Şimdi Ara

YANIYOR!!!! Anker motion plus 699 lira (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
8.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyat/performans olarak bu fiyatta başka ürün bulunması güç. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Uygun fiyata iyi bir ürün aldılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shensakrak kullanıcısına yanıt

anker soundcore 2 vardi. onu 3.5mmle projeksiyona baglayip kullanmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sefer kaçırmıştım, bu sefer yapıştırdım bir tane. Teşekkür ederim paylaşım için.

• hermano H kullanıcısına yanıt

Hem bass zayıf geldi hemde son ses önerdiğim soundbarın yanından geçemez ben tv için kullanıyorum %20 de ses yüksek geliyor sinema vs. İzlerken de çok keyifli

• Paylaşım için teşekkürler 1 adet yararlandık  fiyat tekrar güncellenmiş şuan fiyatı artmış durumda

• Liberate L kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz soundbar ile motion plus arasında kaç kat boyut farkı var acaba, hiç düşündünüz mü?
    Soundbar ile taşınabilir Bluetooth hoparlör kıyaslaması çok yanlış hocam..
    Kaldı ki söylediğiniz soundbarı almış, denemiş, aynı gün iade etmiş biriyim.. Neden derseniz? Evet baslarda elbette daha iyi (ki haliyle kocaman cihaz ve ayrıca motion plus en iyi bas iddiası olan bir cihaz değil) lakin ses konusunda size katılmıyorum.. Aynı şarkıyı açıp çok deneme yaptım ve kesinlikle motion plus öyle pasif kalmamıştı yanında ve ben de buradayım demişti.. Yukarıda da dediğim gibi boyut farkını ve kullanım amacını da düşününce aslında kıyas yapılabilir cihazlar olmasa da bahsettiğiniz soundbar öyle aman aman da bir şey değil.. Son olarak motion plus elbette ki her açıdan en iyi cihaz değil lakin kullanım amacı ve fiyatına göre (bence) en iyisi..
    Not: Doğru ekolayzır ayarını yapmaya gayret edin.. Farkı göreceksiniz..

• Fiyatina gore fena degil ancak Sony srs xb43 ile birlikte dinleme firsatim oldu. Ses ahengi acisindan cok fark var aralarinda. Sony cok daha dogal ve doygun ses veriyordu. Farkli siniflarda olan cihazlar ama yine de soylemek istedim. İndirimsiz fiyat olan 900-1000₺ sahsen buna verecegime Sony alirdim, 700-800₺ butcem olsa mecbur bunu alirdim

• pcde kullanılır mı bu tür ürünler? 2 tane mi gerekiyor yine

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

pcde kullanılır mı bu tür ürünler? 2 tane mi gerekiyor yine

PC de bluetooth varsa daha sağlıklı..

Diğer türlü arkadaşların belirttiği gibi şarjda iken arkadan uğultu geliyor.. gece şarj eder gündüz kullanırım ya da tam tersi diyorsanız sıkıntı daha az olur tabii..

tek de olur ama stereo olmaz o zaman.. tercihe kalmış..

• 1.199’a çıkmış fiyat.
    Geçen seferlerde kaçırmıştım arkadaşım almıştı hiç de pişman değil hatta alamadığım için ben pişman olmuştum ama bu defa aldım yarın elimde olur teşekkür ederim haber veren arkadaşa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallagitsindostum -- 6 Eylül 2021; 15:53:18 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Kendini kanıtlamış bir servisi var bence..Bluecore rise midir nedir kulakligini kilifinin saginin solunun acilmasindan 6 kez servis görüp ayni fatura da 3 kez sifiiryla değişti..Ses kalitesi ve sarjindan memnunum fakat malzeme kalitesi bi tik iyi değil gibi.servisin yapacagi birsey se olmuyor haliyle.

• sallagitsindostum S kullanıcısına yanıt

Rica ederim güzel günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Fiyatina gore fena degil ancak Sony srs xb43 ile birlikte dinleme firsatim oldu. Ses ahengi acisindan cok fark var aralarinda. Sony cok daha dogal ve doygun ses veriyordu. Farkli siniflarda olan cihazlar ama yine de soylemek istedim. İndirimsiz fiyat olan 900-1000₺ sahsen buna verecegime Sony alirdim, 700-800₺ butcem olsa mecbur bunu alirdim

Hocam yani öyle bir değerlendirme yapmışsınız ki görende sony srs xb43'ün fiyatı 1000 lira falan zanneder. Güncel fiyatlardan haberiniz yok sanırım. Passatla porsche kıyaslamak gibi bir şey olmuş sizinki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 6 Eylül 2021; 21:35:28 >
  • CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    3 katı fiyatlı ürünle kıyas yapıyorlar.. İlginç 🤔
    Anlamadım ama insanlarda anlamsız bir Anker ya da motion plus düşmanlığı var..
    Halbuki marka da cihaz da kendini kanıtlamış..
    699'a bırak daha iyisini aynı kalitede cihaz önerin desek cevap dahi veremezler..
    Neyse alanlara hayırlı uğurlu olsun..

• sadece ev kullanımı içinse kesinlikle taşınabilir hoparlör yerine grundig gsb910s alın amazondan. anker soundcore boost aldım 3 sene önce, bunca zamandır hiç kullanmadım. 4 aydır gsb910s ise her gün kullanıyorum. ev kullanımımda kumanda çok hayati, olmazsa olmaz. 2 tiz 2 mid 2 bass hoparlörü oldukça güzel,güçlü ses veriyor. hdmi arc büyük kolaylık. tv ile açılıp tv ile kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrTech

PC de bluetooth varsa daha sağlıklı..

Diğer türlü arkadaşların belirttiği gibi şarjda iken arkadan uğultu geliyor.. gece şarj eder gündüz kullanırım ya da tam tersi diyorsanız sıkıntı daha az olur tabii..

tek de olur ama stereo olmaz o zaman.. tercihe kalmış..

Alıntıları Göster

Hocam yanlış biliyorsunuz cihaz tek başınayken de stereo çalıyor. Yani sol sağ ayrımı var içinde.

İki cihazı birleştirincr muhtemelen bir cihaz komple sağ, diğer cihaz komple sol şeklinde daha büyük etkili bir stereo oluyor.

• 4 ay önce 700 Tl olan ürün 4 ayda 1900 tl ye geldi şaka gibi değilmi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.