Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
13
Favori
46.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizdeuygunda bileklik ile birlikte 1889 TL olmuş telefon. buradan başka alacak varsa pazarlıke dip 1800'e falan kapatsak ya..
  • gittigidiyor cepport kulanıcısından cumartesi aldık ürünü halen kargolayacak bakalım bekliyoruz. Benim gibi bekleyen var mı?
  • dubaiden getirtiyorum ağustos sonunda elimde olacak siyah docksuz 1175tl +150 tl de pasaport kaydı olsa 1325 tl ye geliyor
  • dock mock önemli değil 1700 civarı satışa çıksa paralelden direk alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

dubaiden getirtiyorum ağustos sonunda elimde olacak siyah docksuz 1175tl +150 tl de pasaport kaydı olsa 1325 tl ye geliyor

SÜPER FİYAT GETİREN VARSA BENDE ALICAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

dubaiden getirtiyorum ağustos sonunda elimde olacak siyah docksuz 1175tl +150 tl de pasaport kaydı olsa 1325 tl ye geliyor

SÜPER FİYAT GETİREN VARSA BENDE ALICAM

ben bir arkadaşın kardeşine getirtiyorum yaza ödemeler olmasa bir tane de iphone 5 alacaktım 975tl
  • Bizdeuygundan z2 alan varmı bende oradan almayı düşünüyorumda.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal3350

Bizdeuygundan z2 alan varmı bende oradan almayı düşünüyorumda.?

Ben 2 gün önce aldım hocam 2 iş günü içinde elime ulaştı şuanlık bir sorun yok
  • bende 2 gün önce aldım hala imei kayıtlı değil sizinki ne durumda?
  • Alter Bridge kullanıcısına yanıt
    bende 2 gün önce aldım hala imei kayıtlı değil sizinki ne durumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Peki kutudan dock ya da smartband çıkıyormu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Peki kutudan dock ya da smartband çıkıyormu ?

Hayır hocam sadece standart kulaklık ve şarj adaptörü çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende dün ince hesap tan 1686 tl ya ithaşatçı garantili z2 aldım yani dün geldi içinden dock çıktı ben de anlamadım ve imei sıkıntısı yaşamadım sizce neden dock çıkmış olabilir ?
     Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950
  • quote:

Orijinalden alıntı: camontogot

Merhaba arkadaşlar bende dün ince hesap tan 1686 tl ya ithaşatçı garantili z2 aldım yani dün geldi içinden dock çıktı ben de anlamadım ve imei sıkıntısı yaşamadım sizce neden dock çıkmış olabilir ?
     Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950

Her ülkenin kutu içeriği farklı hocam genelde uzak doğudan ithal cihazlarda dock oluyor sizinki de oradan gelmiş olabilir.

• arkadaşlar delta garantili cihazlar iyi midir? garantide sorun çıkarır mı? ve hangi siteyi tavsiye edersiniz. teşekkürler şimdiden
  • Şimdi en ucuz ve garantisi en iyi paralel ithalat olarak hangi sitede satılıyor. Bizde uygun diye bir site var önerirmisiniz delta garanti diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: camontogot

Merhaba arkadaşlar bende dün ince hesap tan 1686 tl ya ithaşatçı garantili z2 aldım yani dün geldi içinden dock çıktı ben de anlamadım ve imei sıkıntısı yaşamadım sizce neden dock çıkmış olabilir ?
    [simage]

Dostum kulaklık ne çıktı? MDR-NC31EM da çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relapse_

arkadaşlar delta garantili cihazlar iyi midir? garantide sorun çıkarır mı? ve hangi siteyi tavsiye edersiniz. teşekkürler şimdiden

Arkadaşım şu an için sony cihazlara en iyi garantiyi delta veriyor. Ben sanalpazardan 1595 a aldım. NC kulaklık da çıktı içinden.
  • Güncel. Arkadaşlar içinden dock NC kulaklık çıkanlar hangi siteden aldığını ve ürünün üretildiği ithal edildiği ülkeyi paylaşsın lütfen
  • Güncel. Arkadaşlar içinden dock NC kulaklık çıkanlar hangi siteden aldığını ve ürünün üretildiği ithal edildiği ülkeyi paylaşsın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.