Şimdi Ara

Yamaha MT-25 aldım, herkese selam.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Motobulance ve nakliye firmalarına sordum 600tl civarı fiyat çıkardılar. Otobüs firmalarıyla getirmek konusuna da içim rahat etmedi, sürerek getirdim. Bana benzin + otoyol maliyeti yaklaşık olarak 150 lira oldu. :)

Arkadaşlar herkese selam, motosiklet forumuna ilk defa konu açıyorum. Çünkü ilk motosikletimi sonunda aldım.

13 bin liraya ikinci el 6200 km'de aldım. 3 günde 500km sonucu 6700 km civarı oldu, şimdilik İzmir'de ailemin yanında bıraktım.

İki hafta sonra alıp İstanbul'a sürmeyi planlıyorum, sürmek yerine taşıma için önerebileceğiniz yöntem varsa deneyebilirim. :)

Fotoğrafı da ekleyeyim tam olsun, dolu dolu bir motosiklet almış oldum. Herkese iyi forumlar!

Yamaha MT-25 aldım, herkese selam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _recoo -- 14 Mart 2017; 15:21:24 >

• Hayırlı olsun. Benim de ileride almak istediğim motosikletlerden biri. Bu ve Kawasaki Z300.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Hayırlı olsun. Benim de ileride almak istediğim motosikletlerden biri. Bu ve Kawasaki Z300.

Teşekkürler, kawasaki pek sevmem ama geçen günlerde mat siyah z300 geçti önümden, bundan mı alsam acep diye düşündürdü bi an güzel alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Hayırlı olsun. Benim de ileride almak istediğim motosikletlerden biri. Bu ve Kawasaki Z300.

Teşekkürler, kawasaki pek sevmem ama geçen günlerde mat siyah z300 geçti önümden, bundan mı alsam acep diye düşündürdü bi an güzel alet.

Bence de çok güzel. Özellikle de o Kawasaki'nin karakteristik yeşil rengi ile.
  • Hayirli olsun. Ben de mt-25'i cok seviyorum, fakat abs olmasi acemiligimden dolayi gozumu korkuttu. Bir de 0 km leri olmus 17bin neredeyse.

Persembe gunu fuara gidicem bakalim ya bir pulsar alicam, abs'li ns200 ler geliyormus. Ya da mt-25'e karar vericem gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Hayirli olsun. Ben de mt-25'i cok seviyorum, fakat abs olmasi acemiligimden dolayi gozumu korkuttu. Bir de 0 km leri olmus 17bin neredeyse.

Persembe gunu fuara gidicem bakalim ya bir pulsar alicam, abs'li ns200 ler geliyormus. Ya da mt-25'e karar vericem gibi

ABS bana kalırsa çok da önemli değil, özellikle bu fiyat bandındaki motosiklet için bence ihtiyaç yok. R125 ABS ile geldi de gördük fiyatını, 19.250 yapmışlar şaka gibi. :)

Perşembe günü iyice inceleyin hocam, pulsar aklınıza yatmazsa bir an önce mt25 almaya bakın. Piyasadaki 2016 model satıcıları da yakında kaldırır yerine 2017 satmaya başlarsa 15 civarına bulmak mümkün dahi olmayacak. Kime sorsam, kimi izlesem aynı şekilde düşünüyor, fuardan önce ne almak istiyorsanız bir an önce alın diye öneriyor herkes.

• quote:

quote:

Hayirli olsun. Ben de mt-25'i cok seviyorum, fakat abs olmasi acemiligimden dolayi gozumu korkuttu. Bir de 0 km leri olmus 17bin neredeyse.

ABS bana kalırsa çok da önemli değil, özellikle bu fiyat bandındaki motosiklet için bence ihtiyaç yok. R125 ABS ile geldi de gördük fiyatını, 19.250 yapmışlar şaka gibi. :)

Perşembe günü iyice inceleyin hocam, pulsar aklınıza yatmazsa bir an önce mt25 almaya bakın. Piyasadaki 2016 model satıcıları da yakında kaldırır yerine 2017 satmaya başlarsa 15 civarına bulmak mümkün dahi olmayacak. Kime sorsam, kimi izlesem aynı şekilde düşünüyor, fuardan önce ne almak istiyorsanız bir an önce alın diye öneriyor herkes.

Hocam bu fuardan once alan alsin soylendi evet ama ben yine de yeni modelleri gormek istedim. Benim motora yatkinligim yok, sadece kursta 15-20 saat ders aldim. Bu sebeple abs'lisini alayim da en azindan dusersem tercihimi suclamayayim. Bajaj yeni modellerini abs'li getiriyor. Ayni sekilde benelli de abs'li getirecekmis. Gene hic biri icime sinmezse ben de 2.el bir mt-25 almaya niyetliyim.

Bakalim bu hafta netlesir yavas yavas

• Bu arada otobusle motosiklet getiren/goturen cok insan duydum. Daha detayi icin facebook'ta motorail veya motosiklet.net'in forumuna sorabilirsiniz. Kisa surede cevaplarlar.

• quote:

Bu arada otobusle motosiklet getiren/goturen cok insan duydum. Daha detayi icin facebook'ta motorail veya motosiklet.net'in forumuna sorabilirsiniz. Kisa surede cevaplarlar.

Motorail sürekli takip ediyorum, ama otobüs işi pek kafama yatmadı gibi. Otobüs müsaitse alabiliyorlar ve motoru yan yatırmak da gerekiyor, o yüzden pek kalkışmadım o işe. En kötü ihtimal sürerek getireceğim gibi.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bu fuardan once alan alsin soylendi evet ama ben yine de yeni modelleri gormek istedim. Benim motora yatkinligim yok, sadece kursta 15-20 saat ders aldim. Bu sebeple abs'lisini alayim da en azindan dusersem tercihimi suclamayayim. Bajaj yeni modellerini abs'li getiriyor. Ayni sekilde benelli de abs'li getirecekmis. Gene hic biri icime sinmezse ben de 2.el bir mt-25 almaya niyetliyim.

Bakalim bu hafta netlesir yavas yavas

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman hocam, alınca haber edin mutlaka. Ben de bajajın dominar 400 modelini merak ediyorum, fuarda bi kurcalayayım diyorum.

• hayırlı olsun.taşıma işini otobüs ile halledebilirsin yatırmana gerek yok deponun boş olmasına dikkat et güzelce sabitle sar sarmala problem yok büyük otobüslere sığıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlek

hayırlı olsun.taşıma işini otobüs ile halledebilirsin yatırmana gerek yok deponun boş olmasına dikkat et güzelce sabitle sar sarmala problem yok büyük otobüslere sığıyor

Depoyu boşaltmaktaki amaç nedir, motoru yatırmayacaksak?
  • Bana sormuşlardı depo boşmu diye çok bilgim yok ama tahminim olası bi kaza durumu olursa tehlike oluşturmaması içindir ben duke 390 taşıtmıştım ışık yanıyodu verdim terminaldede otobüsün yanına kadar elimle itikleyip götürdüm bunda benzin var vs demesin diye samsun dan trabzona ulusoy ile 100 tl verdim geçen sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 22 Şubat 2017; 20:53:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlek

Bana sormuşlardı depo boşmu diye çok bilgim yok ama tahminim olası bi kaza durumu olursa tehlike oluşturmaması içindir ben duke 390 taşıtmıştım ışık yanıyodu verdim terminaldede otobüsün yanına kadar elimle itikleyip götürdüm bunda benzin var vs demesin diye samsun dan trabzona ulusoy ile 100 tl verdim geçen sene

Anladım hocam ben de ulusoyla deneyeceğim haftaya. Benzini harcarım zaten yolum var baya. :)
  • Ben ankaradan otobüs ile getirdim yan fln yatirmiyorlar bagaj diregine iple bagliyorsun sanayi battaniyesi al 2 tane birde saglam ip rahat rahat götürürsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

Ben ankaradan otobüs ile getirdim yan fln yatirmiyorlar bagaj diregine iple bagliyorsun sanayi battaniyesi al 2 tane birde saglam ip rahat rahat götürürsün

Çok teşekkür ederim hocam, yazdıklarınızı dikkate alacağım.
  • Hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar mt25 ve mt125'in aynı fiyat olması çok garip geliyor bana. İlk motor olarak 125cc naked şık bir motor istiyorum mt-125'i araştırdım çok beğendim fakat aynı serinin 250cc'liği neden aynı fiyata satılıyor? Tamam ABS yok, biri naked biri racing, mt25 daha çok yakıyor denebilir vs. ama yine de insan hele motor dünyasına yeni girmişse karar veremiyor ne yapsam diye.

Hayırlı olsun bu arada konuyu açan arkadaşım, motorun çok yakışıklı. Kazasız belasız kullanırsın inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genesis. -- 26 Şubat 2017; 19:16:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Arkadaşlar mt25 ve mt125'in aynı fiyat olması çok garip geliyor bana. İlk motor olarak 125cc naked şık bir motor istiyorum mt-125'i araştırdım çok beğendim fakat aynı serinin 250cc'liği neden aynı fiyata satılıyor? Tamam ABS yok, biri naked biri racing, mt25 daha çok yakıyor denebilir vs. ama yine de insan hele motor dünyasına yeni girmişse karar veremiyor ne yapsam diye.

Hayırlı olsun bu arada konuyu açan arkadaşım, motorun çok yakışıklı. Kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Hocam teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Dediğiniz sorulara ben de net cevap veremiyorum malesef, aynı fiyata satılmasının tek mantıklı sebebi maliyettir diye düşünüyorum.
  • @_recoo
    Hayırlı olsun. Deneyim ve görüşlerinizi paylaşmak adına konuya
    bekleriz.
    https://forum.donanimhaber.com/yamaha-mt-25-kullananlar-kulubu--117647060

saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.