Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
944
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Şikayet etmeyi bilmiyorsunuz. Benim 2 karar cuma günü verilmiş, bu hafta içi elimde olur. Olumsuz olacağını sanmıyorum.

Bu mesajımda şikayet etmeyi bilmiyorsunuz demiştim.

@fastforyou arkadaş şahsını tanımıyor olmama ve ona demememe rağmen bilmişce cevap vermiş. Ben cevabını görmedim bile, fakat insanın aklığı .... çalışmayacak işte bu benim burada ki işi bilmiyormuşsunuz yorumumun ssini almış başka konuda benle taştaş geçmiş.

Üzerine de kararı rulo yapıp bana sokacakmış, bildiride öyle görünüyor ama arkadaş yorumu değiştirmiş tabi. Herkes delikanlı değil yazıp yazıp değiştirir.

Şimdi ben bu kararın rulo yapıp fotoğrafını çekip bu arkadaşı etiketleyerek buraya mı atayım. Yoksa görseli atıp, kararı bana sokacak arkadaşın ekmeğine yağ mı süreyim?

Geçen yaptıgın gibi yine terbiyesizlik yapıyorsun,neyi nereye sokuyorsun hayırdır? Karar olumsuz cıktı diyorsun lafımı yeme ozaman.daha fazlada terbıyesızlık ukalalık yapma.

Terbiyesizlik yapmıyorum, lafı gediğine oturtuyorum.

Sen kimsinde ben sana laf atacağım. Nane mi var bu konuda ki muhabbeti farklı platformlara da paylaşıyorsun.

Şimdi bugün bana 4 kişi mesaj attı ya nereden başvuru yaptığımı sordular ya da yardımcı olmamı istediler. Direk seni ilettim bu arkadaş yüzünden dedim.

Şimdi ben 2000+ lık çeki harcarken forumdaşlar senin yüzünden yardımlarından faydalanamayacak.

Faydalanamayacak olan kişiler forumda hiçbir işe yaramayan sadece goygoy peşinde koşan arkadaşın kulaklarını çınlatabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bende bu şablon yoktu. İlk kez görüyorum.

Başvuruları aynı anda yaptım diye jenaretöre savunma yapılmamış thh de savunma yapılmadı diye red vermiş.

Foto kötü çıktı

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

quote:

Şikayet etmeyi bilmiyorsunuz. Benim 2 karar cuma günü verilmiş, bu hafta içi elimde olur. Olumsuz olacağını sanmıyorum.

Bu mesajımda şikayet etmeyi bilmiyorsunuz demiştim.

@fastforyou arkadaş şahsını tanımıyor olmama ve ona demememe rağmen bilmişce cevap vermiş. Ben cevabını görmedim bile, fakat insanın aklığı .... çalışmayacak işte bu benim burada ki işi bilmiyormuşsunuz yorumumun ssini almış başka konuda benle taştaş geçmiş.

Üzerine de kararı rulo yapıp bana sokacakmış, bildiride öyle görünüyor ama arkadaş yorumu değiştirmiş tabi. Herkes delikanlı değil yazıp yazıp değiştirir.

Şimdi ben bu kararın rulo yapıp fotoğrafını çekip bu arkadaşı etiketleyerek buraya mı atayım. Yoksa görseli atıp, kararı bana sokacak arkadaşın ekmeğine yağ mı süreyim?

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.

Benim mezhebimde imla hatası yoksa yazdığı mesajı düzenlemek yoktur.

Bir daha t... aynada ki yansımanla geç.

Beni burada tanıyanlara sorabilirsin. Adam olursan adam gibi muamele görürsün. Ben senin terbiyesizliğini şikayet etmedim.

Neyse konu salata olmasın. Öpüyorum yanaklarından. Bir daha kaldıramayacağından ağır yük sırtlanma

Adam olmadıgının kanıtı bu msjların zaten laf salatası yapma o yüzden,senin gibi klavye kahramları burda boş yapıp kendini bi halt sanıyor,

artık nerene bakıp kendini tatmin ettiğin belli oldu.seni onunla başbaşa bırakıyorum.

• quote:

Bende bu şablon yoktu. İlk kez görüyorum.

Başvuruları aynı anda yaptım diye jenaretöre savunma yapılmamış thh de savunma yapılmadı diye red vermiş.

Foto kötü çıktı

Burda ulalalık yapıp şikeyet etmeyi bilmiyorsunuz diyip red yemekte nasıl bi ... olmaksa.diğer konuda demiştim red yersen rulo yaparsın diye...

• soyken kullanıcısına yanıt
    kararda hb ye ödeme yapmanız gereken miktarın yazması ilginç

hb bu tutarı sizden tahsil etti mi

• Nerden aldım bu jeneratörü !!!
    2 hesabımdan havale şeklinde parayı göndererek aldım.
    1 tanesi iade ettiler 2 hesabın parasını 2 ay 4 gün geçti hala iade etmediler.
    3-4 günde 1 kayıt açtım. toplam 30 yakın kayıt açmama rağmen hala iade edilmedi.
    HB tek cevabı var. Biz iade ettik, dekont gönderin diyorum biz iade ettik diyor, Olay sen ödediğini ispatla dedi. 2 ayrı dekont gönderdim, fakat cevap yine aynı biz iade ettik. Bıktım usandım uğraşmaktan. 129 tl peşine düşmeyeceğim artık...
    ödemeyi kredi kartı ile yapın, havale yapıp başınıza iş almayın.
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Buda bugün gelen. Tek şikayette aynı hesapta aldığım iki adet jenaretörü kazandım.

Hususi olarak kimse feyz almasın diye feyz alınabilinecek her yeri kestim. O yorum yapanlarda o yorumu beğenenlerde temizlenene kadar kimseye bu konularda yardım yok.

Forumun en yardım severlerinden birine gına getirttiniz gençler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 6 Nisan 2018; 14:10:32 >

• quote:

Buda bugün gelen. Tek şikayette aynı hesapta aldığım iki adet jenaretörü kazandım.

Hususi olarak kimse feyz almasın diye feyz alınabilinecek her yeri kestim. O yorum yapanlarda o yorumu beğenenlerde temizlenene kadar kimseye bu konularda yardım yok.

Hocam bi de nasıl şikayet edeceğimizi de anlatabilir misin, "nasıl şikayet edeceğinizi bilmiyorsunuz" derken haklıymışsınız. Tebrikler bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 6 Nisan 2018; 14:11:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• soyken kullanıcısına yanıt
    paylaşım için teşekkürler
    umarım itiraz etmeden gönderirler
  • Partir kullanıcısına yanıt
    özel bir metin yazmanıza gerek yok
    sözleşme yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 6 Nisan 2018; 14:37:31 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    sözleşmedeki ürün yerine teklif ettikleri alternatif ürünü kabul etmediğiniz hiç oldu mu
    hepsiburada bu durumda ne yaptı
  • quote:

tebrikler. şimdi hb düşünsün. çekleri kullanmışmıydınız bu arada ?

• Sıkıntı yapmayın arkadaşlar, benim karar çıksın ben sizinle karar metnini komple paylaşacağım, 1,5 aydır savunma geldi diye bekliyor, bakalım haftaya çıkacak gibi karar.
  • Şimdi şikayeti sonuçlanan sadece 1 arkadaşın mı olumlu oldu?

• Neyse konuyu düzenledim ekranı kaldırdım

Beyler sınırlı sayıda gösterimde. Sırf malum şahıslar için koydum, kimsenin kimseyi uğraştırdığı yok.
    Hepsiburada sektörün bir numarasıdır.

@Ahmet kardeşime teşekkür ederim. Forumun sayılı adamlarındandır

@fastforyou efendiye ve hakaret dolu yorumlarını beğenenlere danışın. Onlar benden iyi biliyor bu işleri, başka yerlerde gırgırını geçiyor. Bende kapağını veriyorum. Arkadaş burada böyle yapmasa herkese usulü anlatırdım ama çok geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 10 Nisan 2018; 16:10:9 >
  • quote:

Neyse konuyu düzenledim ekranı kaldırdım

Beyler sınırlı sayıda gösterimde. Sırf malum şahıslar için koydum, kimsenin kimseyi uğraştırdığı yok.
    Hepsiburada sektörün bir numarasıdır.

@Ahmet kardeşime teşekkür ederim. Forumun sayılı adamlarındandır

@fastforyou efendiye ve hakaret dolu yorumlarını beğenenlere danışın. Onlar benden iyi biliyor bu işleri, başka yerlerde gırgırını geçiyor. Bende kapağını veriyorum. Arkadaş burada böyle yapmasa herkese usulü anlatırdım ama çok geç.
    hala bulaşıyorsun,bizde kazandık bu davaları gelipte konuya senın gibi şikayet etmeyi bilmiyorsunuz diye kimseye ukalalık yapmadık,kazandıgım davayıda herkesle paylaştım,senin gibi kendini bi halt sananlar amerikayı yeniden keşfetmiş havasıyla geziyor ,yok paylaşmam aman ben kazandım bıdı bıdı...,kapagıda yiyince böle hakaretlere saldırıya başlar,işine gücüne bak.

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Kapağı yukarıda koydum. Ben burada kimseye bir şey yapmadım. Durduk yere başka konularda benimle dalga geçen ardından renk değiştirip hakaret eden sendin. Şimdi hala bulaşıyorsun diyorsun, durduk yere benimle başka konuda ..... geçerken düşünecektin.
    Ben kazandığım thh kararlarını boy boy söyledim. Buyurun sizde söyleyin, demek ki şikayet etmeyi bilmiyorsunuz.
    Neyse şimdilik benden bu kadar, ben karar gelmeden büyük konuştum; haklı çıktım dediğim kısmı yaptım. Aynı duyarlılığı senden de bekliyoruz.
    Kimse bana özelden sormasın, soran arkadaşada bu arkadaşın profil linkini vereceğim. Soracak olanda bu konu içersinde bu arkadaşa sorsun. Bakın zamanında bu da kazanmış, eski kurtlardanmış

Allah herkesin gönlüne göre versin.
  • quote:

Kapağı yukarıda koydum. Ben burada kimseye bir şey yapmadım. Durduk yere başka konularda benimle dalga geçen ardından renk değiştirip hakaret eden sendin. Şimdi hala bulaşıyorsun diyorsun, durduk yere benimle başka konuda ..... geçerken düşünecektin.
    Ben kazandığım thh kararlarını boy boy söyledim. Buyurun sizde söyleyin, demek ki şikayet etmeyi bilmiyorsunuz.
    Neyse şimdilik benden bu kadar, ben karar gelmeden büyük konuştum; haklı çıktım dediğim kısmı yaptım. Aynı duyarlılığı senden de bekliyoruz.
    Kimse bana özelden sormasın, soran arkadaşada bu arkadaşın profil linkini vereceğim. Soracak olanda bu konu içersinde bu arkadaşa sorsun. Bakın zamanında bu da kazanmış, eski kurtlardanmış

Allah herkesin gönlüne göre versin.

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Maillerden buldum. Benim gibi üstatlar yolu açmış, işin pratiğini bunlara öğretmiş. Sen sonra başvuru yapmışsın. Olmaz hemşerim benim sıcak fırsatçılığımla senin ki yarışmaz. O zaman bizim gösterdiğimiz yöntemlerle kazandınız ama bu sefer hb dersini çalışmış. Yol gösterecek kimsede yok.
    Ayrıca 750 liralık çek tanımladılar bana ve herkese. Senin çek olayın garip

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

• quote:

Maillerden buldum. Benim gibi üstatlar yolu açmış, işin pratiğini bunlara öğretmiş. Sen sonra başvuru yapmışsın. Olmaz hemşerim benim sıcak fırsatçılığımla senin ki yarışmaz. O zaman bizim gösterdiğimiz yöntemlerle kazandınız ama bu sefer hb dersini çalışmış. Yol gösterecek kimsede yok.
    Ayrıca 750 liralık çek tanımladılar bana ve herkese. Senin çek olayın garip

Bana dandik ürün teklif edildi ,bende kabul etmeyip aldıgım ürünü istedim onuda bulamadılar bende üst modelini istedım ve aldım işi bilmiyorsunuz 750 tl almıssınız ben 985 tl aldım

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 11 Nisan 2018; 18:42:31 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.