Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo reno 2 z kullanan var mı? Selfy kamerası motorlu . Şu anda pahalı. 3800 lira. Fiyatı düşerse alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Vasat SnapDragon 710 işlemcili telefon için hayli yüksek fiyat...
  • Dediğim gibi fanboy değilim her görüşe saygım var. Kendi tecrübelerimi paylaşıyorum android cihaza 10gb ram'de koysan 1 sene sonra ram yetersiz uyarısı veriyor. Uygulamalar geliştirilirken bile android markette yayınlamak kolay, apple store da yayınlamak zordur, teferruatlıdır. Apple uygulama geliştiricilerden belli başlı standartlar ister, kullanıcıyı düşünür, Ama pişti uygulaması yapıp aynı gün androidde yayınlayabilirsin. O sebeple 1 yıldır kullandığım android cihazımda güncellemeleri (uygulama dayatmadıkça) yapmıyorum. Çünkü her yeni güncellenen uygulama yeni bir sorunu beraberinde getirir. :)
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Bu kadar da abartmayın.

Yaklaşık 2 sene önce aldığım moto z hala canavar gibi çalışıyor. 4gb Ram var, hiç uyarı verdiğini görmedim. Üstelik bu telefon 1200tl. Meizu aldım şimdi, 2300tl. Bunun muadili ios en az 5bin.

Market olayında da sallamışsınız. Benim de uygulamalarım var. Genelde kullanıcılardan istek şikayet hata geldiği zaman güncelleme gönderiyorum. Güncellemek zorunda da değilsiniz ama sorun getirir genellemesi saçma.

• 4 gb Samsung kullanıyorum. 2 senelik makine daha şimdiye kadar ram yetersiz diye bir şey görmedim. Siz bu telefonlarla ne yapıyorsunuz da bu yetersizlikleri yaşıyorsunuz? Gerçekten bilmediğimden soruyorum. Autocad mi render mı ne yapıyorsunuz abi bu telefonlarla? Oynadığınız hangi oyunu 2 sene içinde oynayamaz hale geldiniz mesela?
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    yeğenim kendisine verdiğim 1gb ramli s3le pubg bile oynuyor. şu yetersiz ram uyarısını ss alsaydınız keşke biz de göreydik ne menem birşeymiş. ayrıca telefonda hangi uygulamayı kullanırken 10gb rami doldurabilirsiniz anlamıyorum, pcde bf5 bile 8 gb ram 4gb vram kullanırken.
    ss alın dedim ama "ram yetersizken" onu da alamazsınız tabi
    uyduruyorsun demiyorum ancak sanırım siz fotoçekerken falan aldığınız yetersiz bellek uyarısını ram olarak anladınız

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Vasat SnapDragon 710 işlemcili telefon için hayli yüksek fiyat...
    Snapdragon 845 var cihazda

• İPhone ve xiaomi kullanıyordum. Xiaomi yerine Meizu 16th ye geçtim ve müthiş fark yaşadım gerçekten almak isteyen herkese öneririrm iphonu elime almıyorum desem yeridir.

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Ben diyebilirim gayet de uyduruyor

Iphone fanboylarini ciddiye almamak lazım

Her yerde aynı şeyleri yaziyorlar yok yavaşlıyor 1 sene sonra yok oluyor yok bilmem ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mixerteam kullanıcısına yanıt
    16th ın xiaomi karşılığı mi8 dir. xiaomi diye bahsettiğin telefon mi8 değilse yorumunu okuyanları yanlış yönlendirmiş olabilirsin. ayrıca iphone dediğin hangi model ? 5 falansa tost makinesine bile geçsen daha iyi olur elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

16th ın xiaomi karşılığı mi8 dir. xiaomi diye bahsettiğin telefon mi8 değilse yorumunu okuyanları yanlış yönlendirmiş olabilirsin. ayrıca iphone dediğin hangi model ? 5 falansa tost makinesine bile geçsen daha iyi olur elbet
    1.si Xiaomi kötüleyecek bişey demedim. 2.si 8plus kullanıyorum ve kullanıyorum diye fan boyluk yapamam. Ön yargı ile yaklaştığım bu markanın telefonunu çok beğendim. Fiyatıda rakiplerine göre oldukça avantajlı..

• Resimdeki şarkı güzel yalnız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nanoteknoloji N kullanıcısına yanıt
    Daha neler var

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

Snapdragon 845 var cihazda

Alıntıları Göster
    Helio P90 yok muydu?

• Ne boş herifler var şu forumda ya... 3 apple cihazı kullandım, 4 Android cihaz kullandım, apple telefon çöptür, altına imzamı atarım, kim neyin kafasını yaşıyor acaba. Aylardır meizu 16th kullanıyorum, tek negatif tarafı parmak izi okuyucusunun yavaş ve stabil olmaması, onun dışında hiç bir sorunu yok cihazın. Bide gelmiş burada ram yetmez falan diye boş yapanlar var, siz gidin ram yetersiz olduğu için multiple-screen yapamadığınız iphone larınızla oynayın. Ram yetersizmiş! Yuh!

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Batarya nasıl memnun musunuz ?

• gilean_ G kullanıcısına yanıt
    1 günü çikariyor ama hizli sarj var, 10dk da baya bi dolduruyo. 4000mah yavas sarjdansa 3000mah hizli sarj daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.