Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EmRe-92 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
122
Cevap
12
Favori
14.840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    44 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Elinize sağlık yakuza 0 ı bekliyorum
    Yakuza 0 planım yokta elime bir iki güne Yakuza Kiwami 2'nin PC dosyaları geçecek. Eğer dil dosyalarını açabilirsem çıkış tarihine kadar Kiwami'ye yaptığım gibi sadece ana hikayeyi çevirmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 24 Nisan 2019; 18:48:18 >
    |
    |
    Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez sayın çilekli puding zero bu serinin başlangıcı lütfen onu es geçmeyin. Kazıma neden bu yakuzalık yoluna düştü, Majimanın gözünü kim neden çıkardı bunlar ve daha niceleri Yakuza Zero da gizli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: alponsoo

Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez sayın çilekli puding zero bu serinin başlangıcı lütfen onu es geçmeyin. Kazıma neden bu yakuzalık yoluna düştü, Majimanın gözünü kim neden çıkardı bunlar ve daha niceleri Yakuza Zero da gizli.
    |
    |
    Elinize sağlık. Görmeyi beklemediğim bir konuydu, şaşırdım
    Sega'ya da helal olsun bu güzel seriyi pc oyuncularıyla buluşturduğu için
    |
    |

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Keşke zeroyu çevirseydin onu oynamadan bunu oynamam hikaye sırası önemli :(

Siz birbirinizden ayrılırsanız, hepinizi ok gibi birer birer kırıp parçalarlar: Oysa birlik olursanız hiç bir kuvvet sizi kıramaz.

Oğuz Kağan

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Merhaba ilerde yan görevleri vs de çevirmeyi düşünüyormusun chapter 6 ya kadar oynadım çok fazla ingilizce cümle olsada hikaye anlaşılıyor yan etkinlikler vs de yapabilirsen çok iyi olur bu kadarını yapman bile büyük başarı teşekkürler ♥

Orijinalden alıntı: blackrock89

Keşke zeroyu çevirseydin onu oynamadan bunu oynamam hikaye sırası önemli :(
    Kiwami'den de başlasan hiçbir sorun olmaz, Kiwami ilk oyun çünkü. 0 bir prequel, her zaman oynanabilir.

tamamdır o zaman başlarım buna çok sağol :)
    |
    |
    Çilekli Puding kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz birbirinizden ayrılırsanız, hepinizi ok gibi birer birer kırıp parçalarlar: Oysa birlik olursanız hiç bir kuvvet sizi kıramaz.

Oğuz Kağan

• Çavuş
    44 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batu081999

Merhaba ilerde yan görevleri vs de çevirmeyi düşünüyormusun chapter 6 ya kadar oynadım çok fazla ingilizce cümle olsada hikaye anlaşılıyor yan etkinlikler vs de yapabilirsen çok iyi olur bu kadarını yapman bile büyük başarı teşekkürler ♥
    Yan etkinlikleri çeviremem çünkü dediğim gibi, tüm çeviriyi tek başıma yaptım. Oyunda en az 10k 15k satır metin vardır. Benim bu yan etkinliklerin metin dosyasını bulmam, çevirmem, oyunda yan etklinliği bulmam, herhangi bir hata oluşuyor mu diye kontrol etmem vs. çok zaman alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 25 Nisan 2019; 0:55:42 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Cidden Yakuza serisine çok uzağım. Ana serisi var, öncesini anlatan var. Birde Kiwami'ler var birde sanırım. Bu oyunlar rpg tadında açık dünya oyunlar değil miydi birde. İyice karıştırdım.
    Kiwami'ler ilk iki oyunun remake hali. Direk onlardan başlayıp sonra 3-4-5'ten ilereyebilirsiniz. Bunlardan öncesini anlatan Yakuza 0 istediğiniz zaman oynanabilir. Oyun açık dünya ama rpg değil, evet size seçim sunan bazı yan görevler var ama bu yan görevlerle ana hikayenin hiçbir alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 25 Nisan 2019; 14:6:17 >
    |
    |
    İnsanlar ya bu başlığın fake olduğunu sandılar ya da soğuk duş etkisi yarattı ulan en çok beklenen çevirilerden biri tamamen hikaye odaklı harika bir oyun şuan forumda 10. satıra filan geçilmesi lazım. Neredesiniz arkadaşlar anlamıyorum sizi destek verelim çevirmen arkadaşa.
    |
    |

Muhtemelen öyle :D Oyunun dil dosyaları ile sesler-resimler vb. aynı yerde olduğundan boyut çok fazla.
    |
    |
    Midorima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LittleBoss

Yama hakkında video çekebilme şansın var mıdır?
    Çekebilirim, v1.1 sürümü ile birlikte 3 saate hazır olur.

Edit: v1.0 sürümünde 4 adet cutscene çevirisinin eksik olduğunu fark ettim. Normalde v1.1'i ayrı yayınlayacaktım ama bu eksikleri görünce toplu yayınlayım dedim.
    1.5 GB dosyayı yeniden uploadlıyorum, 5-6 saati bulabilir. Upload hızım 0.60 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 25 Nisan 2019; 21:40:8 >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.