Şimdi Ara

YALNIZ BAŞKAN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metris Cezaevi’nde revirde kalan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım yalnızlıktan sıkıldı... Cezaevi çalışanlarıyla sık sık sohbet eden Başkan Aziz Yıldırım, ‘Şu an tek isteğim bir an önce mahkemeye çıkmak’ dedi...

YALNIZ BAŞKAN!

Şike soruşturması kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi’ne yollanan spor camiasının ileri gelenleriyle ilgili bilgiler gün ışığına çıkmaya başlarken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yalnızlıktan yakındı.
    Edinilen bilgilere göre, Metris’te tek başına kalan Yıldırım’ın, sağlık sorunları nedeniyle revir bölümünde 8 kişilik bir odaya yerleştirildi. Başkan’ın kalacağı bölümde de küçük çaplı inşaatların sürüyor ve ve tuvaletin elden geçirilmesi için 3 işçinin aralıksız çalışıyor.

Çalışanlarla çay içiyor
    Başkan Aziz Yıldırım’ın özellikle yalnızlıktan şikayetçi olduğu ve cezaevi çalışanlarını sık sık odasına davet ediyor. Yıldırım’ın, konuşacak kimse bulamadığı için sıkıldığı, çalışanlarla sohbet olanağını kaçırmadığı ve oldukça üzgün olduğu belirtildi. Başkan kendisini odasında ziyarete gelenlere elleriyle çay servisi yaptı ve “Bu olaylardan önce siyasiler dahil beni neredeyse bütün Türkiye arar, hatırımı sorar, Fenerbahçe konusunda bilgi alırlardı. Şu anda tek isteğim bir an önce mahkemeye çıkmak” diye konuştu.

Ayda bir gün açık görüş
    Cezaevinde sağlık kontrolleri sırasında sadece efsane futbolcu Cemil Turan ile temas kurabilen Başkan Aziz Yıldırım’ın, yakınlarıyla yasalar çerçevesinde ayda 1 gün açık, haftada 1 gün de kapalı görüşte bir araya gelecek. Aziz Yıldırım’ın haftada 10 dakika telefonla görüşme hakkı da bulunuyor.

Kaynak

• yalnız değil arkasında milyonlarca kişi var
  • bu kadar hasta adam nasıl tek başına? ani birşey olsa
  • Hucrede tek basina tutulmasida ayri bi muamma. Yok imraliya gondersinler.
  • Başkanımızın her daim arkasındayız ve unutmayacağız!
  • Dağdaki eşiyayı çiçeklerle karşılarlar konvoylarlar uğurlarlar.Cari Açık kapandımı Aziz YILDIRIM Kral'dır...
  • Baskan cezaevine girerken daha suclu olup olmadigi bile belli degilken gobek atan rakip takima bizi yenin diye onurdan gururdan sereften haysiyetten bi haber insanlarin rezil olmasi acimizi biraz olsun hafifletiyor
  • 4.41 - 5.28 arasını izleyin. Hep destek Tam destek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjibrelCisse00

4.41 - 5.28 arasını izleyin. Hep destek Tam destek.

• bu adam böyle gitmemeliydi..o bunu haketmemişti.
  • Sonuna kadar baskanimizin arkasindayiz hele bir ligler baslasin o zaman tum turkiye gorecek protesto nasil oluyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicanelka

Sonuna kadar baskanimizin arkasindayiz hele bir ligler baslasin o zaman tum turkiye gorecek protesto nasil oluyormus

Stadı da inşallah kaçaktı, tapusu sahte, şuydu buydu diye almasın bu talancı zihniyet ondan korkuyorum..Shaktar maçını bekliyorum, Ankara'dan duyulacak CUMHURİYETİN yıkılmayan son kalesinin sesi, 25 milyon koyun olmayacağız!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

quote:

Orijinalden alıntı: DjibrelCisse00

4.41 - 5.28 arasını izleyin. Hep destek Tam destek.

inanın çok duygulandım ağlamamak için kendimi zor tuttum.

• Fenerbahçe kongre üyeleri Tayyip Erdoğan'ı kulüpten ihraç etmek için 250 imza toplamış. Kaynak
  • shaktar maçı gelsede görsek yalnızmı değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Fenerbahçe kongre üyeleri Tayyip Erdoğan'ı kulüpten ihraç etmek için 250 imza toplamış. Kaynak

fenerbahçe resmi sitesi bu haberi yalanladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Fenerbahçe kongre üyeleri Tayyip Erdoğan'ı kulüpten ihraç etmek için 250 imza toplamış. Kaynak

fenerbahçe resmi sitesi bu haberi yalanladı.

http://fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25285

Evet haber yalanlanmış, teşekkürler.

Ama yalanlarken kullanılan ifadeler biraz sert olmuş.

• aziz yıldırım fenerbahçeye çok şey kattı,videoyu izlediğimde bende duygulandım böyle yürekten fenerbahçe tutkunu bi yönetici bir daha geliceğini sanmıyorum...
  • Sanirim Cuma itiraz dilekcesi verilmis tutuksuz yargilama icin. Bugun karar cikabilirmis. Saglik durumu vs. tutuksuz yargilanmasi gerekiyor deniyor. Telegolde bir avukat ya da biri.olumlu konusmus sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.