Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YA OLMUYO İSTE OLMUYOOO!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> YA OLMUYO İSTE OLMUYOOO!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10 Mesaj
    ya allah rızası icin yardım etsin biri..bende k700i var bilgisayara usb kablosuyla baglıyorm..soora da indirğim oyun atıyorm ama acılmıyoo telde sadece yolla tası fln yazıyo...uzantısını degistir fln demislerdi yaptım tele attım yine aynı yoxa benim kabloda mı bi aciyiplik var onu anlayamadım..şuna bi el atın nolur ya...

|
    |
    |
  • Yarbay
    4388 Mesaj
    telefon desteklemiyo olmas1n ...
    |
    |
    hocam indirdiğin oyunu eğer diğer klasörünün içerisine atıyorsa o oyunu desteklemediğini gösterir bilgisayardan oyun indirirken jar formatıyla indirirsen hiç bir sorun çıkacağını sanmıyorum kolay gelsin...
    |
    |
    Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Shady

Teknik Yardıma aç Topcini

|
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.