Şimdi Ara

yalnızlık çok koyuyor, çok üzülüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-3132CD1BE (12 mesaj) GhastManTR (2 mesaj) Evdeki Sinek (2 mesaj) godzilllan (2 mesaj) Pepsicola77 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (21 mesaj) (1 mesaj) (3 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> yalnızlık çok koyuyor, çok üzülüyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok üzülüyorum bu duruma bu 2. mezun senem ve çok yalnızım 12. sınıfta da açık liseye geçmiştim toplamda 3 senedir yalnız bir hayat yaşıyorum. Allah kimseyi yalnızlıkla imtihan etmesin gerçekten çok zor bir durum. Daha da kötüsü bu sene de olmayacak gibi hissetmem. Arkadaşlarımın olmaması beni üzüyor. Çok fazla dolduğum için biraz sizlere içimi dökmek istedim.

Bu yalnızlığın bir yerde beni eğiteceğini ve tecrübe olarak hayatıma katkı sağlayacağını düşünerek kendimi avutmaya çalışsam da yine de içim hep buruk. Yalnızlık Allah'a mahsus diye boşa denmemiş

Sizler de bir şeyler yazın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3132CD1BE -- 10 Haziran 2021; 6:50:57 >

• bende de farklı bir şey yok açıkçası. Hayatınızda hiç Oğuz Atay okumadıysanız kesinlikle okumanızı öneririm. Bu hayatta yalnız kalmış herkes Oğuz Atay kitaplarında kendinden bir şey bulur.

"Mutsuzluğuna hiçbir çare aramıyorsun. Ve en büyük acının kendininkinin olduğunu düşünüyorsun. Dünyadan haberi olmayan bütün geri zekalılar gibi." -kinyas ve kayra

• Hocam calisipta yapamiyorsan brnce gitme vaktin gelmiş he yok calismadim ben bu 3 yıl seneye calisicam diyorsan seneye de calismayacaksın bence sen bu sene git oldu cok pisman oldun 2 sene sonra girersin
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 21 saat kadarı kaldı.
    Hayat böyle işte
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GhastManTR

Hayat böyle işte

nasıl yani

• Yapabilirsiniz belki de, dayanın. Bugünler de bu seneler de geçtiğinde belki de hiç gitmediği kadar yalnızlık hissiniz gidecek.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj

bende de farklı bir şey yok açıkçası. Hayatınızda hiç Oğuz Atay okumadıysanız kesinlikle okumanızı öneririm. Bu hayatta yalnız kalmış herkes Oğuz Atay kitaplarında kendinden bir şey bulur.

"Mutsuzluğuna hiçbir çare aramıyorsun. Ve en büyük acının kendininkinin olduğunu düşünüyorsun. Dünyadan haberi olmayan bütün geri zekalılar gibi." -kinyas ve kayra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplasyen -- 9 Haziran 2021; 22:33:37 >
  • benim ilk mezun senem ama geçen seneden zaten mezun gibi olmuştuk biz 12. sınıflar az çok anlayabiliyorum. ama az daha dayanın hocam en azından birikiminiz, tecrübeniz var güzel bir sonuç yaparsınız umarım.
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: laplasyen

bende de farklı bir şey yok açıkçası. Hayatınızda hiç Oğuz Atay okumadıysanız kesinlikle okumanızı öneririm. Bu hayatta yalnız kalmış herkes Oğuz Atay kitaplarında kendinden bir şey bulur.

hocam tavsiyen ve üslubun için çok teşekkürler

|
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: igotajetblkheart

benim ilk mezun senem ama geçen seneden zaten mezun gibi olmuştuk biz 12. sınıflar az çok anlayabiliyorum. ama az daha dayanın hocam en azından birikiminiz, tecrübeniz var güzel bir sonuç yaparsınız umarım.

teşekkür ederim hocam desteğin için

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bealzebun

Belki modunu biraz yülseltir dostum ben yalnız ve moralsiz olduğum zamanlarda bunu dinliyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=YP7ghF9pwys&feature=youtu.be
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Pepsicola77

Belki modunu biraz yülseltir dostum ben yalnız ve moralsiz olduğum zamanlarda bunu dinliyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=YP7ghF9pwys&feature=youtu.be

hocam bu şarkıyı biliyorum çok teşekkürler

|
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yks2012mezunu

“We are so lonely in life that we must ask ourselves if the loneliness of dying is not a symbol of our human existence.”
    E m c
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    Dost kazığı yemekten iyidir hocam. Üniversite'de çoook arkadaş falan olur.

Kendinizle takılmayı öğrenin harbi en iyisi. Kafa rahat
  • Onbaşı
    22 Mesaj

seni çok iyi anlıyorum

• Bu pandemi döneminde kim arkadaşlarıyla bir şey yapabiliyo ki. Kafana takma herkes öyle. Sen sınava odaklan.
  • Er
    1 Mesaj

hocam bende sizin gibiyim

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 21 saat kadarı kaldı.

Saçma sapan bir sınav bile insanı yalnızlığa itebiliyor. Kaç milyar insan var dünyada, yine de kalabalıklar içinde yalnızlık çekmemek için epey bir aptal olmak gerekiyor, çoğunluk katıksız mal çünkü.

|
    |
    zamançokkıymetli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    149 Mesaj

hakan günday.. çok başka çok

|
    |
    laplasyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Alidönmez

Dost kazığı yemekten iyidir hocam. Üniversite'de çoook arkadaş falan olur.

Kendinizle takılmayı öğrenin harbi en iyisi. Kafa rahat

Ali hocam nasilsin iyi misin görüşemiyoruz bir süredir

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,214
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.