Şimdi Ara

YAĞIZ TELEKOM HAKKINDA BİLGİ VEREBİLCEK VARMI (HTC ONE X) ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar....HTC One X almayı düşünüyorum fakat bi telefona 2000 tl vermek istemiyorum..Bu yüzden yurtdışı kayıtlı almayı düşünüyordum...Yağız telekomda yurt dışı kayıtlı sözde 1 yıl kvk garantili sorunsuz telefon 1300 tl'ye satılıyor...Acaba alsam sonradan bir sorun çıkarmı diye düşünmüyorda değilim....Alan veya konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...Yurtdışı kayıtlı telefon alırsam ileride beni bekleyen sorunlar varmı bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum....
    İyi Forumlar...

• öneri olarak PM attım
  • Bana da atar mısınız PM?
  • Kendi veya akraba tanıdık vs pasaportuna kayıt yaptırırsanız sorun çıkmaz ama bu adamlar o kadar pasaportu nereden buluyor anlamıyorum. Evo 3d mi kendim kayıt ettirdim, 6 aydır sıfır sorun. Kayıtsız alıp, akraba tanıdık pasaportuna kayıt en mantıklısı.
  • Bir zahmet önerdiğiniz yeri PM atarmısın.
  • iyi güzel diyosunda son 1 ay içinde yurt dışına çıkıp girmiş bi pasaport olması lazımmış....oda sıkıntı :D
  • http://forum.donanimhaber.com/m_65274675/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65274675 ONE X almadan önce okunamızı tavsiye ederim
  • bir pm de ben rica ediyorum
  • Bende bir PM rica edeyim , telefoncular bolca miktarda ürün getirip kayıt ettiriyorlar mantıklı düşünürsek insan kuşkuya düşüyor ister istemez..
  • Ben de bir pm rica ediyorum
  • pm lütfen
  • Banada pm atarmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da pm atar mısısnız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tachy58

Merhaba arkadaşlar....HTC One X almayı düşünüyorum fakat bi telefona 2000 tl vermek istemiyorum..Bu yüzden yurtdışı kayıtlı almayı düşünüyordum...Yağız telekomda yurt dışı kayıtlı sözde 1 yıl kvk garantili sorunsuz telefon 1300 tl'ye satılıyor...Acaba alsam sonradan bir sorun çıkarmı diye düşünmüyorda değilim....Alan veya konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...Yurtdışı kayıtlı telefon alırsam ileride beni bekleyen sorunlar varmı bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum....
    İyi Forumlar...

ben aldım şu anda telefon elimde sorunsuzca 5 aydır kullanıyorum ayrıca garantisi 2 yıldır şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

Merhaba arkadaşlar....HTC One X almayı düşünüyorum fakat bi telefona 2000 tl vermek istemiyorum..Bu yüzden yurtdışı kayıtlı almayı düşünüyordum...Yağız telekomda yurt dışı kayıtlı sözde 1 yıl kvk garantili sorunsuz telefon 1300 tl'ye satılıyor...Acaba alsam sonradan bir sorun çıkarmı diye düşünmüyorda değilim....Alan veya konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...Yurtdışı kayıtlı telefon alırsam ileride beni bekleyen sorunlar varmı bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum....
    İyi Forumlar...

ben aldım şu anda telefon elimde sorunsuzca 5 aydır kullanıyorum ayrıca garantisi 2 yıldır şimdiden hayırlı olsun

yağız telekomdan mı aldınız birde arkadaşlara bir sorum olcak bu yağız telekom ne kadar güvenlidir pasaport kaydı gerçek midir

• quote:

Orijinalden alıntı: T3RR1BL3WH1SP3R

quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

İyi Forumlar...

yağız telekomdan mı aldınız birde arkadaşlara bir sorum olcak bu yağız telekom ne kadar güvenlidir pasaport kaydı gerçek midir

pasaport kaydı gerçek evet ve ben memnunum ki pasaport kaydı düşse bile tekrar yapıyor yağız telekom bunun için de güvenceleri var

• ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idikutt -- 24 Kasım 2012; 21:29:12 >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idikutt -- 24 Kasım 2012; 21:28:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.