Şimdi Ara

Hem ayt hem dil sınavına girilir mi sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
11.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum ikisi de aynı gün biri sabah biri öğleden sonra ne diyorsunuz performans düşürür mü? İkisi de önemli benim için. Var mı aranızda ikisine de girecek? Hem sınav yerleri de birbirine uzak çıkabilir arafta kaldım be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisine de giricem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet girilir neden girilmesin yıllardır dil sınavı öğleden sonra olur zaten. sabah lys fen öğleden sonra dil girdim geçen sene hiç etkilemedi. sınav yerlerini de aynı yere veriyor osym merak etme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Evet olmaz mı

• geçen sene girdim aynı gün lys fen sınavı vardı o aradaki sürede yemek falan yersen dinlenirsen azcık sıkıntı olmaz

• Girme hocam çok yorulur ölür bitersin.(75 üstü yapiyosan girme gözünü seveyim)

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    hocam ben biraz yorgun hissetmiştim 70 10 du galiba 10 yanlışta nereden çıktıysa anlamadım hiç asgdşbasknid

• Bir parça yorgun hissedersiniz dil sınavında. Ama neden girmeyesiniz ki? Önceliğiniz Ayt ise kesin girin derim, ama önceliğiniz dil ise... Bir parça düşünmekte yarar var. Kendinizi en iyi siz biliyorsunuz, buradaki insanların içinde 12 yıl iyi yabancı dil eğitimi veren kolejde okuyup bu sınavlara hazırlanan da var, ilk ve ortaokulda hiç Ingilizce görmeyip, ortalama bir dil eğitimi veren bir Anadolu Lisesinden hazırlanıp, gayret gösteren de... Birkaç denemede bulunabilirsiniz. Sabahtan ayt denemesi çözün, öğleden sonra da dil. Hatta bunu cumartesi-pazar tyt ile birlikte yapın.

Fakat ne olursa olsun, "ah-keşke" dememek için, muhakkak başvuruda bulunun. Başarılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.