Şimdi Ara

YANLIS İTEM HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu itemi yanlışlıkla aldım basan adam dex basmıs gormeden aldım benim varior uma bu itemi str ye çevirme imkanımız olabiliyormu yardımlarinizi bekliyorum.

YANLIS İTEM HAKKINDA

• ne yazıkki imkansız!!!
  • oha hemde shell kanka tek yapabilcein onun da yaptığı gibi hiç çaktırmadan dex olduğunu satmak

ayrıca eskiden pusta bi kaıt wardı saf haline getiriyodu hala duruyomu bilmem ama oldukca pahalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kınayt Onlayn -- 17 Mart 2007; 12:53:22 >
  • ne gibi bir kagıt o acaba bu mage ler staflarını değiştiriyor alev se buz yapıyo onun gibi bişey mi nerden buluruz onu
  • Degıstıremıyorsun dıye bılıyorum ben.
  • DeiştiriLmeZ.Tek ŞanSn aLdıın Gibi SatMak
  • imkansız aslında olması çok iyi olurdu ama dikkatli basacan. İtem alırkende dikkatli alacan. Arkadaş +8 Rogue Chitine Rebirth basmadan önce Magic basmış
  • geçmiş olsun :(

sat gitsin adamı str diye keklersin
  • biraz ucuza koy pazara başka çaren yok

İTEM diye değil ITEM şeklinde yazılır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kınayt Onlayn

oha hemde shell kanka tek yapabilcein onun da yaptığı gibi hiç çaktırmadan dex olduğunu satmak

Olmaz bu ısde.Yapdıgın hatayı baskasına nıye yıkıyorsunuz kı hata sana aıt.Yapılmaması gereken bır sey bu senın dedıgın.Sana veren yapmıs ama sen herkes degılsın.Sen "sen"sın.YAPMA.HATA SANA AIT VE SIMDI BUNU KABULLENMEN LAZIM.
  • Bak satmak için sana bilgi veriyim.
    Git o en kalabalık bölgeye/eski arenanın olduğu yere.
    Bağır işte Shell'i gerektiğinden 100m,200m daha ucuza koy ve bağır orda +7 war. shell 700m(örnek) diye yerlerinide belirt insan inn'in yanı de işte loc ları filan ver.Eminim satılır./%60
  • Eddy77 ye katiliyorum oyle yap yoksa elinde patlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MichaelJackson

quote:

oha hemde shell kanka tek yapabilcein onun da yaptığı gibi hiç çaktırmadan dex olduğunu satmak

Olmaz bu ısde.Yapdıgın hatayı baskasına nıye yıkıyorsunuz kı hata sana aıt.Yapılmaması gereken bır sey bu senın dedıgın.Sana veren yapmıs ama sen herkes degılsın.Sen "sen"sın.YAPMA.HATA SANA AIT VE SIMDI BUNU KABULLENMEN LAZIM.

Biri seni bu şekilde kazıklasa sen kazığı yediğinle mi kalırdın yoksa başkasına satmaya mı çalışırdın.Dürüst şekilde cevap ver ve işi hem maddi(9 gb(sadece tahmin)) hem de kazıklanma psikolojisini katarak düşün

• quote:

Orjinalden alıntı: IDeathI

quote:

Orjinalden alıntı: MichaelJackson

quote:

Biri seni bu şekilde kazıklasa sen kazığı yediğinle mi kalırdın yoksa başkasına satmaya mı çalışırdın.Dürüst şekilde cevap ver ve işi hem maddi(9 gb(sadece tahmin)) hem de kazıklanma psikolojisini katarak düşün

Cok dusunmek ıyı degıldırTek ve en genısını dusuneceksın.Sımdı dıyelım kazıkladın adama ne olacak?Arkandan kufredecek,ana avrat sovecek ya da dınımıze kufredecek.Pekı bu dıne,allaha kufrun sorumlusu kım olacak?Tabıkı ben.Bır oyun yuzunden bu kadar vebal kaldırılmaz.Ewt ben de zamnın da boyle bır kazık yedım ve elımden anında cıkarmısdım ama sımdıkı aklım olsa haytta ellemezdım.

• arkadaşlar ben satın aldım dalgınlıgıma geldi fakat işte bende diyorum bunu ceviren bi kagıt gibi bişi varmı yada itemi ham hale getirebiliyomuyuz anvilde değiştirbiliyomuyuz tam olarak bilen varsa up işlerini ben pek anlamıyodum da !!!
  • bu forumdan cenk arkadasımızda +9 warrior shell basmış ama alkolün gözü kör olsunstr yerine mp kasmıştı.
  • Normal Fiyat gibi koy Safın teki çeker
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.