Şimdi Ara

yabancı öğrencilerin pek parlak olmamaları ama çok çalışkan olmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dikkatimi çeken durumdur. iq seviyeleri çok dikkat çekici durmuyor ama derslere karşı büyük bir aşk besliyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben de farkettim fizik mat falan baya yüksek alıyorlar birisiyle konuşmuştum afganistanda tıp okuyorken buraya gelmis ceng okuyor.keşke gelen mülteciler hep bu tarz insanlar olsa

• idk Emin değilim.

Yabancı öğrenciler var, görüyorum ama çok bir iletişimim olmadı ki olsa güzel olur.

"Boş" değiller onu söyleyebilirim.

• Yabancilar salak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    aynen hocam boş değiller kızın biri 5 yıllık gamedev çıktı gameawards'un bi paylaşımında ismi falan vardı

• Hocam dilden dolayı olabilir. Sonuçta sizde onlarda anadilinizin dışında iletişim kuruyorsunuz.

• olabilir hocam

• He ya bu çok farkettiriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizim okuldaki suriyeli afganlar deli dehşet ders calisiyor

• harbiden öyle ha bunu okuyunca fark ettim

• bence yös kaldirilmali benim usa vatandasi arkadasim sınavda say 1k yapmasaydı top tıplardan birine girecekti yös ile

• Türkiye'de 2 seneden fazla okumuş kişinin YÖS hakkı olmasın en azından. Tüm hayatı Türkiye'de geçen, Türk eğitim sistemi dışına hiç çıkmamış kişilerin kağıt üzerinde başka vatandaşlığı var diye farklı sınavla üniversiteye girebilmeleri ciddi haksızlık ve bu istismara karşı önlem almamak da ahmaklıktır.

• YÖS evet haksız bir sistem ancak kimse harç ücretlerinden bahsetmiyor 80 soruluk bir sınavda yine yüksek yapmanız lazım tıp diş için üstelik harç ücretleri de senelik yüksek iyi okullarda.

• tehlikeli olabilir hocam sicil bakımından uzak durmanızda fayda görüyorum

• BirZemanHatası kullanıcısına yanıt
    oldukça dogru bir tespit, hocamız itü ceng etiketini kullanarak beykent ve bilgiden AVLANABİLİR...

kendisine yol göstereceğim

• bizim yurtta da varlar cidden hele arap olanlar çok kotu hareketlerı ıstanbul arap dolu cok kotu

• Benim gözlemlerime göre, Orta Asya taraflarından veya İran'dan gelenler çalışkan ve daha efendi oluyorlar. Arap ülkelerinden gelenlerin çoğu gürültücü, saygısız, kural tanımaz, tembel, kopyaya hileye hurdaya bulaşan ve temeli kötü oluyor.

Sonuçta genele bakarsanız Türk öğrenciler daha akıllı ve başarılı oluyor. Belki sınav sisteminde çürükler elendiği için böyle bir tablo var, ama daha az çalışan Türk öğrenci yabancıdan daha başarılı oluyor bildiğiniz.

• yol gösterin hocam ışığınıza ihtiyacım var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.