Şimdi Ara

YAC nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
59.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Düzenleme: nedense yorumumdaki Türkçe karakterler garip harflere dönü?mü?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megablaster -- 9 Mayıs 2014; 22:00:05 >
  • Kesinlikle sil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yac iznim olmadan baidu antivirus programımı sildi. Sadece antivirüs programını silmesi garip değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goedutr

İşte bu yüzden mac kullanıyorum

hocam merak etmeyin mac'a da geldi..
    edit:yokmuş sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 18 Mayıs 2014; 22:07:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

UC browser ,comodo dragon gibi tarayıcılar kullanmayın yazı garipleşiyoyor
  • program kendi kendine kurulan ilk kendini sevdirip pcnizden bilgi alır yani silmelisiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

quote:

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

• quote:

quote:

quote:

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

Bence de anlık bir sorundu sanırım.

• öğrenci evine baskına gelmiş anne edasıyla sistem bilgilerinde hiç hatırlamadığım şekilde 5 gün önce bilgisayarıma kurulmuş olduğunu söyleyen ancak bugün kendini aktif hale getirmiş ve ekrana anne hışmıyla karışık "olum bu ne dağınıklık bilgisayarında şu kadar çöp dosya bu kadar gereksiz işlem, kanepenin altında kirli çoraplar, dolapta da yaşam formuna geçmiş makarna tespit edildi" diyen program.

4 gün daha bu şekilde bilgisayarı koruyacakmış. ipne yandex browseri silmiş. o değil de gelen giden yandex'e sarıyor arkadaş bu ruslar bi iş çeviriyor ama du bakalım. 120 gb depoyu boşa vermediler galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kendi kendine kurulan programlardan hayır gelmez Silin gitsin

kendi kendine kurması demek sana hiçbirşey sormadan evine girip misafir olmak gibi birşey.
  • YAC kişisel verilerinizi çalan bir rogue softwaredir yani iş yapar gibi görünen ama aslında bir fake yazılım..
    Pc nize kurulduysa derhal bir antispy/antimalware programı ile taratın ve kaldırın..

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kendi kendine kurulan programlardan hayır gelmez Silin gitsin

kendi kendine kurması demek sana hiçbirşey sormadan evine girip misafir olmak gibi birşey.

Evime benden izinsiz giren adama misafir gözüyle bakılmaz.Onun adı hırsız olur.Hatta bir şey çalmadan çıktıysa şaşırırız girmesinde mutlaka bir amaç vardır

• Benim pc ye kendi kendine scanstack diye bi program kurulmuştu. spam reklamlar yeni sekmede sayfalar falan açıyordu onu kaldırmak için yac indirmek gerekiyor diye araştırdım indirdim ve sorunumu çözdü. ama ne kadar zararlı bi program onu bilmiyorum sadece işime yaradı onu biliyorum
  • Çok yararlı bir program ram'i boşaltır, virüsleri tespit edebilir(zayıf koruması vardır) pc'yi oldukça hızlandırır. Tavsiye ederim.
  • benim haberim olmadan hiç bir yazılım bilgisayarıma giremez :) kav workstations kullanıyorum ve yukarıda arkadaşın dediği gibi bişey kurarken dikkatli kurarım. gelişi güzel ileri ileri
    demem ve benim pc ye en son 3 yıl önce format attım hala ilk kurulmuş gibi sorunsuz.
  • Bir arkadaşın bilgisayarındaki ana sayfa Delta-hom diye baş belası bir siteye yönlendiriliyordu tüm uğraşlara rağmen başlangıç ekranını değiştiremedik. Sonra Bu delta hom belasını internette araştırırken yabancı bir sitede bu YAC (Yet Another Cleaner) programının önerildiğini gördüm. programı kurdum bilgisayara . Tarattıgımda pc de Nelerin sorunsuz nelerin sorunlu oldgunu gösteren bir ekran çıktı.
    Düzelt dediğimde sorunları düzeltti. Çöpleri sildi. İşimi hallettikten sonrada pc den kaldırdım tanmadıgım bir program olduğu için
  • Advabced system care nin yerine kullandigim bir programdir bana gore zararida yok heer bilgsayarimada kurdum gayetde iyi.

• YAC bazı hataları düzeltse de zararlı bir yazılımdır. Kullanmayınız...
  • yararlı görünsede bazı sitelere girmeyi engelliyor (güvenilir siteler)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.