Şimdi Ara

Yamaha MT-25 Kullananlar Kulubü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
22.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın Aleyküm sizinde motorunuzda minimal bir devir dalgalanmasi oluyor mu ilk çalıştırdığınız anlarda ve alt kartelin sol tarafi yag olmuş bi ustaya sordum kronik zincirden dediler ben kartelden mi akıyor acaba dedim ama durdugu yerde bi damlama yok birde kontagi açınca dizz diye bir ses geliyor ya o ses bazen gelmiyor sizinde öyle mi .? Tekeriniz düz bassın...🙏🏻🙏🏻
  • Cix_joky kullanıcısına yanıt
    Kartelin sol tarafında akıntı bende de var. Normal demişlerdi ama bende açıkçası uyuz oluyorum. Motoru birkaç gün hareket ettirmezsem yerde yağ damlaları oluyor.

Dizz sesi anahtarından geliyor olabilir mi ?
  • Ben temizledim gözlemliyorum suan akma yok dizz sesi kontagi açınxa geliyor ama bazen belmiyor birde devir dalgalanmasi bazen oluyor çok inceden birde bugün farkettim yağ gösteren cam buğu olmuş o neden olur kötü birsey mi bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cix_joky -- 22 Aralık 2017; 17:42:54 >
  • 2018 modelinde abs olacak mı?
  • Mt25 bundan sonra ABS li ve ABS siz olmak üzere iki tür olacak. Haliyle fiyatları da farklı olacak.
  • Merhaba arkadaşlar. 2015 model 2016 trafiğe çıkışlı 13.000 km de mt 25 ile anlaşmak üzereyim. Üzerinde rosso lastik ve komple boğazdan sc project egzoz var. Motorun herhangi bir yan yatması, kazası vs. yok. Fiyat olarak yaklaşık 15.500 tl ye gelecek bana.
    Sizce almalımıyım bu motoru km sorun olur mu?
    Alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Merhaba arkadaşlar. 2015 model 2016 trafiğe çıkışlı 13.000 km de mt 25 ile anlaşmak üzereyim. Üzerinde rosso lastik ve komple boğazdan sc project egzoz var. Motorun herhangi bir yan yatması, kazası vs. yok. Fiyat olarak yaklaşık 15.500 tl ye gelecek bana.
    Sizce almalımıyım bu motoru km sorun olur mu?
    Alırken nelere dikkat etmeliyim?
    Fiyat olarak bana göre uygun. Kaza , boya ve hasar kaydı yoksa alınabilir. Fakat sc pro. egzoz varsa orjinal egzozunu da alamaya çalış. İlerde muayene ve polis çevirmelerinde çok sıkıntı yaşarsın. Ben 1 ay önce r25 sattım 25000 km idi , 1,5 haftada satıldı. Alırken dikkat etmen gereken radyatöre iyi bak bazen koruması olmayan radyatörler sıkıntı çıkarabilir taş vs çarpıyor. Bakımlarına dikkat et kayıtları varsa incele. Lastikleri yeni anladığım kadar ile. Ayrıca en önemli nokta zincir bana göre. Motorum km düşük ama zincir bakımsızsa maliyet açısından can sıkar.

• binilebilir olanları kaç para bu modelin
  • Nasipse bende alacağım.Bütçeye göre absli olanından ya da 2017 model düşük kmli tercih edeceğim.Sahibinden de favoriye eklediğim bir motor var.Üzerinde rosso 2 lastik ve orjinal akrapoviç egzoz var.Nasipse olur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF3D9488C

binilebilir olanları kaç para bu modelin
    TEmiz düzgün bir şey ararsan ortalama 17 den başlar. Tabi iyi araştırırsan 16,500 e de bulabilirsin. Şuan kampanya var 22 civarında sıfır var 2017 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

TEmiz düzgün bir şey ararsan ortalama 17 den başlar. Tabi iyi araştırırsan 16,500 e de bulabilirsin. Şuan kampanya var 22 civarında sıfır var 2017 model.

Alıntıları Göster
    anladım hocam sağolun.
  • Bugün itibariyle aralarında bulunduğum kulüp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AD08D0F1

Bugün itibariyle aralarında bulunduğum kulüp
    istanbuldan +1 olarak ben de varım :) ruhsat plaka bende, motor bayide gerçi daha teslim almadım
  • Hayırlı olsun, o irc marka lastikleri ilk fırsatta değiştirin düzgün bir lastik takın.
  • The Rhino kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Hangi renk aldınız? Bu arada motor yaklaşık 1000 km oldu. Acımasan basıyorum 3.1 litre anca yaktı. Köpek gibi gidiyor. Arkaya çanta taktırdım artçı uçacak gibi olmuyor artık. Bisiklet gibi de pratik. Tekrardan hayırlı olsun.
  • Sağol hocam, senin de hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Mavi siyah olan renkten aldım, mt tour kredi kampanyası ile çok iyi rakama geldi sıfır. Özelden numaranı atabilirsen motorla ilgili durumları paslaşalım, ben bir arkadaşımla birlikte aldım 2 araç var şuanda diğeri de siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Hayırlı olsun, o irc marka lastikleri ilk fırsatta değiştirin düzgün bir lastik takın.
    Hiç mi kullanılmamalı hocam 1 yıl falan gitmez mi? Kasko, sigorta, ehliyet harcı, full ekipman vb duruma fena da
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rhino

Hiç mi kullanılmamalı hocam 1 yıl falan gitmez mi? Kasko, sigorta, ehliyet harcı, full ekipman vb duruma fena da

Alıntıları Göster
    Hala o IRC marka lastiklerle geliyorsa bence ilk fırsatta değiştir, değiştirene kadar da ekstra temkinli binmeni tavsiye ederim.
  • Neden böyle sessiz buralar. Sezon açılıyor durumlar nasıl makinelerde arkadaşlar
  • Arkadaşlar merhabalar şehiriçi için 2 hafta önce ikinci motor olarak sıfır 2020 MT25 aldım, Adana da yaşıyorum. Kirpmadan dolayı da uzun yola çıkamıyorum dolayısıyla MT25 le gazliyorum. Km 600 oldu, sıcak asfaltta deli gibi kayıyor, sert gazlamada, frende hatta virajda.
    Bu Dunlop lastikleri ile ilgili bir yorum da bulamadım.

Lastikler düzelir mi yoksa gidip lastik mi alayım. Görüşlerinize ihtiyacım var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.