R

Çavuş
03 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar uzun zamandır kullandığım "sandisk fit 64 gb" flash belleğim 1 haftadır 0x80070037 hatası veriyor.
Biçimlendirmemi istiyor yapıyorum ancak gene de kopyalama sıkıntısı çekiyorum.50 mb yükleme yaptıktan sonra aşağıdaki hatayı veriyor.
Daha önce başına gelen oldu mu acaba ?
Bu konuda bilgisayardan anlayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
arkadaşlar 3 kullanıcılı bir norton 360 a ihtiyacım var.
Elinzde olanlar irtibat kurarsa sevinirim.
Silinecek.
Arkadaşlar şuan kullanmakta olduğum logitech g700s mouse umun yanına bir de "razer ouroboros" ve "Logitech G19" almak istiyorum.Özellikle garantili olursa sevinirim.
Ve elden almayı düşünmüyorum farklı şehirlerden dolayı.(Önce ürün sonra para bana saçma geliyo)...Sanalpazar bunun için ideal sanırım.
Mühendisim oyun kasıcam falan diye almıyorum zaten ürünleri.

Satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.
Sony vaio sve1711 laptopum için 128 gb lık corsair gs modelini aldım.Ancak bu sony vaiolarda nasıl format atıldığını bir türlü çözemedim.İçinde gömülü olan işletim sistemi yeni harddisk taktığım için gidiyor.Cd ile deneyemiyorum çünkü biostan hangi işlemi yapacagımı bulamadım.Yardımcı olun da şu işi bu gece halledeyim.Saygılarımla
1 haftadır uğraşıyoruz ancak sorunu çözemedik.sorunum şu

Benim bilgisayarım win7 32 bit ve ağ paylaşım merkezinden kablosuz ağ kurduktan sonra win7 64 bit olan diğer bilgisayar buna bağlanmış gözüküyor ancak üstünde ünlem işareti oluşuyor ve hiçbir şekilde internete giremiyor.kuran bilgisayarda bağlı diyor ancak diğer bilgisayarı 1 haftadır sokamıyoruz nete.kendime format attım ancak halen sorun değişmedi...sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 10.593 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.