Şimdi Ara

Yandex navigasyon ÜCRETSİZ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
8.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir şey sormak istiyorum haritayı indirme olayı güzel oldu fakat veri bağlantısı olmadan da adres girip o yönü gösterse iyi olmaz mı ?
    Olması da gereken bu değil mi zaten ?
    Cadde sokak isimlerini arama yerine yazıyorum çıkmıyor sizde de öyle mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende de var, indirdiğim haritanın bir anlamı var mı diye düşünüyorum açıkçası. Zaten normalde de mobil veri açtığımda haritaları yüklemiyor muydu, en azından gittiğim rotayı yüklüyordu, şimdi tüm il haritasını indirdim, yine de internete girmem gerekiyor. Genelde nette sıkıntı yok da, şarj çabuk bitiyor.
    Geçen gün ankarada yeni açılan bir avm'e gideyim dedim, beni bir ara sokağa yönlendirdi,hiç anayolla ilgisi alakası yok. tekrar arama yapıp, haritayı uzaklaştırdığımda başka bir noktayı daha işaretlemiş, avm nin içindeki bir mağazanın ismi. Hemen seçtim ve gidebildim. Ancak ilk işaretli olan yerin ilgisi alakası yok. İlginçtir daha önce de aynı yere götürmüştü başka bir yere gitmem gerekirken. Ben orayı favorilere eklemiş falan değilim, orayı işaretleyip gösteriyor. Yalnız son yaşadığım sıkıntıda bahsettiğim avm'yi MAPS ve here'da aradığımda bulamadım. Google haritalarda bulsam da sesli navigasyon olmadığı için bir şey ifade etmedi. Sıkıntı yaşadım yani. Sonra yine mecburen yandex'e döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygs -- 4 Ocak 2015; 16:28:25 >

• koraygs K kullanıcısına yanıt
    Fazla güvenme sen ona nereye götüreceği dediğin gibi değişebiliyor :) çevrimdışı haritayı geliştirmeleri gerek.
    internetsiz sadece GPS ile adrese götürmesi iyi olacak.

interneti açaçaksak haritayı indirmeye ne gerek var anlamı kalmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gercekten guzel bir uygulama. Harita güncellemesi çok sık. En son 18 Haziran 2015 yazıyordu. Hiç yanıltmadı yolda. Bakalım uzun yoldada o kadar etkilimi? Arkadaslar size birsey soracağım. Trafik bilgisini uygulama nasıl gösteriyor yani bilgiyi nereden alıyor. Ve Sağa dön gibi komutla rda trafik hakkında bilgi veriyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi williamwellington -- 6 Temmuz 2015; 9:29:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul yerine sanayi sitesine yönlendirdi

az daha sınava giremeyecekti oğlum...
  • Yandex navigasyon gerçekten güzel bir uygulama. internetten sürekli yol durumunu gözetliyor. Aynı zamanda tüm kullanıcılşarın hızlarına bakarak yol durumunu ölçüyor. Yani bir anlamda bizde otomatikmen trafik yoğunluğunu bildiriyoruz. Kullanıcılar yol tuzaklarını haritada işaretleyerek düğer kullanıcılara radar konusunda bilgilendirebiliyorlar. Veri kullanımı ne kadar olduğunu bilmiyorum azbişidir. Zaten Avea alt yapısı kullananlardan veri kotadan düşmüyor.

Bir bayram dönüşünde haritayı kullandım. Herzamanki gittiğim yoldan gisiyorum Antalyadan Afyona, Dinar kavşağında beni zorla ısrarla şuhut ilçe yoluna sokmaya çalışıyor. Dedim kafayı yedi cihaz bildiğim yola devam ettim. Varan tesislerine yaklaşınca birde ne göreyim yol kapanmış araçlar karınca hızı ile ilerliyor.. Saatlerce o kuyrukda bekledik. Bundan sonra dedim Navigasyon nerden götürmek isterse uyacağım. Varmış bir bildiği.. Yani trafik durumunu sürekli gözetleyen bir yazılım çok daha başarılı.. Aynı ücretsiz Yandex navigasyon gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Yandex navigasyon gerçekten güzel bir uygulama. internetten sürekli yol durumunu gözetliyor. Aynı zamanda tüm kullanıcılşarın hızlarına bakarak yol durumunu ölçüyor. Yani bir anlamda bizde otomatikmen trafik yoğunluğunu bildiriyoruz. Kullanıcılar yol tuzaklarını haritada işaretleyerek düğer kullanıcılara radar konusunda bilgilendirebiliyorlar. Veri kullanımı ne kadar olduğunu bilmiyorum azbişidir. Zaten Avea alt yapısı kullananlardan veri kotadan düşmüyor.

Bir bayram dönüşünde haritayı kullandım. Herzamanki gittiğim yoldan gisiyorum Antalyadan Afyona, Dinar kavşağında beni zorla ısrarla şuhut ilçe yoluna sokmaya çalışıyor. Dedim kafayı yedi cihaz bildiğim yola devam ettim. Varan tesislerine yaklaşınca birde ne göreyim yol kapanmış araçlar karınca hızı ile ilerliyor.. Saatlerce o kuyrukda bekledik. Bundan sonra dedim Navigasyon nerden götürmek isterse uyacağım. Varmış bir bildiği.. Yani trafik durumunu sürekli gözetleyen bir yazılım çok daha başarılı.. Aynı ücretsiz Yandex navigasyon gibi..

Kesinlikle katılıyoırum.

Şimdiye kadar yandex ile her yere gidiyorum ve hep kafam rahat. :) O yüzden hep kendilerine destek maili olarak teşekkürlerimi ilettim.

Panorama haritası ile zaten çığır açtılar

• Arkadaşlar,

Yandex'te koordinat ile arama yapabiliyor muyuz? İlla adres bilgisi mi girmek gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Arkadaşlar,

Yandex'te koordinat ile arama yapabiliyor muyuz? İlla adres bilgisi mi girmek gerekiyor?

Arama yerine koordinatları girmen yeterli.
    Şurada detaylı bilgi var :https://yandex.com.tr/support/maps/concept/object-search.xml

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Teşekkür ederim; inceliyorum

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Arkadaslar is geregi yandexle devamli hasir nesir olmak zorunda kaliyorum. Sorunum gidecegim adrese ucretli yol kullanarak daha cabuk gidebilecekken bana verdigi rotalarda bazen ucretli yol veriyor cogu zaman vermiyor olusu. Bana verdigi 3 rotaya ek rota isteme sansim var mi? Bilgisi olan yardimci olabilirse cok sevinirim. Tesrkkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.