Şimdi Ara

Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
18
Favori
7.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamda mangal ihtiyacımız varken kaçırdığımız fırsata bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GizliÖzne35

Eft ile alıp parayı daha yollamadığım için hediye çeki tanımlaması mümkün değil dedi bana arayan bayan. Ben de iptali onaylamıyorum , eft’yi de geçiyorum hemen dedim. Yine de iptal etmişler çek vermeden.
    Bende havale ile almıştım ama havaleyi yatırmamıştım.Aradılar ve çek teklif ettiler kabul ettim 25 tllik çek tanımlamışlar son kullanma tarihi ayın 8 i.
  • Aramadan kafalrına göre iptal etmişler çek felanda yok. Ben anlamadım kime nasıl neye göre işlem yapıyorlar. Mesaj attım para iadesi istemiyorum kafanıza göre yaptığınız iptal işleminide onaylamıyorum dedim
  • İşi ilginci sabah site üzerinden şikayet kayıdı oluşturdum ama mesajlarımda görünmüyor. Adamlar tüm kanalları kapatmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 2 Ağustos 2018; 10:31:26 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Sabah 09:20'de aynen banada öyle yapmışlar.. aramadan sormadan onay almadan iptal edilmiş.. şikayet vara yazdım aradılar biraz önce,dedim hangi hakla bunu yapıyorsunuz vs vs..en son THH'ye başvuru yapacağım böyle iş olmaz dedim 25 ₺ çek yükledi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Aramadan kafalrına göre iptal etmişler çek felanda yok. Ben anlamadım kime nasıl neye göre işlem yapıyorlar. Mesaj attım para iadesi istemiyorum kafanıza göre yaptığınız iptal işleminide onaylamıyorum dedim
    bende de durum aynı. arayan soran yok
    mesaj yazdık bakalım
  • direkt iptal edildi cek felan yok umrumda da degil arkadaslar thh yaparsa bende aynini yapcagim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni dün aradılar uygun değildim açmadım. Bugün direk iptal etmiş terbiyesizler. Aradım fırça attım şikayet kaydı oluşturdum. Thh'ye gideceğim.. Bu yaptıkları terbiyesizlik onay almadan direk iptal para iadesi yapmaları.

• Benim siparişim de hiçbir açıklama yapılmadan iptal edilmiş. Az önce şikayetvar'a şikayetimi yazdım.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Hb yi şikayet ederseniz thh ye muhtemelen olumsuz dönüş alırsınız

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    thh ye sikayet edersek mi ? ne yapmaliyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim siparişimi de iptal etmişler.Aradım kayıt oluşturdum.Bilgi vereceklermiş 2 gün içinde.Bakalım sonuç ne olacak.

• 25 TL çek geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aramadan sormadan iptal edilmiş. çek dde yok.
  • adamına göre veriyor çeki heralde , benimde habersiz iptal edilmiş çek falanda yok , mesaj attım site üzerinden olumsuz cevap gelirse thh başvurucam.
  • Çekimi vermediler ama kıza alacağım bi ürün var bugün alsam cumartesiye gelir çekini 17liradan satacak varsa bugün bana dönsün

• Dun mesaj atmistim iptal edip 25 tllik cek verecekseniz kabul ediyorum aksi takdirde iptali onaylamiyorum dedim bugun iptal edilmis. Mesajim da incelemede mi ne oyle bir sey yaziyordu. Arayip soracagim.

• yine iptal ama bu sefer saçma sapan bir iptal hiçbir şey söylemeden. Çekte yok ki çek değil ürünü istiyorum. Üçtür aynısı oluyor. Koca milyonluk şirket stok kontrolünü yapamıyor.

Sorunsuz kargolanan var mı?
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 23:14:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    O öyle yazar hep. IBAN girili ise sorun yok, iade gelir.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.