Şimdi Ara

YANGIN VAR !!! CASIO Digital Analog AW-82D-7AVDF Erkek Saati 47,65 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
5.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmay

Benim sipariş olan saatler de geldi ama içinden fatura çıkmadı. Sadece Sevk İrasaliyesi var. Sizde durum nasıl arkadaşlar ?

Mail hesabınızı kontrol edin, e fatura yollayacağız demişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ama mailime gelmedi. Canlı destekten yardım istedim şimdi bakalım....
  • benim de bugün geldi güzel saat yalnız ayarlarında düğmelere bastıkça ötüyordu onu kapattım heralde dijital saatin en sağında müzik işareti var üstü çizili onu nası açarım
    bu soldaki balıklar ne demek oluyor birde pusula sadece göstermelik saçma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-158F0564C -- 12 Şubat 2016; 13:50:49 >
  • Merhaba arkadaşlar benim de 2 saat geldi. Kurulum ayarlarını falan da yaptım kılavuzla gayet kolay oldu. Fatura bende de çıkmadı. Sanırım yollarlar mail adresine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler saat geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: calypso-gk

teşekkürler saat geldi

Güle güle kullanmanız dileğiyle ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık faturaları mail adreslerine gönderiyorlar, 1 ocak itibariyle...yeni yasayla böyle belirlenmiş
  • Müzik işaretinin ustundeki çizgiyi kaldırmak için saat 7 tarafındaki düğmeyi basılı tutun 5-6 saniye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.