Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya değerine bakmayın. Gerçekten beni çok şaşırttı. Pil optimizasyonu çok iyi yapılmış. Özellikle beklemede pil tüketimi çok az. Sabah 7'de şarjdan aldım, saat 11.30, pil %94'de. Normal kullanımda bir günü çok rahat çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincentvega -- 29 Ekim 2019; 11:45:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilean_

Batarya nasıl memnun musunuz ?
    Günün sonunda %30-40 civarında kalıyor şarjım, dolayısıyla her gün şarj ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Telefonun bataryası çok iyi, kağıt üzerindeki değerine takılmayın. Fotoğraf çekimi de üst düzey telefonlar ayarında. Yüz tanıma, ekrandan parmak izi okuma mükemmele yakın çalışıyor. Yazılımda rahatsızlık veren bir şey görmedim. Ama arayüzü biraz fazla sade ve kişiselleştirme imkanları kısıtlı. Android 8 ile geliyor ve sadece kendi arayüzü olan Flyme güncellemelerini alıyor. Şahsen benim için çok önemli değil. Bundan önceki telefonum olan Lenovo P70'i dört yıl Android 4.4 ile kullanmıştım.
    Daha onceki telefonu P70 olan biri bu telefonun bataryasi icin iyi diyorsa bu onemli. Ancak yine de benzer modellerine 3600 ya da 4000 lik batarya koyan meyzuya sormak lazim "basin goge erdi mi" diye, "attigin tas urkuttugun kurbagaya deydi mi" diye. Demekki her ozelligi en iyisi olsun diyen musteri beklentilerini karsilamayi kendine gorev sayan tasarimcilar batarya beklentiletini dikkate almamislar. Kendilerini tebrik ediyorum.(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu telefon benim kafamı çok karıştırıyor
    aynı fiyattaki,Kağıt üzerinde Redmi note 8 pro'dan çok üstün görünüyor
    sizce Meizu 16th'nin kamerası Xiaomi Mi9t ve Redmi Note 8 pro'dan çok üstünmü yoksa yakın sonuçlar mı veriyordur?
  • 2300e puan vs hariç daha iyi kamerası olan telefon zor bence.

ALEV ALEV YANIYO®  Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Gece performansı ve gcam kullanımı nasıl hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Daha onceki telefonu P70 olan biri bu telefonun bataryasi icin iyi diyorsa bu onemli. Ancak yine de benzer modellerine 3600 ya da 4000 lik batarya koyan meyzuya sormak lazim "basin goge erdi mi" diye, "attigin tas urkuttugun kurbagaya deydi mi" diye. Demekki her ozelligi en iyisi olsun diyen musteri beklentilerini karsilamayi kendine gorev sayan tasarimcilar batarya beklentiletini dikkate almamislar. Kendilerini tebrik ediyorum.(!)

Alıntıları Göster
    Evet P70'i ilk aldığım zamanları hatırladım. Yukarıda arkadaşın yazdığı gibi gece %40'larda şarja takıyorum. Benim sitemim pilden değil, kameradan yana. Kamerası çok iyi çekiyor, gece modu falan çok başarılı ama, keşke diğer modellerine koydukları geniş açılı kamera bunda da olsaydı.

• mertsamet M kullanıcısına yanıt
    Gece video çekimi çok iyi, kamera da iyi. Gcam bilgim hiç yok

• nanoteknoloji N kullanıcısına yanıt

• stok kalmamış

girermi stoklara?

başka alternatifleremi bakayım?

telefon uzmanlarına sorum. 1500-2000TL bandında en iyi öneriniz ne olur?

Android tabiki
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Güzel çıkmış fotolar, Olimpos mu burası ?
  • Yorgan gitti kavga bitti arkadaşlar:). Ne ara bitirdiniz ne stokları, hem 64 hem 128 bitmiş, dağılın;)))

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.