Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.103
Cevap
13
Favori
46.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kolumda saati zor taşıyorum onu bile unuttuğum zaman oluyor bence gereksiz
  • gittigidiyorda bazı satıcılar dock ve kulaklık ta veriyormuş hangisi acaba ?
  • bizdeuygun'dan dock ve nc kulaklık çıkıyor mu ?

bu aralar alan var mı orada ?
  • En sonunda az önce GG üzeinden sipariş verdim. İlanların hepsini tek tek inceledim ve satıcılara sordum. Hiçbiri dock ve kulaklık vermiyor malesef. Bir tane bileklik veren var oda fiyatını üzerine koymuş 1950 TL civarında.

Ben 1.815 TL ye Delta garantili aldım. %10 indirim kullandım 181.5 TL düştü. 1633,5 TL ödedim. 100 TL de bonus gelecek. 1533,5 TL ye hallettik. :)
  • Arkadaşlar üretim olarak 14W23 sonrası mı sorunsuz ? 23Öncesi gelirse ne yapacağız ? Satıcılara soruyorum adam akıllı cevaplamıyorlar. Birde hangi ülke üretimi olmalı ? Chine olan filan var ?
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Bende sizinle aynı şekilde siparişi geçtim avantajix de var 27 tl kadar :) baya uyguna aldık bakalım hayırlısı.
  • by_deViLs kullanıcısına yanıt
    Hocam şans işi ya genelde 14w20 sonrası sorunsuz ama bakalım bize ne geleceğini göreceğiz 14 gün içinde cayma hakkımız var zaten :)
    hafta ile alakası yok her hafta da var yani 20 den sonrasında sorun yok diyemeyiz. biraz şansına kalıyor.
    delta servis olanı seçmeye gayret et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

hafta ile alakası yok her hafta da var yani 20 den sonrasında sorun yok diyemeyiz. biraz şansına kalıyor.
    delta servis olanı seçmeye gayret et.

Electrotrend den mi aldınız ? Delta garantili bir orası var sanırım.. Bir kaç elektrotrend den alan arkadaşlardan msj bekliyorum. Tatminkar cevaplar gelirse alacağım yrın.
    Gelen cevapları bizimle de paylaşın hocam mutlu olurum bende sipariş ettim elime ulaşınca bende size gerekli yorumları yaparım :)
    kardeş ben henüz almadım çünkü çek yok bende bekliyorum.servis olarak diğerlerinden daha iyi onun için tavsiye ettim.çoğu bilinmedik isimler.
  • Gittigidiyordan electrorend den alan bir kişinin mesajını yazıyorum. Telefon bugün kargoyla gelmiş..

Merhaba, tel dün elime ulaştı, ilk izlenimlerim gerçekten çok olumlu!
    Çok hızlı bir cihaz, evet kastırırsanız ısınıyor ama zamanla alışılıyor.

Kasa açıklığı yok!
    Seri no: 14W 21

Yani sorunsuz kasa ve seri no, ayrıca lens kayması da yok.
    Üretim yeri china. Ama önemli olan kaliteli üretilmesi ve ben bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Bu arada, satıcı cihazı 2 gün sonra direkt olarak yolladı. Yani arada "kargolandı" şeklinde bir mesaj gelmedi. Haberiniz olsun.

Cihaz D6503 no'lu olduğundan aynı zamanda 4G'yi destekliyor.
    Cihaz, şeffaf naylonu dahil Sony koruma bandı açılmamış bir şekilde bildiğiniz "tertemiz" ve son 4.4.2 yüklenmiş bir biçimde geldi.

Yani daha ne diyebilirim bilmiyorum bu fiyata bu şekilde ve sorunsuz bir cihaz kaçmaz diyorum.

Bana sorarsanız hiç düşünmeden alın, derim. Fakat sorumluluk almak da istemem; sonuçta online alıyoruz, son karar sizin.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Şimdiden hayırlı olsun.

Saygılarımla.

İçim rahatladı benimki de gelecek yolda bende buradan bilgilendiririm arkadaşlar
  • Arkadaşlar merhaba.Ürünü dün gittigidyor da electro trend adlı satıcıdan sipariş ettim bugün elime geçti.Ürün ve satıcı hakkında yorum yapmak istiyorum sizlere de ön bilgi olur.Öncelikle satıcı çok ilgili attığım her mesaja anında cevap aldım.Aynı gün kargoya verdi ve trabzon da olmama ertesi gün sabah elime ulaştı yani 24 saat geçmedi.Bu arada fatura bizdeuygun.com olarak geldi bana.Büyük ihtimalle bu satıcı onlar olabilir.Delta servis garantili.Satıcı hakkında gayet olumlu düşünceler içindeyim.Ürüne gelelim;

Ürün öncelikle 14w21 arkadaşlar.Kasa açıklığı ya da lens kayması gibi sorunlar görmedim.Ancak şu zil sesi biri arayınca ya da mesaj atınca az geliyor.Normal müzik dinlerken yüksek geliyor.Herhalde güncelleme ile düzelir.Telefon .402 ile geldi.Sorularınız olursa cevaplayabilirim şimdilik herşey olumlu.
  • Seri nosuna nerden bakiyorsunuz arkadaşlar? Bende aynı yerden aldım benimki BH90N ile başlıyor. Kasa açıklığı göremedim ama lens sanırım tam ortada değil.
    Resmini çektim aşağıdaki gibi. Lens kayması denilen sorun bumudur? Umarım bir sorun teşkil etmez. :S

• Yok artıkhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z2-d6503-cep-telefonu-122245534

z3'ün sızıntıları başladı 20-25 gün sonra tanıtılacak tutuştular sanırım...

Bi de morunu getirseler de bende alsam

Edit:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z2-d6503-akilli-telefonu-122274579

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda45 -- 18 Temmuz 2014; 17:12:20 >

• nucLear kullanıcısına yanıt
    kardeş lens hiç sorun değil foto çekimine manı değildir.

seri numarası önden bakınca sağ tarafta kapak var üstts onu aç dil var çek orada yazıyor.
  • Tamamdır şimdi buldum seri numarasını. Çok ilginç bir yerdeymiş gerçekten :)

14W21 sanırım benimkide.

• gittigidiyor'da cepport üyesinden alan var mı?
  • Selamunaleyküm arkadaşlar

Bende almak istiyorum ancak içerisinde nc + dock olan modeli bulamadım.

Acaba alan bi arkadaşım varsa link paylaşabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.