Şimdi Ara

Yan komşu gelin kaynanana birbirine girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mevzu valiz. Ne hakaretler ne küfürler. O ona Allah'ından bul diyor gelin kaynanaya şerefsiz diyor of of of koca evde yok herhalde ikisi de zırzırı cahil Allah'ım nerede yaşıyorum

• Mevzu bavul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelin ağlayarak merdiven boşluğuna attı valizi. Ben evimden getirdim diyor kaynanaya kaynana ananın evinden gelmedi benden aldı diyor. Gelecek şimdi oğlun eve diye anırıyor gelin. Polisi arasam aile der ama kan akacak burası Adana valiz için adam vurulur Ağlanacak cehaletimize gülüyoruk ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lopster

Mevzu bavul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara Polisi Ne Olur Ne Olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 günlük dünya bu gelin kaynana kavgalarına aklım ermiyo.yav oğlanı doğurmuşsun.evlenicek hayatını kurucak işte.bu döngü.ne diye çene yarıştırırlar anlamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldırgan Gamer

Ara Polisi Ne Olur Ne Olmaz

Bence vursunlar ikisinden birinin ölmesi gerek. Yoksa ömür boyu koca mahalleyi rahatsız eder bunlar. Ama kocayı merak ediyorum napacak. Şimdi gelin ağlayarak kocayı aradı arabayla mı geliyorsun neyle geliyorsan çabuk gel diye. Hard sex var bu gece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şakirt Online

quote:

Bence vursunlar ikisinden birinin ölmesi gerek. Yoksa ömür boyu koca mahalleyi rahatsız eder bunlar. Ama kocayı merak ediyorum napacak. Şimdi gelin ağlayarak kocayı aradı arabayla mı geliyorsun neyle geliyorsan çabuk gel diye. Hard sex var bu gece.

Manyak misin yengeyi sokakdami birakicaksin davet et eve bey'i gelene kadar bi sicak kahve yapiver

• Bizimde alt komsu gelin kaynana ayni evde gun boyu kaliyolardi yeni evli ciftin yaninda kaliyodu ustelik.gelin kocasını aldı cekti gitti mubarek her gun onlarin kavgasiyla uyaniyoduk kurtulduk sukur

• quote:

quote:

gelin kocaya neyle olursa gel dıyor demek, adamın ısı zor gercekten bı yandan hatun bır yandan anne, bu ıkılı aynı evde yasamamalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foleyisgod

quote:

quote:

gelin kocaya neyle olursa gel dıyor demek, adamın ısı zor gercekten bı yandan hatun bır yandan anne, bu ıkılı aynı evde yasamamalı

Aynen, garibim bir tarafta bunca yıl emek vermiş anası diğer tarafta her gün koynuna giren avradı kime ne desin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.