Şimdi Ara

Yandex navigasyon ÜCRETSİZ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
8.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi sygic. Çokta beğendiğim bir programdır. GPS ile çalışıyo tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storques

En iyisi sygic. Çokta beğendiğim bir programdır. GPS ile çalışıyo tavsiye ederim.

Ücretsiz'le ücretli arasında fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Haritalar eski ve eksik
    - Rota hesaplamaları çoğu zaman yanlış ve sadece araç hesaplaması var, yaya için hesaplama yok
    - Sadece online iken kullanılabiliyor

+ Sade ve kullanışlı arayüz
    + Güncel trafik bilgisi
    + Ücretsiz

Bahsettiğimden çok daha fazla eksik var ama geliştirilirse neden kullanmayalım sonuçta bedava
    Ücretli ama Sygic hala en iyisi. İşime yaramadıktan sonra ücretsiz olsa ne yapayım?
  • Teşekkürler hocam deniyorum

• GPS den çalışmadığına emin misiniz?
    Ben deneyip sonucunu yazarım
  • bilgi için teşekkürler.
  • arkadaşlar yandex navigasyonda turuncu işaret kayboluyor yolu takip eden yerine yeşil renkli Y harfi çıkıyor nasıl düzelte bilirim.
  • En iyisi igo

• Wp?

• Faydalı

• quote:

Orijinalden alıntı: shumin

En iyisi igo

igo kaç para kardeşim
  • telefonum lg g2. yandex navigasyonda eskisi gibi ok çıkmıyor ve sesli olarak yönlendirmiyor. sadece yeşil bir yuvarlak üzerinde y harfi çıkıyor. böyle bir problem yaşayan varmı? bu sorunun çözümü için ne yapmalıyım?
  • Teşekkürler ne olur ne olmaz bulunsun

• haritalarıda indirebileceğimiz bi yer varmı. bu şekilde sadece baktığımız bölgelere daha sonra gpsle erişebiliyoruz. koca istanbulada açıp heryere bakamamya
  • Merhaba;

Telefonumu fabrika ayarlarına dönmek zorunda kaldım. Kopyala yapıştır şeklinde telefondaki tüm datayı yedeklerim. Yandex navigasyona kaydettiğim favori yerlerimi yeni kurduğum yandex navigasyona aktarabiliyor muyuz acaba? Benim için gerçekten önemli. Çok fazla müşteri kaydetmiştim :\
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan6423

Teşekkürler ne olur ne olmaz bulunsun

Ayni sorun bendede var daha once htc vardi kullaniyirdum ayni surumunu navinin simdi lg g2 de hersey acik gps dahil ne yolda ne trafikte ne evde ne 3g de ne wifide hicbiyerde ok isareti calismiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • igo'yu bilmiyorum hiç kullanmadım, ama istanbul'da artık trafiğe yandex'siz çıkmıyorum. trafiğin en kötü olduğu zamanlarda öyle güzel alternatif yollar sunuyor ki, bir çok taksici bile bilmiyordur o güzergahları. özellikle köprü trafiğinde müthiş zaman kazandırıyor. bu yüzden yandex istanbulda bence muhteşem işleyen bir program
  • quote:

Orijinalden alıntı: twona77

telefonum lg g2. yandex navigasyonda eskisi gibi ok çıkmıyor ve sesli olarak yönlendirmiyor. sadece yeşil bir yuvarlak üzerinde y harfi çıkıyor. böyle bir problem yaşayan varmı? bu sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

GPS iniz kapalidir. acinca duzeliyor. ben oyle cozdum

• arkafaslar googlw play den yuklemek istedigimde Bu item ulkenizde kyllanilamamaktadir diyor

• Yeni güncelleme ile harika oldu.

Tavsiye ediyorum ki kullananlar faydasını kat ve kat alacaklardır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.