Şimdi Ara

Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bira ve fıstığımı aldım ülkenin batışını izliyorum. Hep diyecem mustehak. Umarım daha beter olursunuz.

Buradan lisede okuyan kardeşlerimize tavsiyem.. Kaçın olm ülkeden. Dul mul Avrupalı kadın bulun bi şekilde atın kendinizi oradan. Yemin ederim Kasımdan beri ohhh dünya varmış yaa diyorum. Hiç üniversite okuyacam memur olacam diye de kasmayın. Bi kadın bulun olmadı erkek bulun lan nolacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİM de
    Abalı marka yağ 139 TL idi.

• Hem spor yapmış oluruz.
    Dumbell niyetine marketten idire kaldıra eve geliriz.
    Kollarımızda kuvvetlernir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 6 Mart 2022; 16:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Bulunmuyor hocam zincir marketler getirmiyorlar ne yazık ki dolar yükseldiğinde 1 ay boş kaldı rafları unutmayın

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Saat 13.00 gibi millet kapıştı.

Buda az önce Metro Market.
    Millet kapıştı resmen 18 lik yağları 589 TL kırlangıç marka.

Gözümün önünde 15 palet 18 lik yağ bitti 10 dakikada. İnanamadım.

Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın

Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 6 Mart 2022; 16:40:7 >

• Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşınDRON AHMETyoutube
    Yağ yağ kuyrukları hayat pahalılığı Ukrayna Rusya ithalat ihracat 5 Li sonuç yağ kuyruğu marketleri atlamayalım onlarda az değiller bim A101 migros CarrefourSA bilmem ama bu işte iş var yağ kuyrukları emekli kira asgari ücret millet vekili yemeği 3 lira🤔🤔🤔
    https://www.youtube.com/shorts/3TCWNp7jEdU
  • Sanki ne oluyor... Millet harıl harıl yağ alıyor. Sanki açlıktan ölecek. 1.5 aylık yağ kaldı söyleminin ülkeyi getirdiği noktaya bak hayret ediyorum.

Bizim insanımız işte. Savaşa girecez dense marketlerde çöp bile kalmaz bizim ülkede. 10 yıllık erzak dizerler sabahtan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yemeklik alamadığımdan beni ilgilendirmeyen durum, hergün peynir ekmek yer hale geldik.

• The Alim kullanıcısına yanıt

Avrupalı kart garılar da TR' den çıtır liseli arıyordu zaten...

• Survivor izleye izleye kendilerini içinde buldular...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Evet arıyorlar. Ciddiyim. Fethiyeliyim ve Akdeniz Ege şeridini komple tavaf etmiş kişiyim. Almanlardan tut da Kanadalı beybilere kadar hatta Japon koniçivalar da gelip genç dinamik ve sert erkek arıyor. Bulan da 1 yıl kadar uzaktan konuşup sonra birlikte yaşamaya başlıyor. Genellikle bizim vatandaşlar gidiyor. Hanım köylü oluyorlar yani. Ama 1 sene sonra buraya gelirken altlarında son model BMW oluyor.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

evet öyle bir durum var.

Sicak fırsat gibi Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın  varsa 40 yaş tanidik tanişabilirim hocam Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Yakında mülteciler kendi ülkelerine geri döner. Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Bir ev kullanıcısı olarak bu ayçiçek yağını bir ben mi kullanmıyorum.
    1lt almıştık 2 ay evel hala var içinde
    Ama bizde kızartma yok. Yapmıyoruz. Arada kek filan ayda bir yaparsak o zaman lazım oluyor.

• 2 yıl önce 30 liradan 5 litrelik 14 adet çiçek yağı aldım. Şimdi fiyat takibi yapmıyorum Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Btc ye yatirim yapacagima yağa yatirim yapsaymisim😄millet isi cozmus geç kaldik😟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 7 Mart 2022; 13:23:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alierennet kullanıcısına yanıt

Son kullanma tarihlerini kontrol et bence...

Herkes de erkelere diyor da kızlar da koca bulsun. Erkek diye kestirip atmak olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.