Şimdi Ara

Yalın İnternet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eve yalın internet bağlatmayı düşünüyorum. Sorun yaşamadan kullanabileceğim iss hangisidir.

Oturduğum yerin tt alt yapısından sorguladığımda 96 Mb hızı desteklediği çıkmaktadır.

Evde 1 pc, 1 tv, 3 cep telefonu + misafirler var akşamları yoğun kullanılır muhtemelen.
    Tv ve pcden genelde (720p/1080p) film izlenir muhtemelen, tv dahili uydulu olarak kullanıyorum arada kasma donma yapıyor bu sebeple ileride tv box alabilirim.

https://www.enuygun.com/internet-baglantilari/turknet-adsl/turknet-adsl-vdsl-100-mbit-4-mbps-upload-limitsiz-akk-siz-taahhutsuz-ozgur-iletisim-begenmezseniz-paraniz-iade-kampanyasi-100-mbit-bireysel-taahhutsuz/
    bu linkteki tarifeyi kendi sitesinde bulamadım

Turknetten sorguladığımda 75 mb kadar destekliyormuş. Turknet sitesinde bana 35 hızı uygun görüyor 65 TLye eğer istersem 15 TL fark ile 75/4 Mb olarak kullanabilirmişim.

Turknetin verdiği modem nasıl iyimidir 200 TL fiyatı, bunun yerine kendim modem alsam dahamı iyi olur?

Millenicomda ise
    35 mb sınırsız 69,90 TL
    100 mb sınırsız 84,90 TL

Tavsiyelerinizi beklemekteyim.

• 1- Türknet modemi şuan güncel fiyatı 350tl
    2- Türknet yalın seçeneği yok ama ek ücretsiz 1000dk ev telefonu veriyor
    3- Millenicom yalın veriyor fiyata ek yalın erişim ücreti istemiyor

iki firma'da taahütsüz ve yakın fiyatlarda ben millenicom kullanıyorum memnunum yeni gelen aboneye kod ile 1 ay hediye veriyor aynısı turknet'te de var. Seçim yapmak size kalmış ikiside benzer hizmeti yakın fiyattan veriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.