Şimdi Ara

Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
18
Favori
7.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Tüketici Heyetine şikayette bulunmuştum bugün Hepsiburada tarafından Üsküdar'da bir PTT'den tarafıma bir posta gönderilmiş. Daha önce tecrübeli olan arkadaşlar varsa ne olduğunu söyleyebilir mi? Hala THH'de savunması istendi görünüyor.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam haber var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkana.

Hocam haber var mı
    Bekliyorum hala hocam Hepsiburada ne gönderdi PTT ile merak ediyorum. Desi olarak 500 gr/0.31 desi yazıyor muhtemelen bir tebligat gibi bir şey gönderdi ama içeriğini bilmiyorum.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Bende ankaradan verdim thh ye ama hala başvuru alındı kısmında duruyor. Yoğunluk var herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkana.

Bende ankaradan verdim thh ye ama hala başvuru alındı kısmında duruyor. Yoğunluk var herhalde.
    Bende savunması istendi yazıyor ama karar gelmeden Hepsiburada'nın bir şey göndermesi garibime gitti zaten o yüzden daha önce başına gelen var mı diye sorma ihtiyacı duydum. Bakalım bekleyelim görelim.
  • Konuyu takip eden var mı bilmiyorum ama bana thh den cevap geldi haklı bulundum hb ürünü yollamak zorunda demiş bi 15 gün bekleyip iletişime geçeceğim

• Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL

• quote:

Orijinalden alıntı: hesapli.muhendis

Hakem heyeti sonucu sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frknsa

Aynen hocam

Hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 15:8:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.