Şimdi Ara

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
64
Favori
184.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her operatör değişikliği yapmak istediğimde yanımda hat sahibi gezdirmekten sıkıldığım için takipteyim :)

Umarım paket, abonelik ve tarife iptali olmuyordur.
  • Cok ıyı olmus bılgı ıcın tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat devrini yapmıyordum ne zamandır parası için, çok iyi olmuş.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Sizin işleminizi kapsayacağını sanmıyorum hocam hat kişi üzerinde değil ki kime devrediliyor.

• Yeni yılda geçerli olacak sanırım, o zaman kadar beklemede kalalım.
  • Vefat etmiş yakınımızın hattını devir almakta ücretli mi arkadaşlar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ben 15 gün sonra Vodafone taşıdım böyle bir kural var yada yok Türkiye burası hocam
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Sen E-devlet diyorsun da hocam onlarca bayiye gittim çoğu tim ama ya sistemleri bozuk ya bilmiyorlar yada para kazanamıyoruz diye sallıyorlar.

1 yıl uğraştıktan sonra hattımı devir alabildim türkcell'den ayrıca çoğu kişi kimlik bilgilerini ele geçirdiğinde her hattı kendine geçirir şu anki sistem yerine btk'nın bu işi çözmesi lazım.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hattı kendi üzerine aldın hattı ve 15 gün sonda taşındı yani hat ?ilginç

• Turkcell için (Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi, TGM ruhsat ücreti, TGM kullanım ücreti) devir alan kişi tarafından ödenir diyor. Yani 10.75 + bu ücretleri alacaklarsa sanmıyorum. Ayrıca Turkcell kanadından müdür ve tdm kanatlarından çok tanıdıklarım var zamanında TİM'de çalışmıştım vaktim olursa onlara soracağım. Çünkü şu an BTK'nın yayınladığı sim kart değişim ücreti uygulanıyor onu biliyorum. Hat devrini hiç duymadım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 28 Aralık 2018; 1:51:2 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk taşıdığım zaman vodafone bayisine gittim imzaladım kağıtları yeni sim kart takılı günde 1 defa 2.ci sim kartı aktif edip deniyordum baktım 4 günü aştı bunlar taşıyamadı demiştim tekrar gittim avm'de vodafone bayisi vardı gittim imzaladım taşınmaz sandım taşındı daha önce okuduğum yorumlarda taşıyan olmuştu ondan dolayı denedim.

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU

• mstfztkn M kullanıcısına yanıt
    Hat sahibi değiştirmek için öncelikle 537 li numara olduğu için önce numarayı turkcelle taşımam gerektiği söylendi. Hattım şu an türk telekom olduğu için mecburen önce numarayı söz konusu operatöre taşımam lazım ancak sonrasında hattı üzerime alabilirim. Böyle yaptığımda yeni müşteri kampanyalarından faydalanamayacak mıyım?

• giyotin6 kullanıcısına yanıt
    Halihazırda taahhütlü bi tarifedeyseniz cayma bedeli ödendiği bilgisini verdi bana türk telekom mh temsilcisi. Yani böyle bişeye kalkışacaksanız mutlaka bunu sordurun. Aynı kişi hat sahibi olmak için operatör değiştirmeye gerek olmadığını iddia etti ve bu konuda aksini beyan etmeme rağmen ısrarcıydı. Bizi aydınlatıcak %100 net bilgi sahibi olan, tüm bunları tecrübe etmiş biri yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Turkcell için (Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi, TGM ruhsat ücreti, TGM kullanım ücreti) devir alan kişi tarafından ödenir diyor. Yani 10.75 + bu ücretleri alacaklarsa sanmıyorum. Ayrıca Turkcell kanadından müdür ve tdm kanatlarından çok tanıdıklarım var zamanında TİM'de çalışmıştım vaktim olursa onlara soracağım. Çünkü şu an BTK'nın yayınladığı sim kart değişim ücreti uygulanıyor onu biliyorum. Hat devrini hiç duymadım ama.
    Haber bekliyoruz hocam

• DansastasTR kullanıcısına yanıt
    Ücretli
  • Hattı devir Aldığınızda İçinde paketler kampanyalar Uçar gider. Ayrıca Devir yaptıktan sonra 3 ay başka bir yere hattı taşıyamazsınız.
    Vodafone 10.75tl
    Turkcell 75tl
    diyor şuan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırkyapar

Vodafone 10,75₺ gözüküyor
    https://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/kurumsal/hat-islemleri/tarife-ve-hizmetler/65/442
    helal vodafona, takdir ettim. su, kahve, sinema, lounge gibi hediyeleri de tatmin edici
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkanax

Hattı devir Aldığınızda İçinde paketler kampanyalar Uçar gider. Ayrıca Devir yaptıktan sonra 3 ay başka bir yere hattı taşıyamazsınız.
    Vodafone 10.75tl
    Turkcell 75tl
    diyor şuan için.
    24 ocak'ta taahhütüm bitiyor turkcell'de ve babam üzerine kayıtlı. şimdi şu şartlarda eğer 10,75 tl olursa, telekoma geçmek istiyorum, önce tarife taşıyayım sonra üstüme alayım babamla gidip? ama numara 537 yani yukarıda biri yazmış ilk numaraya geçmek lazım diye, o yüzden kafam karıştı
  • benimde 542 li şuan bimcell de hattım. devir için kaç tl isterler, soran varmı?
    15 20 sene önce telsim zamanı aptal bi telefoncu yüzünden benimkini annem adına anneminki babam adına vs karmakarışık etti bayi hatları. o gün bu gündür taşırken uğraşırız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.