Şimdi Ara

Yabancı Sınırı Algısı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray 2. olduktan sonra neden kimsede ses yok ? Spor yorumucusu, teknik direktörü, sanatçısı hatta siyasetçisi bile fikrini beyan ederken ne oldu da herkes birden bire sustu? Yaratılmak istenen algı neydi?

Galatasaray taraftarı sosyal medyada kolayca gündem yaratabiliyor iken yazılı basında bu kadar zayıf kalması asıl tartışılması gereken konudur.

Ekmeğini Galatasaray düşmanlığından kazanan, direktifle yönetilen kiralık kalemlere gereken tepki verilmelidir.

• Evet 2.olunca sustular hıhı boyle kandirin siz kendinizi. Basimizda bu adamlar oldugu surece basariyi unutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Medyada inanılmaz bir Galatasaray düşmanlığı var. Ve maalesef sahipsiz bu takım dursun gibi vasıfsız biri var başımızda iş taraftara düşüyor.

• Türkiye'de en fazla taraftarı bulunan hatta sadece Türkiye'de değil dünyada en fazla tanınan takımımız olan G.saray'a nasıl düşman olabiliyor bu medya anlamakta güçlük çekiyorum. Dertleri nedir bizle. Aziz Yıldırım gibi antipatik bir başkanımız olsa hadi neyse olabilir diyeceğim ama Dursun kendi halinde karizmatik bir adam.
    Yabancı sınırı açısından söylemiyorum bunu medyanın derdi nedir G.saray ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

11 yabancı oynatıp 1. Gidersen fener medyasıda algı yapar
    Medyanın fenerin elinde olduğunu yeni mi ankadınız direk azizden talimat alır bunlar
    Bana 1 tane düzgün , beyinli fenerli yorumcu gösterin .... 1 tane adam gibi biri çıkmaz mı bu camiadan hepsi mi anguz...

Şöyle alıntı dursun da efendileri görsün herkes.

Bu arada hayatı bir takıma takmış adamlar azıcık forumda çıksın, işiniz gücünüz şu şu şöyle bu bu böyle, tek derdi fenerbahçe, gs, bjk adamların, şu yazıya bak.
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    fbyi kısaltmadan yazınca tarafsız mı oldun bir takıma takmamış olsan galatasaray ve beşiktaş yazardın
    spor bölümünde ne işin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 5 Aralık 2017; 16:5:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

fbyi kısaltmadan yazınca tarafsız mı oldun bir takıma takmamış olsan galatasaray ve beşiktaş yazardın
    spor bölümünde ne işin var.

Canlı örneği olduğu için vurgulamak istedim, diğerleri ise şuan konu içinde değil.

Spor bölümünde herkes fanatik mi olmak zorunda? Ben forum dışı hiç konuşmam, çevremde de fanatik biri yok zaten, haliyle iki muhabbet yapmak için buraya girerim. Ancak bu muhabbet kin kusmak değil, he derbi olur yenen taraf eğlenir ayrı, kimseyi şikayet etmem öyle sebeplerden, ancak durduk yere kin kusanları anlayamıyorum, ne geçti eline şimdi feneri kötüleyince yani?

• siyasiler bile açıklama yaptı şimdi herkesin sesi kesildi. tekrar başarılı oldugumuzda haberlere çıkınca konuyu yukarıya tasıyacagım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun düşmanlıkla bir alakası falan yok, biz de zamanında yerlilere yatırım yapmışken, gittiler yabancı sınırını kaldırdılar. Kendi başarısızlıklarını örtmek için sınır tanımadan her şeyi yapıyorlar.
  • Bu lig için fazlayız. Çünkü UEFA kupamız var ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.