Şimdi Ara

YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÇOK TİPSİZİM KİMSE BANA BAKMIYOR KEŞKE BU TİPLE DOĞMASAYDIM BU TİPLE DOĞMAYI BEN SEÇMEDİM EN BÜYÜK HATAM KOCAELİ HUKUK OLDU HAYATIMI MAHVETTİLER

YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN

YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 26 Nisan 2021; 16:18:50 >

• Yaşayamıyorum. anlamıyorum da böyle elemanları. Si!$@$!$@ tipini banane yani hayat bu restart tuşu varmış gibi takılıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkeseçici

Yaşayamıyorum. anlamıyorum da böyle elemanları. Si!$@$!$@ tipini banane yani hayat bu restart tuşu varmış gibi takılıyorlar

Keşke (extrem tipler hariç) tipime takılacak kadar dertsiz biri olsaydım.

• Hocam insanlar her şeyi dert edinebilir, insan çok esnek bir varlıktır, her şeye adapte olur, her şeye alışır ve yeri geldiğinde her şeye dönüşebilir. Tipini dert eden birinin elbet yaşadığı çocukluk pek de yararlı geçmemiştir. Özünde herkes farklıdır ve kimse başkasının hissettiği acıyı tam olarak anlayamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: barryallenn

Hocam insanlar her şeyi dert edinebilir, insan çok esnek bir varlıktır, her şeye adapte olur, her şeye alışır ve yeri geldiğinde her şeye dönüşebilir. Tipini dert eden birinin elbet yaşadığı çocukluk pek de yararlı geçmemiştir. Özünde herkes farklıdır ve kimse başkasının hissettiği acıyı tam olarak anlayamaz.

çok güzel yazmışınız hocam okurken felsefi bir kitap okuyor gibi hissettim

• Yzlım ören ! zzz

• Ne essekler var bi bilsen kalbin temiz olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.