Şimdi Ara

Yahoo Bsktbl Fntasy Lig2006 Takımlar da Hazır..Countdown for GAMES!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
4.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: @pi

Yok abi olmaz Nash takımda cok mutlu ayrılmak istemiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

@pi

ben de sana burda takas önerdim hoca

allah allah.. ben nash koçuyla problem yaşıyor, takasını istiyor gibi duyumlar almıştım.. demek ki söylentiymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenflash

Ozan iki hafta sonra Biedrins'i geri vereceksen Mobley /Biedrins takasını düşünebilirim.

Vereceğin cevaba göre takası kabul edeceğim.

adamım biedrins coşmuş yaw.. benchten gelip(bu kadar iyi oynarken neden ilk 5'den benche alınmış o da ayrı bi konu) 31 dk.'da 14/17 fg (çüşş) ile 31 sayı 10 ribaund 3 asist 1 blok ile oynamış.. tek kötü yanı 7 top kaybı yapmış.. bu adamda çok iyi kumaş var, oyununu hakeem olajuwon'a benzetiyorum(fiziksel görünüm ve savunmada her yere ulaşma yeteneğiyle de kirilenko'ya ).. kendini geliştirmeye devam ederse ligin en iyi birkaç pivotundan biri olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 25 Kasım 2006; 12:11:18 >

• quote:

Ozan iki hafta sonra Biedrins'i geri vereceksen Mobley /Biedrins takasını düşünebilirim.

olurda niye 2 hafta??

bana c lazım gasol gelene kadar..ondan sonra daha ucuza bile veririm..
  • quote:

quote:

Yok abi olmaz Nash takımda cok mutlu ayrılmak istemiyor.
    quote:

@pi

ben de sana burda takas önerdim hoca

allah allah.. ben nash koçuyla problem yaşıyor, takasını istiyor gibi duyumlar almıştım.. demek ki söylentiymiş

Bunlar basının uydurması abi

• quote:

Orjinalden alıntı: RccP

quote:

olurda niye 2 hafta??

bana c lazım gasol gelene kadar..ondan sonra daha ucuza bile veririm..

abi 2 haftadan daha uzun süre biedrins olmazsa bazı kategorilerdeki istikrarım oldukça aşağılara çekilir.

bu nedenle 2 haftalığına takasını kabul ediyorum, her iki tarafa şimdiden hayırlı olsun.

• @shizuku

takas önerdim hacı sana.. bi bakıver
  • quote:

@shizuku

takas önerdim hacı sana.. bi bakıver

shizuku bi cevap ver be abi
  • beyler bu ligde pivota ihtiyacım var.. elton brand ve memo dışında bütün oyuncularım takasa açıktır.. b. gordon, a. kirilenko, s. cassell, r. hamilton, h. warrick, s. jackson gibi iyi adamlarım var.. evet tekliflerinizi bekliyorum bakalım
  • s.cassel le okafor takası yapsak denk olur mu? (ranklerini incelemedim henüz)
  • quote:

beyler bu ligde pivota ihtiyacım var.. elton brand ve memo dışında bütün oyuncularım takasa açıktır.. b. gordon, a. kirilenko, s. cassell, r. hamilton, h. warrick, s. jackson gibi iyi adamlarım var.. evet tekliflerinizi bekliyorum bakalım

Teklif yaptım.
  • quote:

s.cassel le okafor takası yapsak denk olur mu? (ranklerini incelemedim henüz)

abi takası önerdim sana.. okafor 68, cassell 73. sırada
  • ayrıca cassel sakat:) okafor da formsuz bu aralar..
    ama yine de cassel e ihtiyacım var...

bu takası 3 haftalık yapsak sana uyar mı?
  • Ilgauskas + korver = gordon + hamilton

sacma geldıyse sen teklıf ver birebir veya ikili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkyyy -- 27 Kasım 2006; 17:38:02 >
  • quote:

ayrıca cassel sakat:) okafor da formsuz bu aralar..
    ama yine de cassel e ihtiyacım var...

bu takası 3 haftalık yapsak sana uyar mı?

takas olayına yeni bir boyut geldi sayende 2-3 haftalık takas ne yaw cassell dünkü maçta sakatlanmış ama ciddi değilmiş sanırım.. abi takası yaparsak 2-3 haftalık yapmam, kalıcı yaparım.. ona göre bi cvp ver, sırada bekleyen takaslarım var

• abi sen de hiç ılımlı yaklaşmıyon be

neyse şimdilik askıya alalım o zaman ama cassel emekli olunca da almam ona göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkyyy

Ilgauskas + korver = gordon + hamilton

sacma geldıyse sen teklıf ver birebir veya ikili

kardeş sende zaten 2 tane pivot var.. bana ilgauskas'ı verince elince sadece 1 pivot kalcak.. senle takas yapamam (bak ne düşünceli bi rakibim)

edit: kenyon martin sezonu kapadı.. onu da elinden çıkarsan iyi edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 27 Kasım 2006; 22:47:58 >
  • quote:

abi sen de hiç ılımlı yaklaşmıyon be

neyse şimdilik askıya alalım o zaman ama cassel emekli olunca da almam ona göre

abi şimdi takastan karlı çıkarım.. 3 hafta sonra geri vermek zor olur.. elim o accept tuşuna dokunamaz inan

neyse abi son kararın nedir şimdi.. takas yapmıyomuyuz (kalıcı takas )

• abi öncelikle dürüstlüğün için teşekkürler.

asist konusunda sıkıntım var ciddi boyutlarda bana bu konuda yardımcı ol okaforun sülalesi senin olsun
  • estağfirullah

abi sana işte takımdaki en asistçi adamı veriyom daha napıyım istersen cassell'in sakatlık durumu belli olsun öyle yapalım takası.. ama çok bekletme hee

sen de sonuncuymuşsun yaw asistlerde
  • quote:

quote:

beyler bu ligde pivota ihtiyacım var.. elton brand ve memo dışında bütün oyuncularım takasa açıktır.. b. gordon, a. kirilenko, s. cassell, r. hamilton, h. warrick, s. jackson gibi iyi adamlarım var.. evet tekliflerinizi bekliyorum bakalım

Teklif yaptım.

kabul ettim abi.. greenflash'dan ses çıkmadı hadi hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.