Şimdi Ara

Yandex'li yeni arama sistemi hakkında öneri, bug vs konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarayıcı olarak Firefox kullanıyorum 36.0 sürümü, İşletim Sistemi Windows 7 Ultimate, herhangi bir işlem yapmadan tüm forumda çıkıyordu fakat şuan sorun çözülmüş, herhangi bir arama bölümü görünmüyor sayfanın bitiminde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 5 Mart 2015; 20:40:52 >
  • yandex.tr Y kullanıcısına yanıt
    Chrome kullanıyorum bende. Windows 7-8 değişiyor ama sorun çözülmüş sanırım. Her yeni sayfaya girildiğinde, sayfa yüklenirken aşağıdan fırlıyordu arama kısmı. Sonra en aşağı iniyordu. Fakat şimdi bir problem yok bende.
  • @Romulus, @Mustafa bilgiler için teşekkürler. Evet, sorunu gidermek için bir güncelleme yaptık.
    Yardımlarınız için teşekkürler!
  • Günaydın
    Mobil de arama var mi?

Yoksa ben mi bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Başlangıç aşamasında sadece desktop sürümünde Yandex arama özelliği var.
  • bul'un yanına "alakalı" gibi bir buton konulabilir...

her girdiğimiz konu içinde bu tuşa bastığımızda direkt arama yapmadan benzer konular çıksa fena olmaz...
  • güzel olmuş. bu arama kimlere açık. ben kıdemli yarbayım örneğin yüzbaşılara açık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

güzel olmuş. bu arama kimlere açık. ben kıdemli yarbayım örneğin yüzbaşılara açık mı ?

Ben teğmenim bana da açık
  • 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    sadece size rütbenize özel yazınca sadece kıdemli yarbaylara ve yarbaylara açık sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

sadece size rütbenize özel yazınca sadece kıdemli yarbaylara ve yarbaylara açık sandım

Ben de öyle sandım ilk başta, ama işte pazarlama

kendimizi özel hissestmemiz için galiba
  • Sistem güzel olmuş. Ben beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hic beğenmedim.
    En üstteki site içi arama yapınca direk yandexe yönlendiriyor.
    önceden site içinde arama yapmak daha kolaydı.
    Kişiye özelse yandex arama ben kalkmasını isterim.
    saygılar
  • hiç iyi olmamış .. neredeyse sayfanın yarısını kaplıyor, önceki site içi arama daha iyiydi.. zorla yandex kullandırılıyor.. saçma olmuş...
  • Çok sinir bozucu olmuş , bu yandex arama çıkalı arama bile yapasım gelmiyor, eski haline getirme yolu yokmudur...
  • yandex ekleneli foruma giresim gelmiyor, kimin aklına geldiyse siteye büyük kötülük etmiş.
  • Şu saçma sistemi lütfen düzeltin bunu dusunen zeki arkadasıda kutlarım arama teriminin ilk kaldırılamaz ve inkar edilemez Hız ve kullanım kolaylıgı kuralının içine etmekle kalmamıs şırf reklam ve para kazanmak için uyelere zorla dayatılmasıyla üstünede Tüy dikilmiştir.
  • Bende hiç beğenmedim.Geçen ay diye aşağıdan filtreliyorum hala bana 2013 den 2012 den ilanlar gösteriyor ön sayfada.Ki bir de yandex olayı var ki bana hala programların yanında zorla bilgisayara kurulmaya çalışılan program gibi geliyor.
  • Çok kötü olmuş. Arkadaşların dediği gibi arama yapmak işkence böyle saçma bir sistem bu foruma olmamış, koyulmamalıydı. Tabi mevzu reklam ve para olunca yöneticiler çok beğenmiş.
  • Farkında bile değilim o ne bi bakayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bu ya site içi adam akıllı arama yapamıyoruz aynı şeyi google dan da yapabiliyoruz zaten o arama çubuğunu oraya koymanın ne anlamı kalıyor o zaman eski haline getirin aramayı bir an önce lütfen. Ayrıca zaten çoğu aradığım kelimeyi bulamıyor önceki site içi aramada bile doğrudan konu başlığı olarak bile aradığım kelimelerde konu olduğunu bildiğim halde hiçbir sonuç bulamıyor koskoca dh den böyle şeyler beklemezdim doğrusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.