Şimdi Ara

Yahoo Bsktbl Fntasy Lig2006 Takımlar da Hazır..Countdown for GAMES!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
4.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • giremeyen arkadaşlar cvlerinizi özelden pmleyin kurul kararından sonra biz döneris size

şaka bi yana geçen yılda böyle herkes hevesliydi hatta o gazla bayagı bi lig açmıştık ama sonraları ilgi gösteren olmadı..bu draftten sonra da fireler olur diyorum..yine öyle zevksiz olacaksa olmasın daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 18 Ekim 2006; 18:52:49 >
  • benim acilen bilgi toplamam lazım elinde draft kit olan var mı
  • evet rccp ,robert,gren ne dersiniz yükselteyim mi?

yükseltme diyen var mı??
  • ben kararsız oy kullanıyorum....
    sezon sonuna kadar takip edeceklerini ummaktan başka çaremiz yok...
  • beyler yukseltecegnız zaman haber edin sezon sonuna kadar takıp edecegımden emın olabılırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: sexai

evet rccp ,robert,gren ne dersiniz yükselteyim mi?

yükseltme diyen var mı??

yükseltme

bu lig için farketmez..zaten umudum yok takip edileceginden bu ligin..farketmez 16-20 benim için..şuraya bile devamlı bakan kişi sayısı 10u bulmuyor..bırakın ligi..
  • ben çekimser oy kullanıyorum, yüzde 80 takip ederim diyen olursa kotayı arttır bence

ama draft inşallah random dur geçen sene ki gibi olursa küserim valla
  • bence 16 iyi yaw.. zaten drafta az bi süre kaldı.. 20 kişi olursak abidik gubidik adamlarla uğraşırız
  • hakkaten drafta kaç saat kaldı
  • dikkat dikkat

şu bahseetigim ikinci ligi kurdum ve 7 kişiye gönderdim şifreyi, katılmak isteyenler lige giriş için gerekli bigileri bu kişilerden alabilir ama bütün sezon takip etmiceksiniz şifre istemeyin lütfen
    draft tarihini de ilk ligin draftinden tam bir gün sonra yani 25ekim 22:00 olarak belirledim

katılanlar:

RccP
    sexai
    drexler22
    labmen
    MeTaLiTY
    greenflash
    r7bertpires
    neverlate

edit;

quote:

Bizim belirledigimiz bir saat ve tarihte online olarak draft yapiliyor. Tum NBA oyuncularini sirayla seciyoruz. Draft sirasi da su sekilde mesela ben 1.secimi gokhan 2..... jason 12.secimi yapti 13.secimi tekrar jason yapiyor,yani geriye donuyor,boylece adaletsizlik onleniyor. Drafttan sonra isterseniz oyuncularinizi waive edebilir, diger oyuncularla takas yapabilirsiniz, GM sizsiniz yani...tabi tradeler icin belli bir deadline var. Ayrica kafaniza gore takas yapamiyorsunuz mesela da piston benim kankam diye bana shaq'i verip karsiliginda chris dudley'i alamiyor, diger oyuncularin okeyiyle olabiliyor takaslar.

gelelim mucadeleye lig usulu oynaniyor, diyelim ki ilk hafta ben jason ile oynayacagim. Oyuncularimizdan 3 adet guard, 3 adet forvet, 2 adet center, ve 2 adet util (herhangi bir pozisyon) secip 9 kategoride mucadeleye basliyoruz, her gun kadrolari o gunku maclara gore degistirmek lazim, mesela 10 kisilik aktif kadroda maci olmayan oyuncu varsa bench'teki maci olan oyuncularla degisitiriyoruz. Amac max. oyuncu oynatmak, dolayisiyla daha cok stats elde etmek. mucadeleler 1 hafta suruyor ve 1 hafta sonunda bu 9 kategoride (ft%,fg%,pts,rib,asist,blok,to,steal,3pt) diyelim ki jason 6-3 onde. ayni nba'de galibiyet maglubiyet sayilarinda oldugu gibi 6-3 oluyor.ben ise 3-6. sezon sonunda siralamada en ussteki 6 kisi playoffa cikiyor, ve eleme usulu oynuyor, kazanan belli oluyor... bu kadar...

Bucks 6. adamı Alim Karasu'nun batug.com forumlarındaki yazısından alıntıdır..

quote:

Arkadaslar edit my team altindan takiminizin onumuzdeki gunler icin kadrolarini kurabiliyorsunuz. Her hafta bir rakibiniz olacak, 9 kategoride istatistikler toplanip galip belli olucak. Diyelim ki 6-3 kazandiniz o anki recordunuz 6-3 olucak.Yani her kategori bir puan degerinde. O yuzden lig sirasinda 5-4 kazanmakla 4-5 kaybeymek arasında fazla bir fark yok. Saniyorum 20 hafta kadar oynandiktan sonra ilk 6 playoff oynayacak, eleme usulu sampiyon belli olacak.

Gelelim bench ve util oyuncularina. Her gun maclari olan oyunculari secmeniz faydaniza olacaktir. Utilde oynayan oyuncularin istatistikleri puanlamaya dahil edilirken benchte olanlarinki dahil olmayacak.Diyelim ki 13 oyuncunuzun 12sinin birden maci vardi o gun.ama g,f,c,ve util pozisyonlarında toplam 10 oyunculuk yeriniz var.Bu durumda maci olan 2 oyuncu da benchte oturacak.Ornegin benchinizdeki arenas 20 asist yapti.Ama benchte oldugundan bundan faydalanamayacaksınız.

Bucks 6. adamı Alim Karasu'nun batug.com forumlarındaki yazısından alıntıdır..

lige girmek için;

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba
    "get another team" > "join league" > "join custom" > "league id & password" > "save and continue"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 21 Ekim 2006; 22:42:59 >

• 3 days 04:09:02 diyo beyler drafta kadar...saat 22:51 22:51 +04:09=sabahın 3ü
    draft üç gün sonra gece 3 te oluyor o zman
  • quote:

Orjinalden alıntı: SezaiAgbi

3 days 04:09:02 diyo beyler drafta kadar...saat 22:51 22:51 +04:09=sabahın 3ü
    draft üç gün sonra gece 3 te oluyor o zman

sen başka lige girmişsin heralde, ilk sayfada da bu şekilde bi mesajın var ortalığı bulandırıp durma
    ilk ligin draft'ı 24ekim salı saat 22:00'da
    herhangi bir yanlışlık yok
  • dostum ben benim orda yazanı söylüyorum...sen ortamı germeye çalışma...kimseyle tartışamaya niyetim yok...
    ligde doğru lig merak etme ..ss leri koycam şimdi görürsün...
  • tamam adamım madem öyle diyosun, yo yo
  • adaş bak şimdi....

Your live online draft is set for Tue Oct 24 12:00pm PDT [ Add to My Calendar ], which is 2 days, 22 hours, and 20 minutes from now

yazıyor...saat 23 40...bu saatin üzerine 20 dk yı koy...24 yapar....bire de 22 hoursu koy....saat 10 yapar...2 gün de koyuver bir zahmet...bir gün de bu 24 saatten var...eder salı günü...bunu bir kere söylemiştim...herkeste doğru cıkıyor da sende niye yanlış cıkıyor anlamıyorum
  • tamam işte ben önce buna bakmıyodum...diğer resme bakarsan başka bir süre vermiş..ben ona bakıyordum.öle kalıyordum...öbürünü de hesapla görürsün..saat farkından sanırım benmm hesapta saat ayarlı değil..
  • benim gördüğüm kadarıyla salı günü saat 15 deyazıyo geri sayımda öle

Time Left Until Draft:
    2 Days 04:03:01
    Add to calendar

Your draft is currently scheduled for Tuesday October 24, 2006 at 3:00 pm EDT
  • sne de benim hatama düşüyosun..yahooda bir haya var sanırım...sen my teamın ordan bakma...my league sayfasından bak....doğru geri sayım orda...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.