Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun bataryası çok iyi, kağıt üzerindeki değerine takılmayın. Fotoğraf çekimi de üst düzey telefonlar ayarında. Yüz tanıma, ekrandan parmak izi okuma mükemmele yakın çalışıyor. Yazılımda rahatsızlık veren bir şey görmedim. Ama arayüzü biraz fazla sade ve kişiselleştirme imkanları kısıtlı. Android 8 ile geliyor ve sadece kendi arayüzü olan Flyme güncellemelerini alıyor. Şahsen benim için çok önemli değil. Bundan önceki telefonum olan Lenovo P70'i dört yıl Android 4.4 ile kullanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

Yazilim stabil degil derken neyi kast ediyorsunuz.Yani kullanimi cok etkileyecek seyler mi Xioami almak uzereyken bu islemci ve ram görünce kararsiz kaldim.Guncelleme almiyor derken neler kast ediliyor. Youtube bakarsaniz sadece bir kisi incelemis Hep super telefon diyor ama bana samimi gelmedi acikcasi

Alıntıları Göster
    Kullanımı etkileyecek kadar değil ama çok fazla bug var.
    Android güncellemesi almıyor sadece arayüz güncellemesi alıyor ve her güncellemede bir sürü hata oluyor.
    Ses kalitesi ve şarj süresi dışında hiç memnun kalmadım.
    Oneplus der noktayı koyarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Kullanımı etkileyecek kadar değil ama çok fazla bug var.
    Android güncellemesi almıyor sadece arayüz güncellemesi alıyor ve her güncellemede bir sürü hata oluyor.
    Ses kalitesi ve şarj süresi dışında hiç memnun kalmadım.
    Oneplus der noktayı koyarım.

Alıntıları Göster
    Oyun oynayan birisi degilim.O Yuzden yorumunuzu okuduktan sonra redmi note 8 e karar kildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

Oyun oynayan birisi degilim.O Yuzden yorumunuzu okuduktan sonra redmi note 8 e karar kildim.

Alıntıları Göster
    Note 8 pro ya da mi 9 lite iki cihazda güzel.
    Bende yedek tel olarak mi 9 lite alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Daha önce nexus 4 kullanmıştım bi sıkıntısını görmedim a7 2017 arayüz olarak baya iyiydi ama artık işlemcinin kötülüğünden kullanılmaz hale geldi ayrıca bu samsung servisin kötü olduğu duyumlarını aldıktan sonra birdaha samsung alacağımı sanmıyorum mi a3e gelince kullanımı çok rahat bazı eksik özellikleri var ama 10 güncellemesiyle bazı özellikler gelecektir ben saf android hayranıyım miui hiç kullanmadım ama görünüşü bana hitap etmiyor mağazalarda gördüğüm kadarıyla experience ve one ui ise çok estetik bana göre ve samsung amoled çok güzel genel olarak bana göre sıralama one ui>android one>diğerleri

• Pil 4000 mah olmalı en az artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Bendede p70 var şuan bu telefonumu yoksa mi 9t pro yurtdışı mı alsam kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Note 8 pro ya da mi 9 lite iki cihazda güzel.
    Bende yedek tel olarak mi 9 lite alacağım.

Alıntıları Göster
    Mi 9T ikisinden daha iyi

mi 9 lite ederi 2100 - 2200 tl

Note 8 pro 1900 - 2000 tl
  • yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Realme 3 pro var daha ucuza. N11 indiriminde 1575 e geliyor snapdragon 710 lu güzel cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 19 Ekim 2019; 16:14:48 >
  • Bu telefonu batarya kaygısından dolayı almakta tereddüt eden varsa söyleyim, batarya 3000 değil 3500 mah gibi. Yazılımsal pil tüketim optimizasyonu çok iyi yapılmış.
  • Meizu 16th 128 gb 2600 tl
    Xioami mi 9t Pro 128 gb 2600 tl (imei atılmış)
    V30 + 128 gb 2300 tl

Hangisi mantıklı sizce?

Mi 9t Pro kafamı karıştıran tek şey imei ve garanti olayı

Sizce?

• Açıkçası ilk seçeneğim mi 9t Pro
    2. V30
    İmei ilerde sıkıntı çıkarır diye çekiniyorum mi 9t Pro için.

• mi 9 t proda ois yok, bu seviyedeki bir telefonda olması gerekir diye düşünüyorum.
  • Neymiş bu hepsijet kargosu.cuma teslim görünüyordu hala gelmedi.mh de ulaşılamıyor.yurtiçi kötü diyorduk beteri varmış.jet değil yürüyerek getiriyorlar sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 20 Ekim 2019; 13:9:47 >
  • Yaklaşık 5 aydır bu cihazı kullanıyorum.. Daha evvel de htc lg iphone falan çok cihaz kullandım.. Size kesinlikle tavsiye ediyorum.. Kaçırmayın.. Çok ince ergonomik arayüzü çok güzel.. Cihaz kasmıyor. Fotoğraf video kalitesi 10 numara ses çıkışı.. Çin malı olması sizi yanıltmasın bu firma senelerce iphone imal etti..
    ALEV ALEV YANIYO®  Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺
    ALEV ALEV YANIYO®  Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Hemen hepsi LPden master yapılmış, klasik müzik arşivim çok büyük ve hepsi SACD kaynaklı DSD64-128-256. Satabilirim :)

Türk flacları ise deezer, tidal gibi yerlerden temin edilebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaduvan -- 21 Ekim 2019; 23:23:26 >
  • Android için bu paraları vermektense 6-6s alıp kullanın derim. Marka fanboyu değilim. Sadece şunu diyeyim geçen senenin ortalarında aldığım lg g6 şu an neredeyse ölü vaziyette. Sistem asla rahat çalışmaz, tepkileri asla ilk günkü gibi olmaz, özgürlükmüş koskoca bir keşmekeşin için özgür olduğunu sanıyor insanlar ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Android için bu paraları vermektense 6-6s alıp kullanın derim. Marka fanboyu değilim. Sadece şunu diyeyim geçen senenin ortalarında aldığım lg g6 şu an neredeyse ölü vaziyette. Sistem asla rahat çalışmaz, tepkileri asla ilk günkü gibi olmaz, özgürlükmüş koskoca bir keşmekeşin için özgür olduğunu sanıyor insanlar ilginç
    Iphone 6s 4 sene önce 1 ay kadar kullanıp eşime paslamış idim...
    Kendime Samsung s6 edge plus almıştım ve şu anda kızım kullanmakta.
    Kendimi bir daha APPLE prangasına ve boyunduruğuna vurduracak kadar embesil ve hazırcı beceriksiz tayfa ruhlu hissetmiyorum açıkçası...

Android az birşey dahi olsa teknolojiye meraklı insanların rahatlıkla kullanıp kavrayabileceği en özgür bir biçimde kendilerine göre kişiselleştirebilecek sanal dünyadır.

Bunu olimpiyat meşalesi gibi "iphone kullanıyorum yeaaa" elinde gösteriş için gezdiren kitlenin algılayabileceği bir işletim sistemi değil maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocKing -- 22 Ekim 2019; 18:41:18 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.