Şimdi Ara

YA EYUPĞĞ HOCAM YETER ARTIK YA NASİHAT VERME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw seni hoca bildik nasihat veriyorsa bir bildiği vardık dedik bizi fosforculara rezil etmez dedik sen bizi elaleme KEPAZE ettin

AMA YETER ARTIK YAW BİR SORU YORUMUN YARISI NASİHAT

NASİHAT VERME ARTIK DERS ANLAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 1 Aralık 2022; 10:20:4 >

• Yorumlarda hocaları öyle bi şişiriyorlar ki. Adam matematik anlatıyor adama peygambermiş gibi davranıyorlar. Hocaların da arka tarafı kalkıyor maalesef.

Eyüp hoca kendini aydın gören biri zaten, nasihat vermeler, boğazda villam olsun yaw demeler, soru çözmeden önce kitap okumalar falan. Daha da artarak gider malesef kitlesi yüzünden.

Fosforcu kitlesinin bir kurbanı daha
  • adam sanki sana çalışıyo osurukçu seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 30 Kasım 2022; 19:17:32 >
  • keske eyup b bana nasihat verse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo hocam bayadır seni görmüyordum

• YA EYUPĞĞ  HOCAM YETER ARTIK YA NASİHAT VERME

bir tüccarın her zaman ben mutsuzum diyen bir oğlu varmış. tüccar mutluluğun sırrını öğrenmesi için oğlunu zamanın en bilge kişisinin yanına yollamış. delikanlı o bilge kişiye ulaşmak için çölde kırk gün yürüdükten sonra bir tepenin üzerinde bilgenin sarayını görmüş. muaazam bir saraymış. hemen oraya tırmanmış ve bilge ile görüşmek istediğini söylemiş. bilge ile görüşmeyi beklerken salonda hummalı bir hareketlilik varmış. salon çok kalabalık bir tarafta orkestra ezgiler çalarken, insanlar kendi aralarında sohbet etmekte ve bilge kişiyle görüşmek için sırasını beklemekte. görüşme sırası kendine gelince delikanlı bilgeye mutluluğun sırrını sormuş. bilge şu an anda sana bunu öğretmeye zamanım yok, sen şimdi çık sarayı dolaş gez etrafa bak iki saat sonra gel deyip çocuğun eline bir kaşık tutuşturmuş ve içine iki damla yağ damlatmış: sarayda dolaşırken bu kaşığı elinde tutacak ve yağı dökmeyeceksin...; demiş. delikanlı sarayın merdivenlerini inip çıkarak sarayın içini dışını bir güzel gezmiş, ama gözünü elindeki kaşıktan hiç ayırmıyor, yağın dökülmemesi için çok dikkat ediyormuş. iki saat sonra bilgenin yanına gelmiş. bilge: sarayı gezdin mi deyince, genç: evet gezdim çok büyükmüş demiş. bilge: peki salondaki acem halılarını gördün mü, duvardaki tabloları, bahçıvanımın on yılda emek çekerek meydana getirdiği o güzel bahçeyi, rengarenk çiçekleri gördün mü ve kütüphanede kitapları? sorular karşısında delikanlı hiçbir şey görmediğini itiraf etmiş. çünkü bilgenin verdiği yağı dökmemek için çabaladığından başka bir şeye dikkat edemediğini söylemiş. bilge öyle ise tekrar çık çevrendeki harikaları iyice tanı oturduğu evi tanıyamayan mutluluğun sırrını öğrenemez demiş. delikanlı kaşığı tekrar eline alarak sarayı gezmeye çıkmış bu sefer her şeyi inceden inceye görüp bahçeyi çiçekleri duvardaki tabloları bütün sanat eserlerini büyük bir zevk ve heyecan ile incelemiş. bilgenin yanına dönünce gördüklerini ayrıntıları ile anlatmış. bilge: peki sana emanet ettiğim iki damla yağ nerede diye sormuş. kaşığa bakan delikanlı kaşıktaki yağın dökülmüş olduğunu görmüş. bilge: işte oğlum dünyanın bütün harikalarını görerek mutluluğun sırrını öğrenebilirsin, ancak kaşıktaki yağı unutarak...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yorumlarda hocaları öyle bi şişiriyorlar ki. Adam matematik anlatıyor adama peygambermiş gibi davranıyorlar. Hocaların da arka tarafı kalkıyor maalesef.

Eyüp hoca kendini aydın gören biri zaten, nasihat vermeler, boğazda villam olsun yaw demeler, soru çözmeden önce kitap okumalar falan. Daha da artarak gider malesef kitlesi yüzünden.

Fosforcu kitlesinin bir kurbanı daha

• Eyüp hoca nasihat veriyor, Tunç Kurt rehberlik yapıyor, Rehber Matematik tebrikler efendim sazanlandınız, Matematiğingüleryüzü konularla kavga ediyor, İlyas hoca soruları patates ediyor, Mert hoca şarkı söylüyor, Mikail hoca ise sadece ders anlatıyor.YA EYUPĞĞ  HOCAM YETER ARTIK YA NASİHAT VERME 

• cappy34 C kullanıcısına yanıt
    GOAT

• Zebani var mı

• onu bunu bilmem ben bıyıklı mat dinlerim arkadaş

• Ephuz kullanıcısına yanıt

YA EYUPĞĞ  HOCAM YETER ARTIK YA NASİHAT VERME 

O da hafiften bozuyor hocam

• Merhaba ben bir öğretmenim sadece. Ve geçimimi sqğlamak için günde 14 saat çalışıyorum yeri geliyor. Zannettiğiniz gibi bir popülee yaşamım da yok. Youtube benim düZgünce işimi yaptığım gerçek niyetimin faydalı olmak oldığu bir mecra oldu. 3d soru bankalarını çözünce daha da duyulur oldum ve bugünlere geldim. Abone sayım yaptığım işe göre çok az. Üstelşk youtubedan bir gelirim de yok öyle. Henüz maddi anlamda faydasını göremedim. Belki size tavrım acayip geliyordur belki beni gıcık bulıyorsunuzdur ama ben olmadığım biri gbi davranıp ne hayal satıyorum ne de şov yapıyorum. Niyeti geeçekten matematikte iyi yapmak olanlara faydalı olmak için ders anlatıyorum. Kbu zamana ladar bir tl reklam parası almadım. Kitap tavsiyelerimin hepsi kendi beğendiklerim. Herhangi bir sponsorum yok. Bu mecranın alavere dalavwrelerini bilmediğim için faydadan çok zaradrını gördüm. Sizin böyle başlıklar açmanız beni daha da zor durumda bırakıyor. Bırakın düZgünce işimi yapayım. Forumda eskiden hakkımda 2 3 başlık açılırdı. Muhtemelen benim nasıl ömem verdiğimi anlayan 2 3 kişiydi ve yorumlarını bırakıyorlardı. Ama şimdi siz böyle yaparak emeğimi değersizleştiriyorsunuz hiç hakkınız olmadğı halde. Lütfen artık böyle saöma sapan başlıklar açmayı bırakın. Beni antipatikleştirinxe eliniZe ne geçiyor anlamadım. Yıutubeda abone sayım zaten yüksek değil diğer hocalara göre. Ön yargısız videolarımı izleseniz gerçekten çok sağlam matematik anlattığımı görğrsünüz. Emeğimin hakkına böyle dalga geçerek girilmesç beni derinden üzüyor. Ayıp etmeyin artık.

• yok hocam eyüpb duygusalköpekbalığına yazmıştı geçen sene

• Ahahhahahahah bunu yazdığında çıldırmıştım baştan aşağı kolpa

Bi de 3D den neredeyse hiç para kazanmadığını söylüyordu.

Adamın hater ı olcam iyice, 11.sınıfta çok severdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamseyBolton -- 30 Kasım 2022; 21:7:43 >
  • cappy34 C kullanıcısına yanıt
    Tek gerçek sadece matematik anlatan ve anlatmaya odaklanan Mikail kral

• Atölye mat

Kusursuz ve ucretsiz. Underrated kelimesinin karsiligu

• Bir ara yorumlarda konuşurken kirada zar zor geçiniyorum demişti bana , hangi konut türünde kalıyor bilmiyorum ama büyük bir yayının soru çözümünü yapıp + kitap basıp + YouTubeden reklam alıp ve özel ders veripte kirayı zor yetiştirmek... Bilemedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.