Şimdi Ara

Yabancı Sınırlaması hem türk futnbolunu hem de akp yi bitirecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktan da çok ne anlaşılıyor ne demek istediğim. şimdi bana burda siyaset yapma demeyin siyaseti ben yapmıyorum futbolun en küçük birimine bile siyaseti karıştıran şuanki iktidar. futbolu bir zevk, eğlence aracı olarak görmeyip rant sağlama para kazanma ve oy toplama yeri olarak görüyorlar ve şuan yapacakları yabancı sınırlaması hamlesi her ne kadar taraftarın %95 i istemese de, futboldan anlayan vizyon sahibi bütün futbol adamları karşı çıksada sırf siyasilerin ve yerli menajerlerin çıkarları uğruna getirilecek ve biz yine 2 yıl önceki zevksiz berbat futbola maruz kalacağız. tabi izlememek bizim elimizde.

taraftarlar olarak bizim yapacağımız o kadar emekle yaptıkları stadları boş bırakmak, beinsports dekoderi(eski adıyla ligtv) almayarak olanları da iade ederek yayıncı kuruluşu zarara uğratmak bu sayede kaybedecekleri sponsorlarla büyük bir maddi zarara uğrayacaklar ve son olarak da akp ye futbol zevkimize müdahale ettiği için oy vermemek. bunları yapmak taraftar olarak koyabileceğimiz en net tepkilerdir. hangi takımı tutyorsak tutalım bunları yapmak zorundayız.

• Ybancı futbolcu muhabbeti ile iktidar bitecekse zaten bitsin. Futbolu bu kadar önemsemeyin. Daha önemli şeyler var. Sevdiklerinize zaman ayırın, işinize, eğitiminize odaklanın. Futbol ise sadece arada bir hobi, eğlence olarak kalsın.
  • Biri cam filmi hükümeti bitirecek der, öteki yabancı sınırı der, kimisi benzim zammı der.. Ülkecek kafayı yedik.

Dışarı çıkın bakın millet 5 tl ucuza et-kıyma alma derdinde, evine ekmek götürme derdinde, iş bulma derdinde.. Keşke ülkenin tek sorunu yabancı futbolcular olsa.
  • Futbol bizim ülkeyi bitirmiş zaten :) Uyku ilacımız gibi, hayatımızın odağına öyle bir almışız ki adamların kazandığı milyonların bile avukatlığı yapar hale gelmişiz :)

Üstteki yorumlara katılıyorum, tartışın konuşun sevin takip edin ama bu kadar önemli hale getirmeyin...
  • Aksener serbest birakacakmis. O gelince saha kalkariz. Problem yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şu yorumları görükçe delirmemek elde değil.

İnsanların mutlu olması için arada eğleneceği zevk alacağı şeyleri takip etmesi gerekir. Bu futbol olur, sinema olur, kayak yapmak olur vs vs.

Adamlar futbol zevkimizi elimizden alıyorlar, git sarıl sev falan filan takmayın bunları demişler birde .

Yahu hayat sadece çalışmak, ev geçindirmek, çocuk sahibi olmak değil. Hayattan zevk alınacak noktalar var birde. Ne kadar da kolay kabulleniyorsunuz herşeyi.

Yok ya harbiden çok şeyi hakediyoruz biz. Nasıl bu kadar kör olmanızı sağladılar, anlamıyorum.

Amacım akp kötülemek değil. Bu kör insanları yadırgıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

Valla şu yorumları görükçe delirmemek elde değil.

İnsanların mutlu olması için arada eğleneceği zevk alacağı şeyleri takip etmesi gerekir. Bu futbol olur, sinema olur, kayak yapmak olur vs vs.

Adamlar futbol zevkimizi elimizden alıyorlar, git sarıl sev falan filan takmayın bunları demişler birde .

Yahu hayat sadece çalışmak, ev geçindirmek, çocuk sahibi olmak değil. Hayattan zevk alınacak noktalar var birde. Ne kadar da kolay kabulleniyorsunuz herşeyi.

Yok ya harbiden çok şeyi hakediyoruz biz. Nasıl bu kadar kör olmanızı sağladılar, anlamıyorum.

Amacım akp kötülemek değil. Bu kör insanları yadırgıyorum.

Adam da zevk al ama takma diyor zaten, sen dönüp dolaşım adamı destekliyor sonra körler diyorsun.

Oyuncu sonuna kadar haklı, bir şeylerden zevk alın ama asla aşırı olmasın, aşık olun köpeği olmayın, fanatik olun holigan olmayın, parti tutun biat etmeyin, bunlar böyle gider, ama gelip burda "ya ne ya bunları yapmadan nası yaşıcaz hı hı" yaparsanız sistemin kölesi olmuş oluyor dediği gibi uyutulmuş birey oluyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.