Şimdi Ara

YANIYOR!!!! Anker motion plus 699 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
8.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir önceki indirimde ilk defa görmüştüm bu ürünü. indirim bitince bi alsamıydım olup üzülmüştüm. sırf yine aynı şey olmasın diye aldım bu sefer.

• Dictator kullanıcısına yanıt

Mifa da gayet yeterli ev kullanımı için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece evde kullanacaksanız Grundig GSB 910 S öneririm çok memnunum ankeri 2 kere alıp iade ettim bassları yetersiz geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iogurer

uzun zamandır kullanıyorum gerçekten çok çok iyi ürün. ses hem yüksek hem de kaliteli. ayrıca app aracılığıyla ekolayzır ayarı da yapabiliyorsunuz. bas tiz ayarı sizin elinizde. basları isterseniz gayet kuvvetli. almayı düşünen olursa diye kısaca yorum yazayım dedim.

Hocam bu ürünle ilgili aklıma takılan tek konu şu bir yorumda görmüştüm. Telefon üzerinden müzik dinlerken başka bir uygulamada klavye açınca yayını kesiyor diye. Bana mantıklı gelmedi bir de size sorayım var mı böyle durum?

• kendimi dizginliyorum. ve alamayacağım

• Liberate L kullanıcısına yanıt
    Bundan bahsediyorsunuz sanırım. Anker’i sipariş etmiştim bunu da sipariş edip karşılaştırayım o zaman. İkisini karşılaştırdığınızda sadece bass farkı mı var?

Fırsat: Grundig GSB 910 S BLACK 120 Watt - Ev Sinema Sistemihttps://www.amazon.com.tr/dp/B08L821Z98/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_dl_0TVC00KF10E128S70R57?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bildirim için teşekkürler var mıdır bilen xiaomi sorround 25W a göre çok far eder mi acaba. Birde bunu kablolu 3,5 giriş ile kullanabilir miyim PC de bt özelliği yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shensakrak -- 5 Eylül 2021; 15:45:54 >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01MSTES8C/

Amazondaki bu ürün de gayet iyi fiyat, DOSS markası da iyi diye duymuştum.

• biri şöyle olumsuz yorum yapmış ve bunu kullanan üç beş kişiye sordum hepsi doğruladı.sizlerin düşüncesi nedir ?

ürünü sipariş verdim ama aklımda soru işaretleri oluştu.

eğer beğenmezsek hb sitesi ürünü iade alır mı ? sonra yok efendim ürünü açtın kullandın diyip herzaman ki gibi sorun çıkarır mı ? Eğer bni tatmin edecek bir yorum gelmezse büyük ihtimal akşam siparişimi iptal edecem..

eleştiriler şunlar :

1- Tv izlerken monitörde kullanmak isterseniz; monitörümde sadece kulaklık çıkışı var. AUX girişi ve şarj usb kablosu takılıyken arka planda bir uğultu sesi geliyor. Markanın kendi destek hattı da bu şekilde olduğunu ve aynı anda kullanılmaması gerektiğini yazdı. yani şarj durumunu sürekli takip edip kullanımda değilken şarj etmek gerekiyor.

2- Cep telefonundan veya masa üstü PC'den "bluetooth dongle" ile kullanmak isterseniz; cep telefonuyla kullanımında telefonun klavyesinden bir şey yazdığınız an müzik sesini kesiyor. Bütün BT hoparlörler böyle mi bilmiyorum ama gene firmanın kendi destek hattı bu şekilde çalıştığını yazdı. Çözümü yok. PC'den ise belki BT 4 ile bağlanıyor olmamdan ötürü olabilir ancak çok hafif bir ses senkronizasyon sorunu var yani ses görüntüden biraz geç geliyor.

3- Ürüne ait mobil applikasyon gerçekten çok ilkel. Şarj göstergesi var ancak yüzdesini tam göremiyorsunuz. sadece sembol şeklinde. Ayrıca applikasyondan seçtiğiniz equalizer ayarının geçerli olması için sürekli telefondan BT bağlantı halinde olmanız gerekiyor. Bu da bir üst maddede yazdığım sebeple sıkıntı. Telefon BT bağlantısını kapattığınız anda default ses ayarı neyse onu dinliyorsunuz.

4- BT üzerinden aynı anda hem cep telefonu hem PC'den bağlanabildim ancak tam bir eziyet oluyor. Pratik değil.

5- Tahminen %25 kadar şarjı bitmişti. ( dediğim gibi şarj seviyesini tam bilemiyorsunuz. PC'den kendi type c usb kablosuyla 3 saat sürdü şarj işlemi. Fazla yavaş gibi. Zannederim bir de şarj type c şarj adaptörü almak gerekecek. ( ek masraf)

6- kullanımda olmadığı halde maalesef şarjı kendi kendine durduğu yerde bitiyor.. 3 gün önce %100 şarj edip bıraktım. 3 gün sonra açtığımda yüzde %40 kadar şarjı kalmış.Sonuç olarak benimki gibi bir kullanım amacıyla yani PC ve TV hoparlörü olarak kullanmak isteyenlere tavsiye pek etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 5 Eylül 2021; 15:51:45 >
  • arkadaşlar konuyla alakasız ama sorum şöyle :

YANIYOR!!!! Anker motion plus 699 lira
    YANIYOR!!!! Anker motion plus 699 liraamazon
    KREAFUNK aGroove taşınabilir hoparlör, iPhone, iPad ve MP3 çalar için, siyah
    https://www.amazon.com.tr/KREAFUNK-KFDZ52-Bluetooth-hoparl%C3%B6r-Agroove/dp/B00PSNR25K

KREAFUNK aGroove

ve Kygo Life A9/600 var

YANIYOR!!!! Anker motion plus 699 liraamazon.com
    Kygo Life A9/600 | Over-Ear Bluetooth Headphones, aptX and AAC Codecs, Built-in Microphone, NFC Pairing, Memory Foam Ear Cushions, 23 Hours Playback, Kygo Sound App, Pro Line (Storm Gray)
    https://www.amazon.com/Kygo-Life-A9-Headphones-Microphone/dp/B07S8FVZ65

bunların değeri nedir acaba Hollanda dan hediye geldiler ben kullanmıyorum 0 ürünler değerlerini bilemedimde sormak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

Bildirim için teşekkürler var mıdır bilen xiaomi sorround 25W a göre çok far eder mi acaba. Birde bunu kablolu 3,5 giriş ile kullanabilir miyim PC de bt özelliği yok maalesef.

30TL'ye bluetooth dongle alabilirsiniz.

https://www.n11.com/urun/hadron-hd7203-bluetooth-50-usb-dongle-adaptor-2010293?magaza=hesaplifiyatbizde

• Kampec kullanıcısına yanıt

bu güne kadar kullandıgım en dandik marka ve 15tl kargo ücreti var.

• Çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

biri şöyle olumsuz yorum yapmış ve bunu kullanan üç beş kişiye sordum hepsi doğruladı.sizlerin düşüncesi nedir ?

ürünü sipariş verdim ama aklımda soru işaretleri oluştu.

eğer beğenmezsek hb sitesi ürünü iade alır mı ? sonra yok efendim ürünü açtın kullandın diyip herzaman ki gibi sorun çıkarır mı ? Eğer bni tatmin edecek bir yorum gelmezse büyük ihtimal akşam siparişimi iptal edecem..

eleştiriler şunlar :

1- Tv izlerken monitörde kullanmak isterseniz; monitörümde sadece kulaklık çıkışı var. AUX girişi ve şarj usb kablosu takılıyken arka planda bir uğultu sesi geliyor. Markanın kendi destek hattı da bu şekilde olduğunu ve aynı anda kullanılmaması gerektiğini yazdı. yani şarj durumunu sürekli takip edip kullanımda değilken şarj etmek gerekiyor.

2- Cep telefonundan veya masa üstü PC'den "bluetooth dongle" ile kullanmak isterseniz; cep telefonuyla kullanımında telefonun klavyesinden bir şey yazdığınız an müzik sesini kesiyor. Bütün BT hoparlörler böyle mi bilmiyorum ama gene firmanın kendi destek hattı bu şekilde çalıştığını yazdı. Çözümü yok. PC'den ise belki BT 4 ile bağlanıyor olmamdan ötürü olabilir ancak çok hafif bir ses senkronizasyon sorunu var yani ses görüntüden biraz geç geliyor.

3- Ürüne ait mobil applikasyon gerçekten çok ilkel. Şarj göstergesi var ancak yüzdesini tam göremiyorsunuz. sadece sembol şeklinde. Ayrıca applikasyondan seçtiğiniz equalizer ayarının geçerli olması için sürekli telefondan BT bağlantı halinde olmanız gerekiyor. Bu da bir üst maddede yazdığım sebeple sıkıntı. Telefon BT bağlantısını kapattığınız anda default ses ayarı neyse onu dinliyorsunuz.

4- BT üzerinden aynı anda hem cep telefonu hem PC'den bağlanabildim ancak tam bir eziyet oluyor. Pratik değil.

5- Tahminen %25 kadar şarjı bitmişti. ( dediğim gibi şarj seviyesini tam bilemiyorsunuz. PC'den kendi type c usb kablosuyla 3 saat sürdü şarj işlemi. Fazla yavaş gibi. Zannederim bir de şarj type c şarj adaptörü almak gerekecek. ( ek masraf)

6- kullanımda olmadığı halde maalesef şarjı kendi kendine durduğu yerde bitiyor.. 3 gün önce %100 şarj edip bıraktım. 3 gün sonra açtığımda yüzde %40 kadar şarjı kalmış.Sonuç olarak benimki gibi bir kullanım amacıyla yani PC ve TV hoparlörü olarak kullanmak isteyenlere tavsiye pek etmiyorum.

Reis o yazılanların hepsi doğru, bende ve arkadaşım aldık ikimizde de aynı şeyler çıktı, aux ile bağlayınca iğrenç bir uğultu sesi var.Sarji 12 saat yazmışlar ama tamamen yalan yarısını görürsen öp başına koy.

Ve birde ekolayzir ayari yapınca sürekli bluetooth ile telefonun birbirine bağlı kalması gerek ,birbiriyle bağlantıyı kestiğin an ayalar gidiyor,çok can sıkıcı birsey bu.

• Dönüş için çok teşekkür ederim

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık, iptal ettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: victor66

Hocam eline sağlık, iptal ettim..

Bende şimdi iptal ettim 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 5 Eylül 2021; 18:25:8 >
  • Ya arkadaşlar, cihaz babamın malı değil ama ne kadar gerekli bilinmez kendinizce birkaç sebep bulup ürün iptali yapmışsınız..
    699'a 30W, kendini kanıtlamış bu kalitede bir cihazı zor bulursunuz..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Ya arkadaş ne kadar gerekli olduğunu sen bilemezsin zaten ben bilirim. kendi kullanım amaçlarıma uymuyor ki iptal ettim.

• victor66 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.