Şimdi Ara

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
64
Favori
184.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom'a soran yokmu? Bu sorun bende de var. Şuan telekomdayım. ama ilk hat vodafone idi.

tekrar Vodafona geçiş yapmadan devir yaptırabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat devir 1 Ocaktan sonra mı başlıyor Time gidildi elemanın haberi yok bir şey söylenmedi demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

Haber bekliyoruz hocam

Alıntıları Göster
    Hocam Turkcell kanadına daha haber gelmemiş öğrendiğim kadarıyla. TIM'deki arkadaşlarım 80 tl diyor hala. 1 Ocak da değişecek olabilir.

• Türk Telekom hattını devrediyorum. Numarayı benden başka bilen yok :)
    vergi dahil 13tl 500dk 500sms 500mb, paket değişikliği yapılabilir ücretsiz.
  • Türk Telekom hattını devrediyorum. Numarayı benden başka bilen yok :)
    vergi dahil 13tl 500dk 500sms 500mb, paket değişikliği yapılabilir ücretsiz.
  • Bugün canlı hizmet 75 tl dedi

Bayiye gittim 85 dedi

En iyisi yeni yıldan sonra gitmek

• 1 ay önce 65 TL civarı ücret istediler hat üzerine almak için

• Taahhut devam ederken hat devri yapilabiliyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takip..

• İyi olmuş. Ben de devredeyim artık.

• Babamın üstüne olan hattı kendi üstüme almam için 90 lira istiyor (Vodafone) 18 lira hat devir ücreti. 72 lira da yeni hat olduğu için (halbuki hattı 2010 da çıkartmistik) Ancak yine de bu fahiş fiyatları talep ediyorlar.

• Bende bir soru sorayım :))

Hat babamın adına, babam 7 yıl önce vefat etti. Hala kullanıyorum 0539 turkcell kökenli fakat Vodafone de şuan hat.

Ben bu hattı üstüme nasıl taşırım? Numaram çok güzel bu yüzden noter vs de olsa halletmek istiyorum.

Ayrıntılı bilgi verebilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Bende bir soru sorayım :))

Hat babamın adına, babam 7 yıl önce vefat etti. Hala kullanıyorum 0539 turkcell kökenli fakat Vodafone de şuan hat.

Ben bu hattı üstüme nasıl taşırım? Numaram çok güzel bu yüzden noter vs de olsa halletmek istiyorum.

Veraset ilanı, mirasçı belgesiyle gidin taşırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

SİM KART DEĞİŞİKLİĞİ

6.1. Garanti Kapsamında Değişim Ücretsiz

6.2. Kayıp, çalıntı, kullanıcı hatası nedeni ile değişim 24,50 TL / İşlem

kart nano değilse garanti kapsamında mı sayılır yoksa

nano için parayla mı almamız gerekiyor

numara-hat devir işleminden sonra 1 yıl başka operatöre taşınamama gibi bir şey duymuştum doğru mudur?
    Öyle bir şey yok. Yani 3 sene önce turkcelle 70₺ bayılıp. Babamdan kendi üstüme aldım hattı hemen 20 dk sonra gidip Turk Telekoma geçtim.

• Ankara tt ye sordum 50 küsür dedi

Vodafone 100₺ dedi. BTK karalarını söyledim ikisine de bir yanıt veremediler

• Bir ara ücretsizdi, babamın adına olan hatları üzerime almıştım. Şimdi kardeşimin kullandığı benim adıma, devretmek isterim de bakalım başka operatörde olduğu için önceki yıllarda olduğu gibi asıl operatör şartı olacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Bende bir soru sorayım :))

önce işi yokuşa sürerler ama sakın yılma vazgeçme , sadece ÖLÜM BELGESİ ile devir yapılıyor.
    hiçbiri tutarlı değil 3 operatörde farklı i,şlem sunuyor, hatta bayilerden bile farklı sesler geliyor.
    ölüm belgesinde çok kişi var ise hak sahibi işte o zaman bürökrasi angarya işi yokuşa sürme başlıyor.
    O zaman noterden aldığın mirasçılık belgesi ve ölüm belgesi ile gidiver.

eğer çoklu misascı varsa önce hepsi gelecek falan diyorlar , sonrada eğer sen bastırırsan birde operatör websitesinden bu konuyla ilgili veya
    örneğin şu tarz bir linkten dökeceğin kağıtla gidersen işlemi sen yapabilirsin. ki sim hala sende olduğundan hemen halledersin. Benim illa kardeşimi, annemi vs vs istediler sede bastırıp örnekleri bulup netten gösterince bayi sadece ölüm belgesini alıp taradı sisteme attı ve devri yaptı.

https://www.enkisa.com/olen-kisinin-hattini-uzerime-nasil-alabilirim-24008.html

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.