Şimdi Ara

Xpredator Monster Energy (güncel.12.01.2013) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanoflaz

Hocam ben şu üst kapağı komple sökmek istiyorum ama bir türlü beceremedim. HDD ledlerinin rengini değiştiricem. Sen daha önce söktüysen nasıl yapıldığını anlatabilirmisin rica etsem?

Arkadaki tutacak kısımdan güç uygulayarak yukarı çek zaten kolayca geliyor. Eğer zorlarsa kasa içinden kıskaçları var üst metale giren onları sıkarak yine aynı yerden yukarı doğru çekerek sökebilirsin. Basit sökülüyor zaten.

Kasanın içindeki kıskaçları gördüm ama ellerim yetişmediği için yapamadım. Komple frio'yu sökmekte çok zor oluyo üşendim diyebilirim. :) Dediğin arkadaki tutacak kısmınıda deniyim umarım kırmadan çıkarabilirim. Saol bilgilendirmen için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chorme86

Güzel olmuş özellikle anakarta ypatıgın boyamalar.

Teşekkür ederim.
  • Süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eksenx

Süper olmuş

Teşekkürler. Bu aralar yoğunluktan dolayı pek güncelleyemiyorum fakat boyamak istediğim birçok yer var daha.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eksenx

Süper olmuş

Teşekkürler. Bu aralar yoğunluktan dolayı pek güncelleyemiyorum fakat boyamak istediğim birçok yer var daha.

Takipteyiz
  • takip
  • Takipteyim kasanızın maşallahı var
  • Güzel olmuş.Elinize sağlık
  • XPredator kullanıcı aday adayı olarak takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unheaven1 -- 9 Ocak 2013; 14:42:36 >
  • müthiş
  • Yarın boş günüm büyük ihtimalle bikaç yerde değişiklikler ve yeni boyamalar yapılacak. Takip eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu arada Lyrazed hocam üst kapağı yine sökemedim. :) Ne kadar kuvvetli çeksemde gelmedi bir türlü. Kasa içindeki üst kapağı tutan klipsleri sıkarakta denedim ama yapıştırmışlarmı artık ne yapmışlarsa çıkmıyor yerinden. :)
  • Ya su fosfor lambalarından nerede satılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enemy[AH-60]

Ya su fosfor lambalarından nerede satılıyor?

Ben modifiyemalzemecisi.com sitesindeki Emrah bey'den aldım. Forumdaki nicki djemo31 olması lazım. Kendisi ile iletişime geçerseniz mutlaka yardımcı olacaktır.
  • tamam sagol
  • Gerçekten bu tür kasalara yeşil renk ve turuncu renk çok iyi gidiyor.Yeşil renk tercih etmişsin sende genelde,başarılı bir mod olmuş tebrik ederim iyi günlerde kullanman dileğiyle.
  • Renkler pek tarzım olmasa da çalışmalarınız gerçekten güzel elinize sağlık. yalnız şu pipet işi biraz sakat gibi o tıpalar açılırsa kasada sıkıntı yaşarsın bence şuanlık tehlikeli ve gereksiz duruyor onun yerine şeffaf boruya doldurup uçlarına sıcak slikon ile kapatabilirsiniz daha güvenli olur.
  • quote:

Yarın boş günüm büyük ihtimalle bikaç yerde değişiklikler ve yeni boyamalar yapılacak. Takip eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu arada Lyrazed hocam üst kapağı yine sökemedim. :) Ne kadar kuvvetli çeksemde gelmedi bir türlü. Kasa içindeki üst kapağı tutan klipsleri sıkarakta denedim ama yapıştırmışlarmı artık ne yapmışlarsa çıkmıyor yerinden. :)

Şimdi hocam sen bu üst paneldeki devrenin olduğu vidalı paneli demiyorusun değil mi? Üst taraftaki plastik kısmı tamamen sökmek istiyorsun yanlış anlamadıysam. Üst kanatları üst plastiği sökmeden nasıl boyadın sorusu geliyor aklıma?

Eğer elektronik paneli diyorsan onu hiç sökmedim ama sökücem(ledleri kırmızıyla değiştiricem çünkü bendekiler beyaz). Üst kapak, ön kapak her yer sökük şuan bende siyah bütün parçaları beyaza boyuyorum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Yarın boş günüm büyük ihtimalle bikaç yerde değişiklikler ve yeni boyamalar yapılacak. Takip eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu arada Lyrazed hocam üst kapağı yine sökemedim. :) Ne kadar kuvvetli çeksemde gelmedi bir türlü. Kasa içindeki üst kapağı tutan klipsleri sıkarakta denedim ama yapıştırmışlarmı artık ne yapmışlarsa çıkmıyor yerinden. :)

Şimdi hocam sen bu üst paneldeki devrenin olduğu vidalı paneli demiyorusun değil mi? Üst taraftaki plastik kısmı tamamen sökmek istiyorsun yanlış anlamadıysam. Üst kanatları üst plastiği sökmeden nasıl boyadın sorusu geliyor aklıma?

Eğer elektronik paneli diyorsan onu hiç sökmedim ama sökücem(ledleri kırmızıyla değiştiricem çünkü bendekiler beyaz). Üst kapak, ön kapak her yer sökük şuan bende siyah bütün parçaları beyaza boyuyorum bende.

Ben üstteki kanatları tek tek söktüm. Yani üst paneli komple sökmeden çıkarttım kanatları. Yalnız benim sökmek istediğim yer şuan öndeki hdd ışıklarının olduğu panel. Benim hdd ışıklarıda turuncu-beyaz. Yeşil ile değiştirmek istiyorum. Oraya ulaşmak için üst kapağı komple sökmek gerekiyor sanırım. Ama dediğim gibi çekiyorum gelmiyo, kasa içindeki klipslere bastırarak çekiyorum yine gelmiyo. Yarın gündüz bir arkadaşın yardımı ile tekrar denicem. Tek başıma hem klipsleri bastırıp hemde üst kapağı çekemiyorum. Birde senden bir ricam oc işinden anlıyorsan şu konuma bir bakabilirmisin zahmet olmazsa.

http://forum.donanimhaber.com/m_70160168/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70160168

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

Renkler pek tarzım olmasa da çalışmalarınız gerçekten güzel elinize sağlık. yalnız şu pipet işi biraz sakat gibi o tıpalar açılırsa kasada sıkıntı yaşarsın bence şuanlık tehlikeli ve gereksiz duruyor onun yerine şeffaf boruya doldurup uçlarına sıcak slikon ile kapatabilirsiniz daha güvenli olur.

Pipetlerin tıpalarının çıkması imkansız. Baya zorlayarak soktum onları oraya. :) Elimde biraz daha yeşil su kaldı. Onuda dediğiniz gibi şeffaf boru kullanarak birşey yapıcam. Teşekkür ederim yorumlamanız için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.