufaktan yırtıp kanatabilir hemofiliysen olmadığını var sayıyorum)
  • ucu sivri değildir onun bi yerin yırtılmaz, tam bir kürdan yutsaydın ozaman doktora git derdim küçük bi tahta parçası içeride yumuşar zarar vermeden çıkar merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince1404

bunlara sorma kardeşim ben ice tea kutularını parçaladım metal keskindi onu yuttum hiçbirşey olmadı kurdandan hıcbırsey olmaz zaten mide asiti eritir onu kokma doktorada gıtme ben gıttım bogaza baktılar gıtmısmı dıe sonra mıde asıtı erıtır dıyıp yolladılar hıcbırseyde olmadı cıkarken fln

selülozu mide asiti eritmez diye biliyorum.
  • dr house a git

• zeytin çekirdeğini eriten mide kürdanımı eritemicek la.ağzımda oynarken bile yumuşacık oluyo midede nolur kimbilir
  • kürdan doğal yollardan bir de enlemesine çıkmak isterse abooowww
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

birşey olmaz ya bir kücükken ne oalcak acaba diye para yutardık toprak yerdik fln

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Kendimi kustursam?

çıkarken boğazına takılır ve geberirsin (düz mantık)

ya hiç birşey olmaz o midedeki asit ne kadar sürede yapar onu bilmem ama mutlaka asit onu çok kolay bi şekilde tanınmaz hale getirip vücuduna besin olarak sunacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

HOUSE Sezon 3 bölüm 13 çingeneleri işliyordu çocuk kürdan yutmuş meğersem ilkönce karaciğerinde delik açıldı onu kapattılar idrar kesesi patladı sonra bağırsaklarını çıkarıp elden geçirdiler felan izle yabancidiziizle.com dan

House sağolsun paranoyak oldum zaten
  • Kusma la, boğazına falan takılır geberir gidersin

Mide asitin onu halleder
  • yorumlara çok güldüm

• Yorumlara gell

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

birşey olmaz ya bir kücükken ne oalcak acaba diye para yutardık toprak yerdik fln

Yuttuğun sakız bile yıllar sonra vücuttan atılıyor bunu biliyo muydun mesela , parayı düşün bi de özellikle madeni paraysa.
  • Öleceksin evlat bilirkişi olarak görüşüm budur

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Yuttuğun sakız bile yıllar sonra vücuttan atılıyor bunu biliyo muydun mesela , parayı düşün bi de özellikle madeni paraysa.

adam karnında parayla dolaşıyor adasaasda

• Mide asidi kürdanı eritemez. Doktora gitmeniz lazım. Bağırsaklara saplanır kalır, sonra çok acısını çekersin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.