Şimdi Ara

Yabancı Dizi Sitesine Nasıl Belirli Bir Kitleye Ulaştırırım[YARDIM] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
7
Favori
7.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Freedom`

quote:

Orijinalden alıntı: Repsac1907

İmdb top10film listeside ekliyebilirsin aslinda ilgi çeker bence, yada matrix yuzuklerin efendisi gibi serilerde ekleyebilirsin

Hocam bu siteyi tam anlamıyla bitirdikten sonra yerli dizi,film ve müzik sitesi açmayı düşünüyoruz.Tavsiyeniz için teşekkürler.

Hocam ben bu web işlerinden anlamam ama bir kitleye nasıl ulaştırabilirim diye sorarsan emek vererek ve kafa yorarak diyebilirim.Emeksiz bir işin karşılığı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm alabilir miyim!!! (soru gibi görünebilir ama aslında değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anemi67

quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

quote:

Orijinalden alıntı: Repsac1907

İmdb top10film listeside ekliyebilirsin aslinda ilgi çeker bence, yada matrix yuzuklerin efendisi gibi serilerde ekleyebilirsin

Hocam bu siteyi tam anlamıyla bitirdikten sonra yerli dizi,film ve müzik sitesi açmayı düşünüyoruz.Tavsiyeniz için teşekkürler.

Hocam ben bu web işlerinden anlamam ama bir kitleye nasıl ulaştırabilirim diye sorarsan emek vererek ve kafa yorarak diyebilirim.Emeksiz bir işin karşılığı olmaz.

Hocam gerçekten çok doğru söylüyorsunuz.Ekip olarak baya uğraşıyoruz,umarım uğraşlarımızın karşılığını alırız.

• Siteyi görmeden konuşuyorum ama çoğu dizi sitesini genneleyerek şöyle diyeyim kesinlikle görüntüyü baltalayacak şu saçma sapan reklamları kullanmayın + olarak dediğin ortamın oluşması için ufak bir forum yada chat room tarzı birşey kullanabilirsin belirli bir kitle olur en azından.Ve hertürlü diziyi yüklemek yerine daha çok tutulmuş ve istek almış dizleri yükleyin boşuna sistemde yer kaplamasın.
  • Site güzel.
    Sadece Amerika dizileriyle sınırlı kalmayın ama
    Birde Suits dizisini öneririm. Hiçbir sitede alternatifi yok, hepside aynı video'yu yüklemiş sitelerine video patlasa hepsi uçar. Böyle dizileri upload edin sonrada diğerlerinin videolarını sunucularına ihbar edin Telif hakkından kaldırtın.
  • Arkadaşlar gerekli pmleri gönderdim.Uyumam lazım siteye erişmek isteyen arkadaşlar profilimin altındaki facebook butonuna tıklayıp facebook sayfamıza gelip sitey ulaşabilirler.Mobillere ise yarın sabah pmlerini cevaplarım.Herkese iyi akşamlar.
  • Pm Atarmısın Dostum ?
  • pm alayım destek
  • Pm

• Tüm Pmler yollandı arkadaşlar,desteğiniz için teşekkürler.
  • PM alayim

• pm alayım ben de. bakalım bi karşılaştıralım dizimag ile
  • PMler gönderildi hocam.Özelden yada buradan yorum yaparsanız sevinirim.
  • Siteniz gerçekten kaliteli olmuş.Dh konudışı senin yanında.
  • pm yolla hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: more34

Siteniz gerçekten kaliteli olmuş.Dh konudışı senin yanında.

Teşekkür ederim hocam.Sağ olsun Dh konudışı destek olmaya devam ediyor.
  • Bende bir pm alayım
  • Arkadaşlar öncelikle belli bir kitleye ulaştık yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederiz.Son zamanlarda fazla dizi ekleyemedik tek sıkıntımız bu ama bunu da zamanla halledeceğiz.

İyi geceler.
  • pm alıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustercyl

pm alıyım

Pm yollandı hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.