Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yabancı Dizi Sitesine Nasıl Belirli Bir Kitleye Ulaştırırım[YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
424
Cevap
8
Favori
6.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yabancı Dizi Sitesine Nasıl Belirli Bir Kitleye Ulaştırırım[YARDIM]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZomBie

Site güzel. Person of Interest izleyebileceğim güzel bir site arıyordum bir video denedim güzel göründü. 720pe taşımanız güzel olur. Ancak 720p'e taşıdığınızda 360p hala aktif olacak mı? Çünkü bazen internetten bir şey indirirken dizi izlemek istediğimde 360p ile izleme imkanı da olmalı diye düşünüyorum.

Site tasarımı ile ilgili söyleyebileceğim şey şu: Şimdi sitenizde mesela PoI 1.Sezon 23. Bölüm açtım denemek için. Alt tarafta 1.Sezon, 2.Sezon diye butonlar var. Bu çok güzel kaç sezon olduğunu her an görebilmemiz güzel. Ancak bunun altına da o an hangi sezonu izliyorsam (1.sezonu izliyorum) o sezondaki diğer bölümlerde sırayla alt alta dizilse. İlla yanında görsel falan olmasına gerek yok. Düzgün okunabilir bir yazı ile diğer bölümlere link olması yeterli.
    Böylece kısa sürede bir sonraki bölüme geçiş yapılabilir.

Kısa süre içerisinde Smallville'i de eklemenizi umuyorum. Ayrıca dizileri eklerken lütfen dizi intro öncesi gösterimi es geçmeyin. Özellikle Smallville'de dikkat ediyorum. Bir çok site es geçmiş. Başta ne olay olduğu hakkında bir fikrimiz olmayınca sıkıntı oluyor. Benim size önerilerim bunlar teşekkürler.

Hocam değerli önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle.720p varken 360p,480p hatta 240p(bir arkadaşın isteği üzerine yapmayı planlıyoruz.) olacaktır.
    |
    |

• Yüzbaşı
    863 Mesaj
    Güzel reklam, gerçekten.
    |
    |
    Bir kere saçma sapan reklamlar kesinlikle olmasın sitenin ismi akılda kalıcı ve kısa olsun kalite ayarlanabilir olsun 720p şart part part ve tek part seçenekleri olsun gerçi dizimag gibi bir rakip varken aslında biraz zor senin iş çünkü dediğim her şey o sitede de mesela tartışma konuları forum falan olsun diyeceğim ama o da var orada yine de domain kolaysa tutulabilir

bir de mesela american horror story dizimagda yok kolay da bulunmuyor. onu da eklerseniz izleyici kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölmekten Güldüm -- 16 Aralık 2012; 17:39:03 >

2010 - 2011' in Temiz Şampiyonu
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Bir kere saçma sapan reklamlar kesinlikle olmasın sitenin ismi akılda kalıcı ve kısa olsun kalite ayarlanabilir olsun 720p şart part part ve tek part seçenekleri olsun gerçi dizimag gibi bir rakip varken aslında biraz zor senin iş çünkü dediğim her şey o sitede de mesela tartışma konuları forum falan olsun diyeceğim ama o da var orada yine de domain kolaysa tutulabilir

Hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Öncelikle amacımız buradaki arkadaşların görüşleri sayesinde gerekli eksiklikleri gidererek daha iyi bir site olma yolunda gitmek.Dizimag olayına da gelınce onlarında bir çok eksiklikleri var örneğin videoya ortadan başlayamıyorsun biz onların eksikliklerini kendi sitemizde yapmayarak daha fazla izleyici oluşturmak istiyoruz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ölmekten Güldüm

breaking badi buradan takip edeyim bari bir desteğimiz olsun

bir de mesela american horror story dizimagda yok kolay da bulunmuyor. onu da eklerseniz izleyici kazanırsınız

Teşekkürler hocam.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: percy_percy

Pm Atarmısın Dostum ?

Pm yollandı hocam.
    |
    |
    |
    |
    Pm at kardeşim.Bence ana mesaja eklesen olur site linkini.Ban yemezsin diye biliyorum.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

yutuba yükleyince sorun çıkmaz mı ilerde? silinme falan ? copyright problemleri oluyormuş sanırım.

Hocam videolar Youtubenın değil sadece Youtuube video playerı kullanıyoruz.

Orijinalden alıntı: Freedom`

quote:

yutuba yükleyince sorun çıkmaz mı ilerde? silinme falan ? copyright problemleri oluyormuş sanırım.

he peki :) arayüz aynı olunca öyle zannnettim :)
    ayrıca site tasarımı hoş, başarılar :)

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

quote:

he peki :) arayüz aynı olunca öyle zannnettim :)
    ayrıca site tasarımı hoş, başarılar :)

Saolun hocam.
    |
    |

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Bu arada sizden kişisel bir isteğim olucak ayıptır söylemesi birisi bana pmden şahanın mikrofonlu gifini atabilir mi ?
    |
    |

Dizi kaliteleri 480 720 p olucak çok tutulan diziler ya da sezon finali yapan diziler 1080p olucak

Yabancı sitelerde (9gag 4chan gibi) bazı dizilerden karakterleri tanıtıyorlar ve güzel malzeme çıkıyor o karakterlerin dizilerini koymaya özen göster mesela futurama th it crowd scrubs vs.

Dizilerde çalan şarkıları yazarsanız birde güzel olur

Varmı bilmyorum dizi olarak ; teenwolf , prison break , game of thrones , vampire diaries tutulan diziler arasında.. şuan kendi izlesiğim dizi flash forward. Eğer varsa sitenizden izlemeye devam edebilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    &#119997;&#119890;&#119992;&#120006;&#119998;&#119998;&#120013;&#120015;
  • Teğmen
    172 Mesaj
    PM
    |
    |
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,330
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.