Şimdi Ara

YABANCI TAKLİDİ YAPARAK İNTERNETTEN KIZ DÜŞÜRDÜK (SONUNDA BULUŞTUK) !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
4
Favori
9.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler bugün sizlere türk kızlarını nasıl trollediğimizi anlatıyorum.
    bu işe iki kişi giriştik. olaylar tamamen gerçektir. hiçbir kötü amaç olmadan sadece eğlenmek amacıyla yapılmıştır.

global chatleşme sitesinden yabancılarla konuşuyorduk. profilde türk olduğumuzu gördüklerinde cevap vermiyorlardı, sadece endonezyayılar, taylandlılar ve brezilyalılar dönüş yapıyordu. bu yüzden hesabımın ad soyad ve ülke bilgilerini değiştirdim .internetten moldovada en çok kullanılan isim soy isimlere baktım ve buna göre hesabı düzenledim. bir süre endonezyalılarla konuştuktan sonra, acaba türk kızlarına yazsam ne olur, ne tepki verirler diye düşündüm.

yazdığım ilk kızdan dönüş aldım.

Bir süre sonra skype tan konuşalım dedi (iyi ki whatsapp istemedi yoksa telefon kodundan türkiyede olduğumu anlardı :D) ve skype a geçtik.

kendisi ile aynı şehirde yaşıyorduk ama ben türiyede yaşamadığımı, doğduğumdan beri moldovada yaşadığımı söyledim. çok az türkçe bildiğimi sanıyordu.
    sadece babam türktü ve türkiyeye daha önce sadece 1 kere gelmiştim (olabildiğince sallıyorum :D)

biraz konuştuktan sonra -yaklaşık 1 hafta- istanbula geleceğimi ve büyük adada büyük annem ile beraber 1 hafta geçireceğimi söyledim. buluşabilir miyiz diye sordum.

ve buluşma teklif ediyorum.

İlk başta kendisi büyükadaya gelmek istedi büyükannem ile kaldığım için ama büyükadada evimiz olmadığından :D vazgeçirdim.

@Wepawet'le buluşacağımız semte gittik ve onları aradık (2 kişi gelecekler).

bir kafeye gittik ve hesabı da @Wepawet e kitledim :D buluşma sırasında ben hep ingilizce konuştum, @Wepawet ve kızlar türkçe konuştular. olayın burası çok zordu. masada türkçe konuşuluyor, her şeyi anlıyorsunuz ama anlamadığınızı sanıyorlar. komik bir şey oluyor gülemiyorsunuz. sizinle alakalı bir şeyler söylüyorlar ama tepki veremiyorsunuz, cevap veremiyorsunuz ve ayrıca @Wepawet kızlara hunharca yürüyor (özellikle benim ayarladığım kıza) ama ben sohbetten uzak kalıyorum çünkü çok az türkçe bildiğimi söylemiştim. Bir ara tuvalete gittim ve kahkahaya boğuldum :D

kızlar tekrar buluşalım dedi ve ayrılmadan önce son bir hatıra fotoğrafı çekildik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlieSelim -- 5 Aralık 2017; 23:51:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

Bu ingilizce ile türk olmadığını anlamayan kız hazırlığı geçemez zaten kötü demiyorum lakin çok mekanik.

Zaten ben ana dilimin ingilizce olmadığını söyledim. Şuan hazırlık okuyorum, bu ingilizce yetti onlar için :D Eğer buluşmada moldovaca konuş deselerdi biterdik o zaman :D
  • konu imza uyumu :DDDDDDDDDD
  • Tipinden falan da mı anlamadılar?
  • Csb
  • Türkçe bilipte anlamama taklidi nasıl oluyor? Ben istemsizce belli ederdim

Tabi gerçekse. Türk olduğunuda söyleyin bu arada
  • Bu ingilizce ile türk olmadığını anlamayan kız hazırlığı geçemez zaten kötü demiyorum lakin çok mekanik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Tipinden falan da mı anlamadılar?

kizlar bulusma gunu bize sizi nasil bulucaz dedi ben de hemen fotograf cekilip attim. kizlar beni moldovyali olan sandi (sarisin mavi gozluyum selim ise kumral) iste dedik yok andreinin babasi turk o yuzden boyle babasina cekmis falan. bir sıkıntı olmadı yani.
  • İfsa mode: ON

Site interpals

İfsa mode: OFF
  • e olum troll lemedin mi kızları kafede. az kafa bulsaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

Bu ingilizce ile türk olmadığını anlamayan kız hazırlığı geçemez zaten kötü demiyorum lakin çok mekanik.

Zaten ben ana dilimin ingilizce olmadığını söyledim. Şuan hazırlık okuyorum, bu ingilizce yetti onlar için :D Eğer buluşmada moldovaca konuş deselerdi biterdik o zaman :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

e olum troll lemedin mi kızları kafede. az kafa bulsaydınız.

Hocam aslında amaç oydu ama kızlar çok masum davrandı ve wepapet çağırdığım kızı beğendi ona yürüdü. O yüzden zorlamadık.
  • YABANCI TAKLİDİ YAPARAK İNTERNETTEN KIZ DÜŞÜRDÜK (SONUNDA BULUŞTUK) !!
    bana bi kiz yazsa ben de duserim baska ulke vatandasligi soz konusu
    buram buram refah kokusu... dusunsenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

bana bi kiz yazsa ben de duserim baska ulke vatandasligi soz konusu
    buram buram refah kokusu... dusunsenize

moldova ve ferahlık yanyana gelemeyecek iki kelime galiba :D

• acikcasi icerik olarak gormemistir kimse En azindan kediyi canice katletmiyorlardir. Minibusten kizi zorla indirip tecavuz etmiyolardir. En azindan hersey bu kadar acikken koyun gibi izleyen halki yoktur. Daha neler yazariz da .. neyse
  • Olum ne şeytanî ruhlarınız varmış ya la!

Tebrikler bayağı profesyonelce hareket etmişsiniz.
  • Bu kesin yaşanmıştır
  • Şunlara kafa yoracağınıza gelin el birliğiyle fizik tartışalım, kimya problemleri çözelim.
  • Elinize saglik HAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Kizlara en son biz turkuz filan deyip gitseydiniz keske
  • quote:

Orijinalden alıntı: CulvertonSmith

Elinize saglik HAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Kizlara en son biz turkuz filan deyip gitseydiniz keske

hocam eğer çaksalardı mevzuyu (efsane rol kestik bence buna imkan yoktu :D) en son sosyal deney yaptık ehehe falan deyip tüymeyi düşünüyorduk ama baktık kızlar bir daha ne zaman buluşuyoruz dedi dedik okey o zaman devam :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 5 Aralık 2017; 21:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Olum ne şeytanî ruhlarınız varmış ya la!

Tebrikler bayağı profesyonelce hareket etmişsiniz.

hocam işin makarasındayız kimseye zararımız yok güzel muhabbet çevirdik güldük eğlendik hatta kızlara çay ısmarladım :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.