Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soyken

Ayrıca 21 avukatın bilmeyebilir ama karar çıktığı gibi aynı gün postalanmaz. Haftaya elinde olur tabi şehre göre değişir bu süreler.
    teşekkür ederim
    sizinki olumlu çıktıysa benimki de olumlu diye ümit edebilir miyim
    zira iki defa savunma vermeleri üzere tırstım
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Beni de geçen hakem heyetinden aradılar. Bir süre hb radarımda yok, işler pisleşecek yoksa.

Sen güncellediysen iki kere onlara şikayet gider iki kere savunurlar. Ya da eksik savunmuşlardır, savunma anlaşılamamıştır tekrar istenmiştir.
    Fakat kendileri ikinciyi istemişse ümitlerin yıkılabilir. Tabi bu düşüncelerim farazi

Benimle ... geçen arkadaş, onu artık daha iyi anladığını belirten sen ve beğenileriyle sizi şenlendiren arkadaşlar benden daha iyi bilir.
    Sizler benden iyi biliyorsunuz, ben fazla anlamıyorum. Umarım hakkında hayırlısı olur.
  • Mart 14de şikayet etmiştim uzun süredir de savunma istendi şeklinde bekliyor, acaba ne kadar daha bekleyecek bunlar? Belli bir süre yok mudur savunmanın gelmesi için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    15 gün.

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    15 günü geçeli de çok oluyor. Peki bu durumda ne yapmamı önerirsiniz?. Beklemekten başka çarem yok mu, yoksa kaymakamlığa gidip dosyamın durumunu sormalı mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    40 gün geçmiş. Sen şikayet ettikten kaç gün sonra gündeme aldılar? Ptt ne zaman hb ye teslim etti vs vs...

Thh sitesinde en sağda tarihce kısmı var adımları görebilirsin.

• soyken kullanıcısına yanıt
    Mobilden göremiyorum yarın pcden kontrol edip ona göre kesinleştireyim. Teşekkürler herkese.

Aynen süre 15 gün ama dilekçe iade taahhütlü. Günün işlemesi için hb nin eline geçmesi lazım. Kalabalık şehirlerde normal o süreler.

Evet şimdi bu dediğinizi öğrendikten sonra mantıklı geliyor. Geç teslim olduğunu varsayıyorum.

Bu durum süreklilik gösterirse ombudsmana heyeti şikayet edebilirsiniz.

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Henüz 1 şikayetim var fakat dediğiniz aklımda kalsın, teşekkürler.

• karar bugün adrese gelmiş ama titiz ptt memuru kaynana türkçe konuşamıyor diye eve bırakmadan haber kağıdı yapıştırmış
  • ben nasıl olduysa bu jeneratör için thh ye dilekçe yazmamışım. 3 ay gibi bir geçti. bu saatten sonra yazsak bile boşa kürek çekmiş oluruz değil mi?
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    3 sene önceki alış verişi şikayet etmiştim
    işleme alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ben nasıl olduysa bu jeneratör için thh ye dilekçe yazmamışım. 3 ay gibi bir geçti. bu saatten sonra yazsak bile boşa kürek çekmiş oluruz değil mi?
    Bu tip dosyalar için *** *** zamanımız var. 5 sene içinde başvuru yapmazsanız hakkımız kaybolur.

Tabi konunun önceki yorumlarını okursan buradaki arkadaşlar aşırı bilici, hele bir tanesi öyle bir biliyor ki anlatamam. Her yorumumda lafı tepiyorum ama banamısın demiyor. Burada bir ben bilmiyormuşum ama benden başkada kararı paylaşabilen olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 26 Nisan 2018; 20:17:34 >
  • aynı thh aynı firma ama sonuç

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

21 avukat iyi çalışıyor

bundan sonra thh kararları ile kaybettikleri ürünlerin paralarını icra ile alacaklar

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Resmi bidaha yuklermisiniz gozukmuyorda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tonbalıklı T kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/thh-den-ne-sis-yansin-ne-kebap-misali-kararlar--132559600#132559600

• HB nin adresine göre başvuru yaptım ŞİŞLİ den

İki defa savunması geldi yazıyor hareketlerde karar çıkınca aradığımda telefonu açan çok alaycı konuştu niye buraya başvurduğumu sorguladı. Oturduğun yere başvursaydın falan filan dedi. daha belli değil sizin jeneratör diye güldü tebligat gelecek diyip kapattı.

Bugün geldi tebliğ sonuç Red aşağıya ekliyorum

HB nin heyetle anlaştığından şüpheleniyorum.

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

diğer konuda belirtmiştim ne şiş yansın ne kebap kararları

bi sende bi ondan deyo thh

adresimi değiştireceğim iceayı da durdurdular zaten

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.