Şimdi Ara

Yalnızlık ve asosyallik hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • When everything is lonely i can be my own best friend

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuckBartowski.

Hocam valla bir fikrim yok ne yalan söyleyeyim, önceden böyle değildim.
    Edit: En yakın arkadaşlarım dizi karakterleri ve müzik. Geçen sene bir olay yaşadım ve insanlara olan sevgimi ve güvenimi kaybettim. Belki onunla ilgili konu açarım ileride.

Hoşlandığın biri falan varsa öyle giderebilirsin.Emin ol ki yanında sevdiğin/sevdiklerin olduğu sürece mutlu olursun.

• quote:

Sevdiğim vardı keşke olmasaydı
    Ama bana yaşattıklarından sonra artık bir şey hissetmiyorum ona karşı

Hocam hayat her zaman gülmez,zamanı gelir sende mutlu olursun.
  • Yalnızlık asosyalliğe itebilir ama direk yalnız olan asosyal değildir. Ben 4-5 kişilik gruplar halinde takılmaktan hiç haz etmiyorum şahsen.
  • Ben tek takılırken daha mutlu oluyorum. Acaba insanlara güvenmediğimden mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Yok denemez ama varda denemez bunun hakkında uzun bir tez yazısı yazmayı çok isterim fakat zamanım yok şimdi fakat konusunu açacağım elbet boş zamanımda. =)

her mesaja pempe gülücük koyuyor buda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

quote:

Yok denemez ama varda denemez bunun hakkında uzun bir tez yazısı yazmayı çok isterim fakat zamanım yok şimdi fakat konusunu açacağım elbet boş zamanımda. =)

Sen yenisin galiba. =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

quote:

Sen yenisin galiba. =)

2004 de buralardaydım yakışıklı

• Hayır yok.

İnsanların ne bok olduğunu anladıktan sonra yalnız kalmak sana ödül gibi gelir. Gerçek huzuru bulursun. 2 tane gerçek dostum var, bu bana yeter. Kalanları boktan meselelere, en.ufak bir yanlışında beni yalnız bırakacak insanlar.Sevgili, aşık olmak gibi meselere hiç girmek istemiyorum. Kızların da ne bok olduğunu anladıktan sonra istesen de aşık olamıyorsun zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol zamanın bir fonksiyonu değildir. Hız, yolun zamana bölünmüş halidir. İvme ve sürtünme katsayısı bizi ilgilendirmez. Yolda olmak bir hıza sahip olmayı gerektirir, aksi durum yolda durmaktır, durmak sıkıcıdır. Yolda durmak yolda olmak anlamına gelmez, yolda durmak yolda durmak anlamına gelir. Yolun bittiği yerde durulmaz. Ya önce durulur ya durulmaz. Bazen yolun kenarından renksiz duru sular akar. O sularda balık da vardır, yolun yardığı tepelerin biri yeşil toprak diğeri bej olabilir. Su aktığı yerin rengine bürünmez ama sana öyle gelebilir. Ayrıca yol bitmez; o labirentin duvarıdır…
  • Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar,
    Yeryüzünde sizin kadar yalnızım,
    Bir haykırsam belki duyulur sesim,
    Ben yalnızım, ben yalnızım, yalnızım

• Etrafınızda cok fazla insanın olması iyi bisey değil bence de, sevdigim kadın artı birkaç dost yetiyor hic oyle cok sosyal olmak istemedim bana göre değil zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEFIR

quote:

Öncelikle cevabın için teşekkürler aslında haklısınız artık PC'yi dizi haricinde açmıyorum en fazla 2saat filan

asosyal değilsin o zaman. ben de sürekli tek takılırım bugün taksimde bir kafeye gittim çayımı söyledim telefondan haber sitelerini okudum sigaramı falan içtim 1.5-2 saat takıldım ordan çıktım mağazaları gezdim kışlık mont almayı düşünüyorum en az 6-7 mağaza gezdim mağaza çalışanlarıyla konuştun ne tarz şeyler istediğimi falan anlattım yani demek istiyorum ki hayatında illa arkadaşın dostun olması gerekmez tek başınada takılabilirsin tek takılmak asosyal olmak demek değildir. tek takılmak güzeldir. tabi ki arkadaşlarının olması bu durumdan daha iyidir ama ben memnunum.

Her gece burda diye her konunun altına mesaj atan adam mı sosyal olacak ? Kendini avutma sende her dh li gibi asosyalsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

quote:

Öncelikle cevabın için teşekkürler aslında haklısınız artık PC'yi dizi haricinde açmıyorum en fazla 2saat filan

asosyal değilsin o zaman. ben de sürekli tek takılırım bugün taksimde bir kafeye gittim çayımı söyledim telefondan haber sitelerini okudum sigaramı falan içtim 1.5-2 saat takıldım ordan çıktım mağazaları gezdim kışlık mont almayı düşünüyorum en az 6-7 mağaza gezdim mağaza çalışanlarıyla konuştun ne tarz şeyler istediğimi falan anlattım yani demek istiyorum ki hayatında illa arkadaşın dostun olması gerekmez tek başınada takılabilirsin tek takılmak asosyal olmak demek değildir. tek takılmak güzeldir. tabi ki arkadaşlarının olması bu durumdan daha iyidir ama ben memnunum.

Her gece burda diye her konunun altına mesaj atan adam mı sosyal olacak ? Kendini avutma sende her dh li gibi asosyalsin

Face twitter kullanmiyorum her gece burda oldugum dogru hem gundemi takip ediyorum hemde egleniyorum sanane ki tamam asosyalim seni mutlu mu ediyo zuhahaha

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

quote:

Face twitter kullanmiyorum her gece burda oldugum dogru hem gundemi takip ediyorum hemde egleniyorum sanane ki tamam asosyalim seni mutlu mu ediyo zuhahaha

Olm yatsana sen yarın sosyal bir hayat seni bekliyo

• En tehlikeli grup olan anti sosyal oluyorsun. Benimde dahil olduğum grup. Potansiyel suçlu.

• quote:

Ben genelde yalnız takılmayı severim ama başka insanlarla da çok rahat iletişim kurarım. Sizce yalnızlığın asosyallikle bir ilgisi var mı?

Zaten şu hayatta hep bi tezatlık var. Mesela ben eskiden insanlara karşı sevecen ve sıcakkanlı davranırdım. Sürekli sohbet muhabbet yapmak, sessiz durmamak için kendimi kasardım. Hiç kimseye yaranamazdim. Sevmezlerdi beni. Sevende sevdiğini belli etmezdi. Bu seferde sevgi göremiyorum diye onlardan uzaklaşınca bana kin ve nefret giderlerdi. Tabi gençken ki halimdi bu. Yaş ilerleyince karakterde oturunca insanlara karşı soğumaya başladım. Şu anki halimle konuşkan biriyim. Benle konuşan herkesle konuşur, geri çevirmem, muhabbetde kesilmez sürer. Ama dediklerini hiçbirini kafaya takmam ve umursamam. Sadece o an onunla konusurum o muhabbet orada kalır. İnsan aramam. Yanaşmam kimseye. Yanaşan olursa da konuşurum, terslemem ya da ekstra sevgi gösterisi yalakalikta bulunmam.

Başta söylediğim tezatlıkta şu.

İnsana değer verip sevgi gösterince seni altı olarak görür.

O yüzden insana sana davrandığı gibi davran. Muahbbetse muhabbet. Hakaretse hakaret. Fazla yanaşma. Böylelikle seni üstün görüp seviyorlar. Çünkü bizim millette yanyana yürümek yok. Ya altındasındır ya da üstünde. Bizim millette kimse yanyana yürümeyi öğrenememiştir daha.

• Aynen katılıyorum

• Ben de hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.