Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 135 kg icin hangi modeli incelemem gerekirir?

bel agrilari olan biriyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Omega modelini almaya karar verdim, ofisel sitesine üye oldum falan, site çöktü. Unutmazsam artık bir süre sonra tekrar denerim.

edit: Ofisel com değil de xprime'dan verdim siparişimi. Bakalım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 17 Ekim 2021; 14:32:52 >
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Hayırlısı olsun efendim. Sitemizde herhangi bir sorun yer almamaktadır. Anlık Sunucu hatası almış olabilirsiniz.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • oryuken O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Efendim;

Xprime King Serisi :https://ofisel.com/912-xprime-king-oyuncu-koltuklari

Xprime Titan Serisi:https://ofisel.com/929-xprime-titan-oyuncu-koltugu

Xprime Hero Serisi:https://ofisel.com/921-xprime-hero-oyuncu-koltugu

Xprime Cool Serisi:https://ofisel.com/931-xprime-cool-oyuncu

Xprime Pubg Serisi Oyuncu Koltuğu:https://ofisel.com/925-xprime-pubg-oyuncu-koltugu

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

• Ofisel kullanıcısına yanıt
    max tasima kapasitesi 120 kg diyor hepsinde.

ayrica en pahalisi en iyisidir diyebilir miyiz? hangi modeli tavsiye edersiniz?

• oryuken O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Tüm ürünlerde 120 KG Taşıma Kapasitesi yazmaktadır lakin size yukarıda ilettiğimiz modeller 150 KG'a kadar desteklemektedir.
    Üretici olduğumuzdan dolayı fiyat ve modeller arası karlılık aynıdır. Maliyete göre satış fiyatları belirlenmesinden dolayı En Alt Fiyat ürünü ile En Yüksek Fiyat ürünü arasında kalite olarak farklar yer almaktadır.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • Xprime Cool modeli bugün elime ulaştı. Kargoda kutu o kadar patlamıştı ki şubede Yurtiçi kargo bantlarıyla tekrar bantlamışlar. Parçalar hasar görmüştür diye düşündüm ama sorun çıkmadı. Kurulumu da kolayca yaptım. Uzun süre oturunca nasıl olur bilemiyorum ama şimdilik rahat. Keşke alt kısımda kenarlara deri değil kumaş koyulsaymış o kısımlar yazın terletebilir gibi.

• Yedaself kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Kargoda yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz efendim. Kampanyalar dolayısıyla kargo firmalarındaki yoğunluk maalesef Taşıma kalitesini ciddi seviyede düşürmektedir. Konu ile alakalı tedbirlerimizi alıyoruz efendim.

Xprime Cool Modelinin altındaki deri alanlar terlemeye sebep olmaz efendim. Alt alan terlemeyi yapan alandır. Uzun yıllardır sattığımız ürün olup terleme yapmadığı tespit edilmiştir.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    İlginiz için teşekkürler, whatsapp'tan da çok yardımcı oldunuz sipariş aşamasında.

Hocam Selamlar bende cool modelini düşünüyorum nasıl acaba ilk izlenimleriniz kalite olarak nasıl görünüyor?

Selamlar bende bugun yarın sipariş vermek istiyorum ama genel olarak alanlar kargo ve kutulamadan şikayetçi olmuşlar bundan dolayı bir çekince oluştu acaba kırılmış veya hasar gorurmu diye bunun için ne yapabilirisiniz?

• oist O kullanıcısına yanıt
    Selamlar, parçaları ve kumaşı gayet kaliteli. Rahatlığına bir şey diyemeyeceğim şimdilik çünkü sırtımda problem var zaten o yüzden kullandıkça anlayacağım.

• oist O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Kutulama ve Gönderim süreçleri ile alakalı 1.Kalite Çift Kraft Koli Kullanıyoruz. Koli veya Paketleme ile alakalı bir durum değil maalesef. Kampanya dönemlerinde Tüm Lojistik firmalarında meydana gelen yoğunluk sebebi ile Taşıma Kalitesi Ciddi anlamda düşüş göstermektedir. Bu sebepten dolayı Bu Dönemlerde tüm firmalardan aldığınız ürünler konusunda dikkatli olmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
    Merhabalar;

Biz Teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz efendim.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Trendyol Siparişleri ile alakalı Trendyol Panelinizden veya Trendyol Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Temrin tarihleri ve kargoya teslimatlar konusunda Trendyol Sorumlu olup ilgili siparişleri görememekteyiz.

Teşekkürler;

OFİSEL A.Ş.
  • BÜYÜK EKİM KAMPANYALARI BAŞLADI

NOT: Büyük Kampanya Dönemlerinde En Uygun Maliyet ve Fiyat Performansını yakalama sebebi ile Donanım Haber Kullanıcılarına tanımlanmış DH-XPRİME kodu 31.12.2021 Tarihine kadar Pasif Hale getirilmiştir. 01.01.2021 Tarihi Sonrasında Donanım Haber kodu tekrar Aktif olacaktır.

Xprime Oyuncu Koltukları

Xprime Oyuncu Koltukları

Xprime Oyuncu Koltukları

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.