Şimdi Ara

Yalın 16mb 64 tl iyimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar eve internet bağlatacam evde telefonu yok. Bulunduğum mahallede fiberde yok bende bu paketi buldum iyimidir acaba ? Kullanan arkadaşlar varmı ?

http://www.superonline.net/kampanyalar/adsl-kampanyalari/avantajli-yalin-adsl

• Vodofone NET 'in 16mbps Yalın 49 TL bende bu aralar alma peşindeyim.
  • Superonline adsl berbat kesinlikle tavsiye etmem.
  • Onun hakkında hiç iyi degil diyolar. Kurulum bile ayrı bir sıkıntıymış
    Arkadaşın babası telfoncu başvuru alıyodu o da birakti 1 buçuk aydır baglanmasinı bekleyen varmis.
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sıkıntıları oluyo hocam ?
  • Ben bursa inegolde yasiyorum superonline 6mhps anca veriyodu 50tlye simdi ttnet ile 14mhps aliyorum.
    iyi olsada olmasada bençe Superonline derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

iyi olsada olmasada bençe Superonline derim.
    Ben o ilan için bir buçuk aydır uğraşıyorum, adamların şeyinde değil. Her hafta 2-3 defa arıyorum. İnternet superonline, telefon turktelekom. 1 buçuk aydan fazladır numarayı taşıyıp abonelik yapmaya çalışıyorum. twitterdan, telefondan falan da şikayet ediyorum hergün ama yok.. ne yapsam bilmiyorum :S
    Hangi adsl güzel :))) Herkes adsl'de Türk telekomun alt yapısını kullanıyor zaten :=) ..Fiber ayrı bir konudur karıştırılmasın
  • Git-Gel G kullanıcısına yanıt
    Senin bulunduğun yerde 16 MBPS hız alabilirsin dedilermi ilk önce bunun için alt yapını bir araştır bakarsın 8 MBPS destekliyordur:) Adsl neticede herkes Türk Telekomun alt yapısını kullanıyor en ucuzu hangisi ise onu kullan derim şu an Vodafone gibi gözüküyor:)))
    Neden hocam ne sorununu gördüm ben geçmeyi düşünüyodumda açıklarmısın?
  • Ttnet in genç kampanyasına başvuru yaptım.

Adslde ttnet kullanmamı önerdi bir kaç kişi daha.. dün başvuru bugun eve gelip devre falan bir şeyler yaptilar.24 saat içinde kullanmaya baslaya bilirsiniz dediler.

12 ay taahhüt 73 lira 24 ay 64 lira daha baglanmadı hızı nasıl olacak bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Git-Gel

Ttnet in genç kampanyasına başvuru yaptım.

Adslde ttnet kullanmamı önerdi bir kaç kişi daha.. dün başvuru bugun eve gelip devre falan bir şeyler yaptilar.24 saat içinde kullanmaya baslaya bilirsiniz dediler.

12 ay taahhüt 73 lira 24 ay 64 lira daha baglanmadı hızı nasıl olacak bakalım.

Bağlanınca buraya yazarmısın hocam
  • Up
  • Daha 5 dk önce aradım sözleşmeyi imzalayıp bize ulaşmadıkdan sonra açamıyoruz diyolar anlamadım ve bunu duyabilmek için 3 4 tane müşteri temsilci değiştirdim yeminle bu kadar acemilik olmaz. heralde hiç bir şey anlatmadan telefon başına geçiriyolar insanları ve kargo takip numarasınıda göremiyolar. Büyük ihtimalle yarın gelecek dedi ve ben işte olacam evde de kimse yok. Haftaya salı gibi bağlanır diye umut ediyorum..Ttnet Genç kampanyası süreci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Git-Gel -- 14 Ocak 2016; 23:15:52 >
  • quote:

Daha 5 dk önce aradım sözleşmeyi imzalayıp bize ulaşmadıkdan sonra açamıyoruz diyolar anlamadım ve bunu duyabilmek için 3 4 tane müşteri temsilci değiştirdim yeminle bu kadar acemilik olmaz. heralde hiç bir şey anlatmadan telefon başına geçiriyolar insanları ve kargo takip numarasınıda göremiyolar. Büyük ihtimalle yarın gelecek dedi ve ben işte olacam evde de kimse yok. Haftaya salı gibi bağlanır diye umut ediyorum..Ttnet Genç kampanyası süreci
    beyler sakin ama sakin superonline adsl balatmayın 18 gün önce bağlattım 16 mbit hız için bide taahut yaptım 3.97 mbit hız ve 0.1 upload alıyom kesinlikle yardım etmediler. eğer fiber kullanıcısı iseniz evinize kadar geliyorlar ama adsl ise kimse ilgilenmiyor bunu bizzat kendi bayisi bile ağzından kaçırdı fiber olsaydınız hemen eve gelirlerdi dedi adsl ile ilgilenmiyorlar 3 ay bedava ve 5 tl ucuz diye süperonline a başvurdum. başvurmaz olaydım. eskiden taşınmadan önce turksat kablo kullanıyodum inanılmaz memnundum.lanet olsunki taşındığım yerde kablonet yoktu keşke her yerde kablo net olsa o zaman ttnet batar gider. bu süper onlinea sakın ama skın bulaşmayın. iptal ettireceğimde bana 160 tl taaahüt cayma bedeli çıkardılar ulan ben caymıyorum ki sen bana hizmet veremiyon bende hizmetten vazgeçiyom. 12 aralıktan beri uğraşıyom en son çare olarak turkcell ceosuna twitt attım daha doğrusu yağmura tuttum. ve 5 dakka geçmeden arandım.sonuç gene değişmedi dedilerki cayma bedeline bişey yapamayız dediler :) taahutnamade ımzam bıle yok ben yokken kurup gittiler annem imzaladı zaten o bedeli ödemeyecektim kafama koymuştum her yere yazı yazdım ceoyu twittlemeye devam ettim bana lütfen @superyardım a yazmamı soylediler ben ceoya tweete devam ettim son olarak bana yardımcı olacaklarını söylediler az önce aradılar ttnet ekipleri ile görüştük hızınız 8 mbite kadar desteklıo dediler bak bak bak yalana bak üst komşum 16 kullanıo sorunsuz alt komşu 24 :) neyse dediler sizi alt pakete geçirelim uyanıklar söde alt pakete geçircekler size 4 mbit verebılıoz hızınız bu bu dıcekler hiç cayamıcam yok dedim iptal edin. cayma bedelide alamassınız söylediğiniz hızı sağlayamıyosunuz dedim cayma bedeli almayacağız evet sadece damga vergisi ödersiniz dediler oda sanırım 5-10 lira lanet olsun dedim tamam kapatın dedim kapadım. bu arada tweet atarken şu kullanıcı bana yardımcı oldu sonradan gördüm son çare onun dediğini yapıp btk ya başvurcaktım

https://twitter.com/benzeriolan

tweetlerini okuyabilirsiniz kim olduğunu bilmediğim şahıs herkese sorunu olanlara benzer twetti atıp yardım ediyor. neyseki btkya gerek kalmadan hattı kapadılar az önce. modemlerini iade edip bu işi bitirecem. inanılmaz şekilde adslden şikayet var siz siz olun sakın superonline adsl bağlatmayın bu yazımıda her yerde paylaşabilirsiniz. ttnet serverını kullanan başka bir aracıya kesinlikle başvurmayın. superonline gibi benzer firmalar çok turknet yok aknet yok bılmemne net sakın ola başvurmayın. turksat kablonet varsa oturduğunuz yerde onu öneririrm. kesinlikle superonline adsl bağlatmayın bunu tüm gördüğüm konulara aynen yazacağım. onlar ttneti ttnetde onları suçluyo bude böyle sürüp gidiyo. firek ttnet bağlatacam ve 24 yada 35 mbit hız isteyecem bakalım napacaklar :) mecburen gerekeni yapcaklar.

bilginize sunulur arkadaşlar.

duymayanlara duyurmak boynumuzun borcudur. kısaca bunları yazabilirim 20 gunluk süreci buraya yazmış olsam sayfalarca şey yazarım sağlıcakla kalın. aklınıza takılan soru olursa pm atabilirsiniz yanıtlarım.

iyi forumlar

superonline

• quote:

Daha 5 dk önce aradım sözleşmeyi imzalayıp bize ulaşmadıkdan sonra açamıyoruz diyolar anlamadım ve bunu duyabilmek için 3 4 tane müşteri temsilci değiştirdim yeminle bu kadar acemilik olmaz. heralde hiç bir şey anlatmadan telefon başına geçiriyolar insanları ve kargo takip numarasınıda göremiyolar. Büyük ihtimalle yarın gelecek dedi ve ben işte olacam evde de kimse yok. Haftaya salı gibi bağlanır diye umut ediyorum..Ttnet Genç kampanyası süreci

dostum yol yakınken hemen iptal et. şuanda cayabilirsin. dua edersin bana valla benin yaşadıklarımı yaşamanı istemem 3 ay bedava diye 5 tl ucuz diye paramla rezil oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

beyler sakin ama sakin superonline adsl balatmayın 18 gün önce bağlattım 16 mbit hız için bide taahut yaptım 3.97 mbit hız ve 0.1 upload alıyom kesinlikle yardım etmediler. eğer fiber kullanıcısı iseniz evinize kadar geliyorlar ama adsl ise kimse ilgilenmiyor bunu bizzat kendi bayisi bile ağzından kaçırdı fiber olsaydınız hemen eve gelirlerdi dedi adsl ile ilgilenmiyorlar 3 ay bedava ve 5 tl ucuz diye süperonline a başvurdum. başvurmaz olaydım. eskiden taşınmadan önce turksat kablo kullanıyodum inanılmaz memnundum.lanet olsunki taşındığım yerde kablonet yoktu keşke her yerde kablo net olsa o zaman ttnet batar gider. bu süper onlinea sakın ama skın bulaşmayın. iptal ettireceğimde bana 160 tl taaahüt cayma bedeli çıkardılar ulan ben caymıyorum ki sen bana hizmet veremiyon bende hizmetten vazgeçiyom. 12 aralıktan beri uğraşıyom en son çare olarak turkcell ceosuna twitt attım daha doğrusu yağmura tuttum. ve 5 dakka geçmeden arandım.sonuç gene değişmedi dedilerki cayma bedeline bişey yapamayız dediler :) taahutnamade ımzam bıle yok ben yokken kurup gittiler annem imzaladı zaten o bedeli ödemeyecektim kafama koymuştum her yere yazı yazdım ceoyu twittlemeye devam ettim bana lütfen @superyardım a yazmamı soylediler ben ceoya tweete devam ettim son olarak bana yardımcı olacaklarını söylediler az önce aradılar ttnet ekipleri ile görüştük hızınız 8 mbite kadar desteklıo dediler bak bak bak yalana bak üst komşum 16 kullanıo sorunsuz alt komşu 24 :) neyse dediler sizi alt pakete geçirelim uyanıklar söde alt pakete geçircekler size 4 mbit verebılıoz hızınız bu bu dıcekler hiç cayamıcam yok dedim iptal edin. cayma bedelide alamassınız söylediğiniz hızı sağlayamıyosunuz dedim cayma bedeli almayacağız evet sadece damga vergisi ödersiniz dediler oda sanırım 5-10 lira lanet olsun dedim tamam kapatın dedim kapadım. bu arada tweet atarken şu kullanıcı bana yardımcı oldu sonradan gördüm son çare onun dediğini yapıp btk ya başvurcaktım

tweetlerini okuyabilirsiniz kim olduğunu bilmediğim şahıs herkese sorunu olanlara benzer twetti atıp yardım ediyor. neyseki btkya gerek kalmadan hattı kapadılar az önce. modemlerini iade edip bu işi bitirecem. inanılmaz şekilde adslden şikayet var siz siz olun sakın superonline adsl bağlatmayın bu yazımıda her yerde paylaşabilirsiniz. ttnet serverını kullanan başka bir aracıya kesinlikle başvurmayın. superonline gibi benzer firmalar çok turknet yok aknet yok bılmemne net sakın ola başvurmayın. turksat kablonet varsa oturduğunuz yerde onu öneririrm. kesinlikle superonline adsl bağlatmayın bunu tüm gördüğüm konulara aynen yazacağım. onlar ttneti ttnetde onları suçluyo bude böyle sürüp gidiyo. firek ttnet bağlatacam ve 24 yada 35 mbit hız isteyecem bakalım napacaklar :) mecburen gerekeni yapcaklar.

duymayanlara duyurmak boynumuzun borcudur. kısaca bunları yazabilirim 20 gunluk süreci buraya yazmış olsam sayfalarca şey yazarım sağlıcakla kalın. aklınıza takılan soru olursa pm atabilirsiniz yanıtlarım.

iyi forumlar

superonline

Neresi orası dağ başımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

iyi forumlar

superonline

Neresi orası dağ başımı

ankaranın merkezi hocam. bunun yerle alakası yok ttnet ve süperonline arasındaki savaşla alakası var kaybeden biz olucaz ve birazda süperonline adsl aman haaa diyim

• Ben bu tarifeyi kullanıyorum. 2 aydir ama iptal ettiricem . Akk dolunca 3 mb tin de altina 0.4 mb kadar düşürüyorlar. Telefon bile daha hizli giriyor internete. Aman diyim bulasmayin. Cayma bedelini bile goze aldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.