Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derbi maçınıda anlatacakmış yeter ya...

• Hata Bein'de.Tonla paran var gidip tek spikerle zirvedeki takımların maçlarını her hafta anlatmaya çalışıyorsun.Öyle ya da böyle spiker çeşitliliği önemli.Koca platform bulsun birini.Her hafta Ercan Taner de anlatsa bayardı,Yalçın Çetin özelinde değil bu konu.
  • Çok iyi spikerler var ama hepsi ayrı yerlerde.

Yalçın Çetin
    Levent Özçelik
    Ercan Taner
    Erto
    Melih Şendil
    Murat Kosova
    Sabri Ugan

Veee şuan S Sports da Premier lig anlatan bir spiker var çok güzel sesi var favorim o.

Gel gör ki Bein'de sadece Yalçın Çetin var ve 4k maçlarda o da yok...
  • ben Yalçın Çetini begeniyorum. tabi her maci o anlatiyor denilmesinde de insanlar hakli. bunun yaninda okay karacan ve levent ozcelik de gayet iyi.

ama bence en efsane olan ilker yasindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 17 Mart 2018; 21:42:49 >
  • bende sevmiyorum hiç aga spiker yok ülkede murat kosava var ama oda bu işlerde değil su an ciddiyim ben böle direk sunum yapan adamları sevmiyorum hiç yorum katmıyorlar maça böle anlatım mı olur bir düşünceni söle ya bunu murat kosova çok iyi yapardı barça maclarını anlatırken özellikle ben sevmiyorum sahsen bu adamı çok kolay iş bu spikerlikte
  • her maçı adama veriyorlar
    melih şendil ve melih gümüşbıçak ı yenilik uğruna yediler
  • Aga ben bu adamın her açılan ortaya "kavisli bir ortaaa" demesinden bıktım bu maçta da dikkatimi çekti, yerli yersiz yapılan her ortaya aynı kavramı kullanıyor Hasan Ali'nin ortalarına bile... insanı gereksiz heyecanlandırıyor.
  • Ercan taner çok severim ben. Beşiktaşlı olsada tüm gollerde kendi takımı gol atmış gibi seviniyor.
  • bu konuya kadar sorun yoktu bende, dün adamın sesini duydukça bu konunun da etkisiyle ben de kervana katıldım :)

bide ufaktan fenerli gibi geldi ama tam emin olamadım :D
  • Her maçı anlatması baydı gerçekten. Evde anamın babamın sesinden daha çok bu adamın sesini duyuyorum bütün maçları bu adam anlatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereken reaksiyonlarıda veremeyince maç değil sanki söyleşi dinliyormuş havası veriyor maalesef. Çok karakterli biri ve senelerini vermiş ama çok daha çoşkulu anlatan spikerler var beIN kadrosunda.
  • Spikerlik denilince benim aklıma Ali Ferahbot geliyor. GSTV'de çalışmadan önce radyoda iken efsane anlatırdı. Resmen maçı yaşardım o anlatırken Keşke Tv'de de anlatsa demişimdir hep ama henüz nasip olmadı
  • Bu adam senelerce Ömer Üründülün ekmeğini yedi. Pozisyonlara doğru düzgün tepki vermez garip garip şeyler söyler en sevmediğim spikerlerden ilk 3 e girer. Ömer Üründül dünya kupası ve avrupa şampiyonalarında böğürdüğü için sanki spiker iyiymiş gibi göründü ama aynıydı adam gene.
  • Neler demişsiniz ya Türkiye'nin en iyi maç spikerine. Taş olursunuz taş. Kastamonululuğu yeter.

• Yalçın cetin efsanedir ..

• Lig tv zamanı adını bilmediğim 2 spiker karşılıklı konuşarak anlatıyordu maçları. Onlar gayet iyiydi neden değişti ki

• Katılıyorum. Kampanya başlatılmalı ve bu duruma son verilmeli. Kötü bir spiker Yalçın Çetin.
  • Geçen sene beşiktaş lyon maçı sanırım, maçı yanlış hatırlıyo da olabilirim talisca gol attığında talisca talisca taaalisca diye bir bağırışı vardı resmen orgazm olmuştum. Ama beşiktaşın avrupa maçı olduğunu net hatırlıyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.