Şimdi Ara

YANGIN VAR !!! CASIO Digital Analog AW-82D-7AVDF Erkek Saati 47,65 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
5
Favori
5.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

15 yaş altı veya 50 yaş üstüne hitap eden bir saat.

Ciddi ciddi şuna para verip takan var mı?

Bu bütçe ile hangi saati alalım?
    Bu paraya var mı tavsiyen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erakan kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda pek bi fikrim yok ama sanırım8-9 tl gibidir siz 48 lik fiyattanmı aldınız yoksa 99 luk mu eğer bütceniz varsa bime gelecek olan saati de önririm piyasada 130 tl civarı şu saat bime 89 tlye gelicek cuma günü eğer 48 lik deilde 99 luk fiyattan aldıysanız iptal edin bimdeki saate yönelin ama 48 lik fiyattan aldıysanız güle güle kullanın

http://www.binbirsaat.com/casio-mtp-1228d-7avdf-erkek-kol-saati-pmu3828

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 7 Şubat 2016; 1:09:00 >
  • Simdiki erkek saatlerinin capi cok fazla, dev gibiler. Ben bu tarz daha ufak saatleri seviyorum. Eskiden bu ebatlar modaydi.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Yaşınız 32 ve şakşuk seslerinin ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz

Bence siz bizle dalga geçiyorsunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

15 yaş altı veya 50 yaş üstüne hitap eden bir saat.

Ciddi ciddi şuna para verip takan var mı?

Ne alalim peki?

@M.ERTEN

Bütçeniz az diye kötü tasarım bir ürün almak zorunda değilsiniz, 1-2 ay daha almaz bütçenizi artırırsınız mesela.

Veya o paraya da zorlansa kampanya ile vs... daha şık bir Casio modeli bulunabilir.

çok şükür benim bütçemvar.ama olmayanlar için sordum.
    tasarım demişsiniz de.tasarımı size kötü geliyordur bi başkasına güzel gelir.tasarımını beğenmiyorsunuz diye eleştiri yapma hakkınız yok.
    hee aynı paralara daha kalitelisini öneririrsiniz orası ayrı ama tasarımını beğenmediğiniz için eleştirmeniz yalnış.

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    O saatten bende var hocam, guzel saattir, zamaninda trendyoldan almistim sanirim fiyati da hediye ceki vs 50-69 lira araliga gelmisti Dolar artti, fiyatlar yukseldi, cek vs kampanyalar azaldi bu fiyatlara bulmak mumkun olmuyor.

Ben siparisi gecerken fiyat 48 idi, halen gondermediler, gelmeyecek herhalde. Siparis verenlerden de teslim alan olmamis herhalde, kimse birsey yazmamis. Neyse en azindan ucret iadesi stresi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Hocam, sana soz, 50-100 lira araliginda guzel bir saat kampanyasi bul, hemen alacagim.

Bu arada garip gelebilir fakat ben saati begenip de aldiydim

• Nt bugün beni aradı, saatleri direk ithalatçı firma gönderecekmiş. 4-7 iş günü sürebilir dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Nt bugün beni aradı, saatleri direk ithalatçı firma gönderecekmiş. 4-7 iş günü sürebilir dedi.

bilgilendirme için teşekkürler
  • Saat ile beraber futbol topu almıştım ondan da haber yok ultra yavaş kargo NT
  • 2 adet saat almıştım, kargoya verilmiş. Siteden kontrol edin arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

2 adet saat almıştım, kargoya verilmiş. Siteden kontrol edin arkadaşlar.

Ben de almıştım 05.02 de takip no falan gelmedi maile ayrıca giriş de yapamıyorum siteye
  • Benimkiler kargoya verilmiş fakat sipariş durumunda tamamlandı yazıyor. Sizde ne yazıyor ?

• biraz önce saat geldi.
    mevcut kullandığım casio ya göre kasa çapı biraz küçük ancak metal kordonu ve gri görünümü ile
    klasik ve spor giyime oldukça uygun olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Benimkiler kargoya verilmiş fakat sipariş durumunda tamamlandı yazıyor. Sizde ne yazıyor ?

Aynısı hocam. Siparişi göster dediğinizde fatura ve kargo bilgileri çıkıyor.

• Benim siparişteki ürünler geldi arkadaşlar. Ben kapıda ödeme ile almıştım, benim sipariş durumunda da "Tamamlandı" yazıyor.

Soran arkadaşl olmuştu, bendekinin garantisi Karpa ihracat diye bir firmadan, ERSA değil.

İçinden çıkan kullanım klavuzu iş görmüyor, esas klavuz bu adresteki:
    http://support.casio.com/en/manual/manualsearch.php?cid=009&MODULE=3768

Bu arada saati gelen arkadaşlar, kordondaki ok işaretli parça sayısını yazabilir mi? Bana gelenin bir tarafında 4, bir tarafında 3 tane ok işaretli toplam 7 parça var, kolumu sıkıyor. Diğer Casio saatlerime baktım onlarda 4'e 4 adet işaretli, toplam 8 parça var. Size gelenler nasıl?

• erakan kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğiniz kılavuzun Türkçesi de var. Bilginize...

• Az önce Yurtiçi kargo ile geldi, Buyrun resimler.

Kordon Metal fakat kasa plastik bu arada, bileklerim ince olduğu için bu tarz saatler fena durmuyor.

• Benim sipariş olan saatler de geldi ama içinden fatura çıkmadı. Sadece Sevk İrasaliyesi var. Sizde durum nasıl arkadaşlar ?
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Sadece irsaliye var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.