Şimdi Ara

Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah 9 da dışarıya çıktım ve yerel marketleri dolaşmaya başladım ve muradıma erdim 155 liradan orkide buldum 2 tane yapıştır dım diğer marketler 200 den açılışı yapar olmuşlar iyi kara girdim.

Zincir marketler satmaz bu zamanda yerellere bir göz atın

Öğlen kola almak için tekrar gittim öğlen uyananlar avucunu yalamış kalmamış

Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Muhalefet -- 6 Mart 2022; 14:11:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıradan bir vatandaşın günlüğü :

Sabah gün ağırmadan ekmek kuyruğu

Kahvaltıdan sonra çiçekyağı kuyrugu

Öğleden sonra 3 harfli marketlerde ucuz gıda kovalamaca

Akşam pazardan çıkma sebze meyve toplama

Gece benzincide benzin kuyruğu

İstiklal marşı ve kapanış.

Yeminle National Geographics belgeseli tadında hayatlar yaşıyoruz....

.

Bira ve fıstığımı aldım ülkenin batışını izliyorum. Hep diyecem mustehak. Umarım daha beter olursunuz.

Buradan lisede okuyan kardeşlerimize tavsiyem.. Kaçın olm ülkeden. Dul mul Avrupalı kadın bulun bi şekilde atın kendinizi oradan. Yemin ederim Kasımdan beri ohhh dünya varmış yaa diyorum. Hiç üniversite okuyacam memur olacam diye de kasmayın. Bi kadın bulun olmadı erkek bulun lan nolacak.
  • Aksine yereller uçurmuş fiyatları toptancılar veya zincirlerde ucuz mal var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt

Zincirler de bulamazsınız getirmez onlar dolar yükseldiği zaman 1 ay rafları boş tutan yerlerden bahsediyoruz hayal görmeyin efendim

İnsaflı bir yerel market varsa ucuza verir 155 liradan yapıştırdım hiç bir taneden fazla alamazsın tepkisi de olmadı 2 tane yağ aldım çıktım 9 da gittim sabah

• yag sagliga zararli zaten yemeyinYağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Sabah bende 9 da a101 den aldım fiyatları güncelliyorlardı yetiştim kasadan raf fiyatından geçti. 24.95 den aldım litresini 29 olacak dedi banada.

• Sıradan bir vatandaşın günlüğü :

Sabah gün ağırmadan ekmek kuyruğu

Kahvaltıdan sonra çiçekyağı kuyrugu

Öğleden sonra 3 harfli marketlerde ucuz gıda kovalamaca

Akşam pazardan çıkma sebze meyve toplama

Gece benzincide benzin kuyruğu

İstiklal marşı ve kapanış.

Yeminle National Geographics belgeseli tadında hayatlar yaşıyoruz....

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 6 Mart 2022; 14:37:47 >
  • Mojidozirikato kullanıcısına yanıt

Tebrik ederim hocam lakin bütçeniz varsa o saatte 5 litre bulabilirdiniz uyguna benim gibi erken kalkan yol alır en içten tebriklerimi iletiyorum.

• ne güzel bardağa doldurup içesim geldi

• sabah erkenden kalkıp marketleri dolaşmak sağlığa faydalı, akit başlığı gibi Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Ülkece ekonomist olup çıkacağız böyle giderse.

• Ayçiçek yağına bu parayı vermektense bari 40 50 lira fazla verip naturel zeytinyağı alın.Hem sağlığa daha yararlı. Yağ için erken kalkın ve yerel marketleri dolaşın 

• Judoo kullanıcısına yanıt

Her yemekte zeytinyağ kullanılmaz hocam hepsinin yeri ayrı.

• Dar - Orta gelir grubunda pazar günü sabahı 8.30 da kalk 9 da marketler açılmadan çık, sırasıyla

a101 - bim indirimli ürün alımı genelde tavuk
    Yerel marketlerden sebze meyve
    Zincir marketlerden kaşar gibi süt ve sucuk gibi et ürünleri
    Gross ve toptancılardan zeytinyağı ayçiçek yağı gibi yüksek meblağlı ürünler
    Fırından ekmek almak ile bitiş

Hafta için getir, istegelsin trendyol hızlı market, hepsi express gün içi mesaisi.

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt

Hocam ayçiçek yağı %90 kızartmalarda kullanılıyor.Zeytinyağının yanma derecesi yüksek , rahatlıkla kızartma da yapılır. Bu olaylar tamamen sürü psikolojisi gibi duruyor.Ha ayçiçek yağının 250 lira olduğu yerde yarın zeytinyağı 350 lira olur oda ayrı bir konu.

• Şener Şen tarafından İstanbul'da bırakılan Bilo gibi oldu vatandaş.

Ne vaat ettiler , ne oldu ...

• ya kasmayın o kadar hala ekonominin süper olduğunu savunan vatandaş lar var ve hala Avrupa'nın Amerika'nın çok kötü olduğunu öyle ki en ucuz akaryakıtı verdiğini idda eden vekiller bakanlar devlet adamları var ... hükümet biz zam yapmadık diyor Allah ın günü zam geliyo ... o yüzden kasmayın alan memnun satan memnun... ne demişler tecavüz kaçınılmaz ise zevk almaya bakın......

• Bu ülkede gerçekten savaş çıksa millet bir birini yer. Covid ilk çıktığında marketleri boşalttı bu millet. Ölüyoruz sandılar. Hale bak.

• Aycicek yagindan nefret eden tek kisi ben miyim bu yag turu hayatımda hic olmasa hicbir sey degismez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memlekette ne çok ayçiçek yağı seven varmış. :D Yıllar oldu yemeyeli.

• yugams kullanıcısına yanıt

Bugün 65-70 yaşında sevdiğim bir akrabam , hep israf ediyorlar ekmekleri dedi.(Haklı mı haklı bir açıdan , üretmeden konformist bir millet olduk , herkes kral) , Dünde gittiğim bisikletçi , eskiden birşey alamazdık , sıkıysa kalemi at , bitene kadar kullanırdık , kızlarım birşey isteyecek diye korkardım dedi.Dipteki adamlarda durum bu ekmek 20 tl , yağ 300 tl , benzin 30 tl olmadan zor değişir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.