Şimdi Ara

Ya CHAR ne demek??Lütfen biri bana açıklasın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
17.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkes Char diyip duruyo ben oyuna daha yeni başladım.yani dün başladım aslında lvl12 yim bi çok monster kesiyorum ama dier insanlara saldıramiyorum.Cannot pk at your level yazıo.PK ne ya posta kodumu benim bildiğim pk posta kutusudur:D neysekaç lvl den sona adam kesebileceğiz ve pk dediği şey ceza falan mı.Char ne demek onu da açıklarsanız çok memmun olacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastandBuLL -- 8 Eylül 2006; 11:31:38 >

• Kardeşim Üst Konulara Bak Orda Hepsi Yazıyo Öğreneceğin Çok Şey Var Daha

Tabi Üst Konulara Nerden Bakıldığını Biliyosan
  • char characterin kısaltmasıdır senın oyunda yönettiin adam char yani charakter
    pk ise player killing yani oyuncularla dövüşmek 20 lvl den sonra ancak pk yapabilirsin ok_
  • saol dysentery çok saolasın şimdi bişeler anlamaya başladım.ben oyunda quest yapıorum bu questler hiç bitmicek galba neyse bi sorum daha war :D:D yaw millet ticaret yapio hırsızlık falan bu gibi meslekleri nası ediniolar? nerden seçecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayserili_kral_turk

Kardeşim Üst Konulara Bak Orda Hepsi Yazıyo Öğreneceğin Çok Şey Var Daha

Tabi Üst Konulara Nerden Bakıldığını Biliyosan

ıyy sizin gibilerdende bıktım haa herşeye yok üst konulara bak yok ara diyosunuz sizlerde yeni türediniz...

sorunun cevabına gelirse char: oynadığın karakter bazıları çar da der
  • Kardesim sen char ne demek mi dedin ? Abi sen kendini bi cöp kutusunun yanından giderken at ya yasama yani bu zamana kadar char ne demek oldugunu bilmiyormusun ? Char = karakter yani oyundaki adamın daha acık sölemez heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KnuCKleS-

Kardesim sen char ne demek mi dedin ? Abi sen kendini bi cöp kutusunun yanından giderken at ya yasama yani bu zamana kadar char ne demek oldugunu bilmiyormusun ? Char = karakter yani oyundaki adamın daha acık sölemez heralde

laflarına dikkat et adam bilmeyebilir! bende eskiden bilmiyordum buradan öğrendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EastandBuLL

saol dysentery çok saolasın şimdi bişeler anlamaya başladım.ben oyunda quest yapıorum bu questler hiç bitmicek galba neyse bi sorum daha war :D:D yaw millet ticaret yapio hırsızlık falan bu gibi meslekleri nası ediniolar? nerden seçecez

Quest'leri yapmaya devam et. 40 level'a kadar çok exp (experience; senin mob keserken aldığın puan) alırsın quest'lerden ve çok güzel hediyeleri var. Meslek konusuna gelince; oyun baya değişikliğe uğradı meslek bakımından. Şimdilik bulaşma. Zaten 20 level'den sonra onlar da...
  • iyi hortlamış
  • Hiç dikkatimi çekmedi tarih şimdi görüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.